trucksnearme
Beiträgeansicht Zheverinov, CHP

С удовольствием примем участие в Вашем собрании,так как нам интересно узнать больше о предпологаемых преимуществах сотрудничества с Вашей асоциацией.По нашему мнению Вы затронули наболелые всем проблемы,касающиеся всех перевозчиков.Желаем удачи в достижении поставленых целей.
Шановні колеги, вантажоперевізники Волині !

Не будемо залишатись осторонь від того, що зараз відбувається у країні. Крім нас самих нам ніхто не допоможе!
Подивіться як об’єднуються наші колеги з інших регіонів! Як на промерзлих київський окружній та одеській трасі вони за нас усіх відстоюють наше право достойно жити й працювати . Як вони добиваються того щоб нас почули наші високопосадовці у Київ!
Пропонуємо створити ініціативну групу з перевізників Волині та провести 21 березня установчі збори Асоціації вантажоавтоперевізників Волині. Два тижні на підготовку та на владнання усіх оргпитань нам я думаю вистачить.
Мета створення такого об’єднання – наведення ладу на ринку автоперевезень,
допомога у завантаженнях членам об’єднання по рентабельним цінам, забезпечення їх паливом по пільговим цінам, юридична підтримка, особливо по питаннях їх відносин з банківськими установами ( відстоювання та підтримка окремого перевізника від імені асоціації по кредитних питаннях) та багато іншого, що можна вирішити тільки гуртом!
Об’єднюємося колеги! Не залишайтесь осторонь не залежно від того чи в вас одна вантажівка чи цілий автопарк!

Конт.тел .:Костянтин 050-3783100,Андрій 050-3783939Правильное предложение,поддерживаю.Есть над чем задуматься.