trucksnearme
Prohlížení zpráv Davydova A.B., FL-P

Требуется диспетчер - логист! Активный поиск авто и закрытие рейсов. Оплата % от работы. Звонить по тел. - 0951185555 Александр
Доброе утро, работа в офисе или можно в удаленке...Спасибо


Пищевому предприятию на постоянную работу требуется логист на отправку собственных грузов. Обращаться 050-452-23-01  Елена Анатольевна.
Работа в офисе или удаленная?


Уважаемые господа перевозчики(харьковчане)! У кого есть возможность оказать помощь в прохождении практики студенту-второкурснику ХАТТ.Буду благодарна если кто сможет помочь- взять сына на практику.(Нужен свой автопарк и логисты)Спасибо за ранее Всем .


Gazeta.ua
Понеділок, 17 лютого 2014 15:00
Політика
"Грошей вже не хоче давати навіть Росія. Голодні бунти будуть страшніші за Євромайдан"

Автор: Тарас ПОДОЛЯН
Станіслав Речинський народився 10 травня 1963 року в місті Майкоп Краснодарського краю. Нині це столиця республіки Адигея. Після школи №24 вступив до 2-го Київського медичного училища. Через рік вигнали через те, що побився з викладачем. З 1982 до 1984 pоку служив в Афганістані, у провінції Кундуз. 1986-го вступив на факультет російської філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Був однокурсником Дмитра Корчинського. Працював кореспондентом у газеті "Вечірні вісті". З 1998 до 2003-го був речником УПЦ, а в 2005-му - Служби безпеки України. 2004 року заснував і досі керує сайтом "ОРД: Человек не терпит насилия". "Найцінніше в ньому, - каже - форум, де самі правоохоронці заводять свої обговорення. МВС, СБУ, митники, еменесники та ще багато кого". Одружений, має трьох дітей. Найстарший, 27-річний Юрій, режисер. Недавно представив документальний фільм про безпритульних - "Хворісукалюди". Доньки ще вчаться. Тримає вдома двох песиків той-тер'єрів, черепаху та крокодила. Цікавиться буддизмом. Створив буддійський сайт "Прибежище". На початку року їздив в Іспанію на буддійський семінар і в Катманду.

Завдяки чому Майдан так довго тримається?

- Для багатьох зараз це єдине безпечне місце в країні. Саме це місце без продажних прокурорів і суддів, без озвірілої міліції - то єдиноможлива для життя Україна. Майдан - це третя сила, яка породить щось нове, чого не очікує ні влада, ні опозиція. Бо він не тільки в центрі Києва, а у інших містах України. Люди, що стоять там, мають чіткі вимоги. Їм набридло жити в цій системі. Навіть якщо три лідери скажуть людям розходитись, вони не послухають. Стоятимуть, якщо вважатимуть за потрібне. Люди мало вірять у переговори.

Чому?

- Під тиском Заходу Янукович може й погодиться на конституційну реформу і технічний уряд. Та силові міністерства залишить собі. Спершу придушить всю активну частину суспільства. Потім спокійно за допомогою адмінресурсу виграє вибори. Силовий блок він не віддасть. Які б гарантії йому не надавали. Тому що, як будь-який "кидало", впевнений в тому, що з будь-якими гарантіями його все одно "кинуть". Зараз він просто тягне час, при цьому продовжує репресії. Але тягнути нескінченно вже не може, бо економічна криза входить у лавинну стадію. Грошей вже ніхто давати не хоче. Навіть Росія . І "голодні бунти" виявляться куди страшнішими Євромайдану.

Зараз багато розмов про активну участь Російської Федерації в революційних подіях в Україні? Що її цікавить?

- Не знаю, на скільки ця участь активна. Не думаю, що аж на стільки, як про це говорять. Росії потрібна "проросійська Україна". Її цікавлять наші ринки. Щоб на території України не було НАТО. Громадянська війна в Україні Росії навряд чи вигідна. У неї достатньо своїх проблем із Кавказом і Зауральськими територіями. Росія зацікавлена в існуванні слабкої України, але не воюючої.

Із цією країною пов'язують ім'я Віктора Медведчука. Яка його роль у сьогоднішній ситуації?

- Він є ланкою в комунікації з Путіним, але не більше. Свою самостійну політику за спиною в Януковича він не грає. Його потяг вже пішов. Медведчук ніколи політиком і не був. Він підкилимний гравець, "рішало". Добре вміє домовлятися, комусь занести певну суму, вирішити питання. Не думаю, що має відношення до викрадень. У публічності він програє навіть середнячковому політику. Судячи по кадровому складу "Українського вибору", Медведчук сьогодні - глибокий маргінал, щось на зразок міського божевільного. Він має контакти з Клюєвим та Хорошковським. Але одна справа співпрацювати, а інша - бути в одній команді. При чому Янукович негативно ставиться до Медведчука. Ще з того часу, як Путін погостював у нього, милуючись фонтаном. Цю красиву картинку показали в новинах. Пізніше виявилось, що на Медведчука напередодні серйозно "наїхала" податкова Януковича. Планували серйозно його потрусити. Він був змушений всім продемонструвати свій "дах". Після цього люди президента дійсно замислились і полишили його в спокої. Але ні в Адміністрації, ні в Кабміні в нього немає шансів.
Автор: Тарас ПОДОЛЯН

Чим незручний Майдан чиновникам і політикам від влади?

- Акція, коли вона не проплачена – народжує інші ідеї. От, наприклад, поїздки Автомайдану. Медведчук психонув, коли йому зламали паркан не тому, що шкода загорожі, а тому, що страшно. Адже два паралельних світи раптом перетнулися. Один – реальний, а другий – у супроводі охорони від будинку до офісу. Так не може бути вічно.

До Ахметова його сусіди в Лондоні пред'являють претензії. Багаті люди фешенебельного району почуваються дискомфортно, коли в них під вікнами проходить акція протесту. Та навіть не в демонстрантах справа. Виявляється, в них сусід – порушник свободи та прав людини.

Які наслідки протестів біля осель та офісів олігархів за кордоном?

- Олігархи дуже зважають на думку їхніх сусідів чи бізнес-партнерів за кордоном. Знаю це з особистого досвіду. Наприклад, опублікував на своєму сайті статтю про Юрія Іванющенка. В ній ішлося про те, що він був головою злочинного угрупування. Іванющенко прислав позов із американського штату Аризона. Вимога одна – спростувати. Через цю інформацію в нього з'явилися проблеми з партнерами. Вони забивають його прізвище в інтернеті, а там пишуть, що Іванющенко - злодій, бандит. Радяться з експертами, ті від співпраці відмовляють. А коли вже й місцева преса пише, що він бандит – це вже великі проблеми. Тоді він показує папери про судовий позов на доступній діловим партнерам мові й ніби загладжує ситуацію.

Чому ж вони не вплинуть на Януковича?

- Ахметов та інші олігархи, які мають доступ до Януковича, можуть висловлювати своє невдоволення обставинами. Але наказувати вони йому не можуть. Бо Янукович "всмоктав" половину економіки України. Він та його сім'я є найбагатшими, мають гроші й вплив на силові структури.

Хіба він перший президент, який має такий вплив?

- Перший, хто має такі гроші. Найбіднішим був Кравчук. У нього збереглась лише якась хатинка. За ним – Ющенко. Навіть Кучма – то дитина в порівнянні з Януковичем. У Леоніда Даниловича був лише один олігарх, про якого він турбувався – Віктор Пінчук. Він йому поступався багато чим, давав приватизувати ласі об'єкти. Але так підло, як тепер Янукович грабує, не грабував. До того ж умовно зважував олігархічні структури. Коли якась із груп переважала, надавав переваги іншій. Розумів, що нікому на можна дозволяти домінувати. Через це з усіх президентів незалежної України в Януковича зараз найгірші стосунки з Кучмою. Масла у вогонь підливає зять зі своїми самітами.

Зараз вся влада - в донецьких. І в цьому вузькому колі є центральна гілка - "сім'я". Тому силовий варіант Януковичу, як нікому, зараз не вигідний. Він і так вже всі вибори заздалегідь виграв. На кожній виборчій дільниці може перекупити кожного члена по 10 разів. Бюджетникам не виплачуватиме зарплату три місяці перед виборами, а напередодні пообіцяє виплатити, якщо проголосують за нього. І перемога в нього в кишені.
Автор: Тарас ПОДОЛЯН

Чому така жорстка вертикаль не придушить корупцію хоча б на нижчих рівнях?

- Не дивлячись на жорстку вертикаль, крадуть усі безбожно. На відміну від Росії, де путінсько-медведівська диктатура чітко наказала, хто і скільки може красти. Залежно від чину, це становить 15-20 відсотків. В Україні так не вміють. У нас 15 мільярдів з Росії роздерибанять за кілька місяців. Міністри собі, а їх клерки собі. Та так, що міністри й знати не будуть. Кожен краде, скільки може, й не боїться. Янукович намагався вибірково саджати своїх, але це не допомогло.

Якщо, як ви говорите, силовий варіант Януковичу не вигідний, звідки така агресія в "Беркуту"?

- Слідкую за цим спецпідрозділом вже давно, знаю їх попереднього командира Володимира Олександрова. Він пішов у відставку після подій 18 травня, коли побили журналістів (в цей день народилося слово "тітушки", фотограф Влад Содель сфотографував кривдника журналістів Вадима Тітушка, - Gazeta.ua). Офіційно тому, що час пенсії підійшов. Неофіційно - бо розумів, що далі буде тільки гірше. А крайнім буде він. Йому того треба?

У "Беркута" все регламентовано, ніякої самодіяльності. Для того, щоб підняти кийок - потрібен наказ. Олександров особисто на масових акціях слідкував за хлопцями. Якщо в когось із бійців "їхав дах", по одному висмикував і відправляв відпочивати. За його керівництва "Беркут" працював ніжно, просто витісняв демонстрантів. Нинішній "Беркут" з божевільними очима. Склалося таке враження, ніби їм сказали, що в нас уже Білорусь - нема ні народних депутатів, ні журналістів, ні відповідальності після політичних змін.

Наприклад, підходить до мене на Майдані Сергій Кусюк (полковник міліції, заступник командира полку міліції особливого призначення "Беркут" - gazeta.ua). Він мене візуально знає. Я в цей час курю. Погрожує, що за цигарку забере в райвідділок, де будуть зі мною робити, що захочуть. Можливо, агресія через спротив радикальних груп.

Певний час говорили про спецзагони міліції з Росії.

- Не маю такої інформації. Переконаний, що діє виключно наш "Беркут" та внутрішні війська. Це ескадрони смерті в складі МВС. Є кілька фактів, що дозволяють так думати. Вишеньки та Гнідин знаходяться зовсім недалеко від специфічного "ментівського району" на околиці Києва. Неподалік метро "Бориспільська" розташоване училище МВС, трохи далі - величезний санаторій МВС. У тому ж районі є їхня тренувальна база. А також кілька занедбаних піонертаборів і санаторіїв. Якщо Дмитра Булатова вісім днів тримали в підвалі, то малоймовірно, щоб викрадачі там же і жили. "Гестапо" можна цілком обладнати або в одному з покинутих санаторіїв, або на тренувальній базі. Куди людей дівати після катувань? Через весь Київ везти - лінь, та й засвітитися можна. Простіше відвезти недалеко в протилежну сторону і там викинути. З Вербицьким не розрахували відстань, Булатова викинули вже в більш густонаселеному пункті.

Чи покарають винних у кривавих зіткненнях?

- При цьому режимі - ні. Інакше це означає послабити виконуваність наказів наступного командира. Винних багато. Давайте візьмемо все з самого початку. Студентський майдан в ніч розгону був нешкідливий і безневинний.

Думаю, було два варіанти. Перший: Януковичу доповіли, що мітингувальники вже розходяться. Він сказав: добре, але ви пильно контролюйте ситуацію. І поїхав на полювання. Далі втрутилося елементарне чиновницьке холуйство. Андрій Клюєв (секретар РНБО) передав "пильний" контроль над Майданом заступнику Володимиру Сівковичу. Той діяв. Другий варіант: вони намагалися зумисно розіграти все так, аби провину скинути на Правий сектор і радикальну молодь. Але технологічно не вдалося.

Що буде, якщо влада зміниться?

- Всім донецьким буде не добре. Проведуть жорстку кадрову люстрацію. Питання тільки -кому і як саме? Силовикам після того, що вони наробили, своїх голів уже не вберегти в жодному разі. З ними будуть розбиратися в першу чергу. Тут нічого особистого - просто знакові речі.
Автор: Тарас ПОДОЛЯН
Автор: Северин Наливайко, Оксана Худояр


Здравствуйте, почему я не могу добавить заявку на груз( не нажимается кнопка-добавить груз,почему?)Жду ответа, спасибо


Спасибо,обязательно воспользуюсь


Явного лидера на мой взгляд нет. Но это мое мнение.
И я бы на будущее запретила бы использовать фото детей и зверушек в таких конкурсах, потому что теряется объективность. А то каждому такому детю и животному хочется по айфону подарить)

Это точно- поддерживаю на 100%


Добрый день ВСЕМ! Прошу помощи у харьковчан-с поиском жилья,может у кого-то есть знакомые которые могут сдать недорогое жилье в Харькове до 1500 макс.1800 грн от (ХОЗЯИНА)интересующие р-ны м.Алексеевская, 23 августа, Научная, Гагарина, Новые Дома не дальше м.Сов.Армии.Если есть хоть какая-то информация большая просьба отписаться.Спасибо ВСЕМ !


Ниночка! Поздравляю тебя с Днём рождения!Хочу пожелать тебе женского счастья, душевного тепла,удачи и конечно же крепкого здоровья!


[quote name=’РОСТБУДГРУП, ООО’ firm_id=’17873568229’ post=’432234’ date=’01.04.2013 13:55’]Требуется диспетчер для удаленной работы. Для тех кто в декрете или дополнительный заработок. График работы свободный. Со своей базой данных. Доступ к делле и ларди предоставляю. Мы плательщики НДС. З/п - 60% от сделки.

Владимир - skype - vladimirm170789[/quot

Доброе утро,актуально? вышлите Ваши условия на 844448ukr.net, спасибо


С мужем на погрузке во Львове
С мужем "нюхаю асфальт" Карпаты на перевале
Крым


Добрый вечер, если тема актуальна - условия на 844448@ukr.net Спасибо


Как выяснилось - правда-дарагой!


Всем добрый день!Кто подскажет как правильно поступить в данной ситуации?!23.03.12 Берём загрузку у ЧП Гузев С.В. с Владимира Волынского до Горловки (картофель)Маш.тент 22т Маз,выгружались в Луцке 22 марта и в тот же день набирает меня Сергей и предлагает загрузку.Я обьясняю человеку что машинка "заводская" и выгрузиться должна максимум понедельник 26.03. так как 27.03.едет по следующему маршруту, на что мне Серёжа обьясняет, что с этим заказчиком работает уже долгое время и если "что" будем решать ситуацию по ходу проблем с ними у него ещё не было и выгружаться нам надо в воскресенье что в принципе нас устраивало и ещё, по поводу что это не торговля на рынке.Заявку кто будет подписывать - на что ЧП Гузев сказал я, дает факсовый.Заявку, подписали выслали мне свидетельство ЧП Гузев С.В.договор 2 т загрузки но это на одной территории, и вот тут начинаются чудеса: оказалось 3 точки как мне говорил водитель заехали на польскую таможню грузчик-экспедитор незнал куда ехать на 3т,намотали 200 км.Часам к 23.00 водителя отпускают и к воскресенью он должен быть в Горловке.23.03.я попросила предоплаты на дорогу на что правда мне не отказали и дали 1500 нал.А, когда с Серёжей подписали заявку он мне дает т.066 6666225,0662466927 Саммих или(к)говорит сами с ними договаривайтесь и по ставке и все ньюансы с ним.Мы обговаривали все детали до 22.30.Суббота в 13.20 звонит водитель говорит-я незнаю куда ехать в ГОвловку,Днепро,Запорожье???Набираю грузоотправителя мне в ответ ты что не понимаешь у меня проблемы мы ещё не решили куда ехать!!!Долго все сново просчитывалось, оговаривалось и уже не я а непосредственный руководитель и начальник (перевозчик) едем в Днепро выгружаемся 25,03,12 получаем новую ставку и расходимся.Воскресенье с 7.30 набирают водителя и парят ему мозг, где ты, почему так долго.9,30 Водитель в Днепре спрашивает адрес-называют улицу, а тот тоже переспросил:скажите хоть примерно где это, в ответ я е.... где это,мы приедем тебя проведем.К 12.30 набираю Руслана 0957513213 и что я слышу мать- перемать что это за водитель мы его ждем а он никак не доедет.После этих прекрасных речей проводят машинку на одну из улиц и ставят на смотрины... до 15.30 подъезжали я так понимаю покупатели после 16.00 все пропали и никто не выходил на связь до сегодня до 12.15 и то только после моей смс что машинка ушла с грузом, начались звонки сначала грузоотправитель
с криком какого черта вы приперлись в воскресенье выходной день,и вообще кто ты такая и опять мат, утром 26.03 я правда дозвонилась к чп Гузев Сереже так и так и что будем делать? В ответ, а вы сможете их наказать забирите груз- таких нужно наказывать они и меня не первый раз кидают то 200грн то 100 грн не платят,то платят то не платят вот гдето так.То есть- Вы заранее знали что это не серьезные люди и Вы передаете чужие машинки в их руки,и разводите нас по полной программе.Вопрос что мы будем делать, я незнаю!!!Ёще в воскресенье кстати тел.у Сергея вообще был в не зоны.На данный момент машина с 22.039т картошки, никто пока ничего не решил, и сколько еще простоим никто не говорит, только в мою сторону после смс идут угрозы, накаты и т.д...Пятый день вот такая нервотрёпка.Я понимаю что есть всякое и не всегда получается так как хотелось бы, но нужно реально и адекватно смотреть и решать такие ситуации, а не отмораживаться и не разгребать жар чужими руками, как говорила моя бабушка.А то и договора и печати, подписи все это филькина грамота в таких ситуациях никто ни за что не в ответе.Я уже молчу за простои, переезды и вообще за фрахт, и за то что машина должна завтра грузиться с комбината в Донецке... Честно не смертельно но наболело и хотелось бы чтобы ЭТО знали и другие...


Всем добрый день!Кто подскажет как правильно поступить в данной ситуации?!23.03.12 Берём загрузку у ЧП Гузев С.В. с Владимира Волынского до Горловки (картофель)Маш.тент 22т Маз,выгружались в Луцке 22 марта и в тот же день набирает меня Сергей и предлагает загрузку.Я обьясняю человеку что машинка "заводская" и выгрузиться должна максимум понедельник 26.03. так как 27.03.едет по следующему маршруту, на что мне Серёжа обьясняет, что с этим заказчиком работает уже долгое время и если "что" будем решать ситуацию по ходу проблем с ними у него ещё не было и выгружаться нам надо в воскресенье что в принципе нас устраивало и ещё, по поводу что это не торговля на рынке.Заявку кто будет подписывать - на что ЧП Гузев сказал я, дает факсовый.Заявку, подписали выслали мне свидетельство ЧП Гузев С.В.договор 2 т загрузки но это на одной территории, и вот тут начинаются чудеса: оказалось 3 точки как мне говорил водитель заехали на польскую таможню грузчик-экспедитор незнал куда ехать на 3т,намотали 200 км.Часам к 23.00 водителя отпускают и к воскресенью он должен быть в Горловке.23.03.я попросила предоплаты на дорогу на что правда мне не отказали и дали 1500 нал.А, когда с Серёжей подписали заявку он мне дает т.066 6666225,0662466927 Саммих или(к)говорит сами с ними договаривайтесь и по ставке и все ньюансы с ним.Мы обговаривали все детали до 22.30.Суббота в 13.20 звонит водитель говорит-я незнаю куда ехать в ГОвловку,Днепро,Запорожье???Набираю грузоотправителя мне в ответ ты что не понимаешь у меня проблемы мы ещё не решили куда ехать!!!Долго все сново просчитывалось, оговаривалось и уже не я а непосредственный руководитель и начальник (перевозчик) едем в Днепро выгружаемся 25,03,12 получаем новую ставку и расходимся.Воскресенье с 7.30 набирают водителя и парят ему мозг, где ты, почему так долго.9,30 Водитель в Днепре спрашивает адрес-называют улицу, а тот тоже переспросил:скажите хоть примерно где это, в ответ я е.... где это,мы приедем тебя проведем.К 12.30 набираю Руслана 0957513213 и что я слышу мать- перемать что это за водитель мы его ждем а он никак не доедет.После этих прекрасных речей проводят машинку на одну из улиц и ставят на смотрины... до 15.30 подъезжали я так понимаю покупатели после 16.00 все пропали и никто не выходил на связь до сегодня до 12.15 и то только после моей смс что машинка ушла с грузом, начались звонки сначала грузоотправитель
с криком какого черта вы приперлись в воскресенье выходной день,и вообще кто ты такая и опять мат, утром 26.03 я правда дозвонилась к чп Гузев Сереже так и так и что будем делать? В ответ, а вы сможете их наказать забирите груз- таких нужно наказывать они и меня не первый раз кидают то 200грн то 100 грн не платят,то платят то не платят вот гдето так.То есть- Вы заранее знали что это не серьезные люди и Вы передаете чужие машинки в их руки,и разводите нас по полной программе.Вопрос что мы будем делать, я незнаю!!!Ёще в воскресенье кстати тел.у Сергея вообще был в не зоны.На данный момент машина с 22.039т картошки, никто пока ничего не решил, и сколько еще простоим никто не говорит, только в мою сторону после смс идут угрозы, накаты и т.д...Пятый день вот такая нервотрёпка.Я понимаю что есть всякое и не всегда получается так как хотелось бы, но нужно реально и адекватно смотреть и решать такие ситуации, а не отмораживаться и не разгребать жар чужими руками, как говорила моя бабушка.А то и договора и печати, подписи все это филькина грамота в таких ситуациях никто ни за что не в ответе.Я уже молчу за простои, переезды и вообще за фрахт, и за то что машина должна завтра грузиться с комбината в Донецке... Честно не смертельно но наболело и хотелось бы чтобы ЭТО знали и другие...


Ищу загрузки до 22т(тент, бок.зад.) по кругорейсу Донецк-Харьков-Донецк возможны варианты по другим городам тел.0956782680