trucksnearme
Перевозки по Украине по тахографу
Neue Beiträge
Zahl der Posten 4
Autor
Beitrag

Прошел слух о введении новых правил передвижения по шайбам с 20.12.09.(7дней)+(15дней)+1.,и с 20.03.10(28 ней+1).Транспортники на переходах уже предупреждают и потирают руки в предкушении "ловэ",кто точно скажет о принятии этого постановления?


Еще


Прошел слух о введении новых правил передвижения по шайбам с 20.12.09.(7дней)+(15дней)+1.,и с 20.03.10(28 ней+1).Транспортники на переходах уже предупреждают и потирают руки в предкушении "ловэ",кто точно скажет о принятии этого постановления?http://www.asmap.org.ua/index1.php?idt=60402&langid=1

Дина.
"Женщины созданы для того, чтобы их любили, а не для того, чтобы их понимали." (Оскар Уайльд)


Еще
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

АсМАП України доводить до вашого відома, що Міжнародний союз автомобільного транспорту вніс уточнення щодо дати набуття чинності нових положень Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР).

МСАТ поінформував, що згідно з останньою інформацією від Секретаріату ЄЕК ООН, до перевізників, які виконують міжнародні перевезення автомобільним транспортом, нові положення ЄУТР будуть застосовуватися з 21 грудня 2009 року.

У зв’язку з вищезазначеним Асоціація рекомендує керівникам автотранспортних підприємств вжити необхідних заходів: організувати вивчення змін положень ЄУТР фахівцями та водіями підприємств та своєчасно забезпечити їх виконання, зокрема, провести корекцію режимів роботи та відпочинку водіїв; передбачити забезпечення водіїв тахошайбами / роздруківками у збільшеній кількості та Бланком підтвердження діяльності, тощо).

Секретаріат Асоціації підготував систематизовану інформацію про внесення змін до положень ЄУТР (поправка №6) (додається).

З самим текстом нових положень ЄУТР можна ознайомитись на сайті ЄЕК ООН: http://www.unece.org/trans/main/sc1/sc1rep.html#386 у документі ECE/TRANS/SC.1/386/Add.1

Зміни положень ЄУТР передбачають збільшену кількість реєстраційних листків, з 21 грудня 2009 року буде необхідно надавати для контролю реєстраційні листки за поточний тиждень та попередні 15 календарних днів (тобто 7+15=22 тахошайби).

Тому вважаємо за потрібне зобов’язати водіїв, які планують виконання міжнародних перевезень у грудні, завчасно, орієнтовно з 20 листопада 2009 року накопичувати під час рейсу тахошайби з доведенням їх до загальної кількості до 22 тахошайб. Та у разі не керування водія транспортним засобом, оформлювати Бланк підтвердження діяльності нового зразку, заповнений відповідно до інструкції використання (додається).

У подальшому слід мати на увазі, що орієнтовно з 21 березня 2010 р. загальна кількість тахошайб у водіїв має складати 29 тахошайб (тобто 1 за поточний день та за попередні 28 календарних днів).

БАЛУ(Александр)


Еще

Кто без стука войдёт - тот без звука вылетит...
БАЛУ (Александр)

Да не слух это, а поправка №6 к ЕСТР, вводится в действие с 21 декабря т.г., к-во тахошайб 15+7, а позже будет 28+1.
Так же вводится новый бланк подтверждения деятельности. Образец на сайте АсМАП.


Еще
С уважением, Павел.
Мы столько можем, сколько знаем. Знание-сила.
Wer liest das Thema
Benutzer 0
Gäste 0