trucksnearme
Beiträgeansicht LEPCHUK VTALY DMITROVICH, FOP

И всеже разобрался вчем прикол
Розкажіть всім про прикол.

Маю питання до знаючих людей. Є необхідність зробити компютерну діагностику Преміума 420, хочу зробити повну діагностику дилерським сканером, запитував у сусідній темі, хто може зробити, ніхто не відгукнувся. Подзвонили у Львів на сервіс Рено--Вольво, діагностика вартує 1600 грн, це прийнятно, а якщо повна перевірка з перевіркою механічною з манометрами---4600 грн. Що там вони перевіряють, чи потрібно це робити чи це викачування грошей? Чи проста діагностика дасть повну картину про авто, маю на увазі просто дилерським обладнанням? Може, хтось робить діагностику правильним обладнанням?

Реставрация обратного клапана (800грн евро 3)  (евро2 тройником 900грн) (если с ним никто ничего не делал) (Новый клапан стоит от 100 доларов) На разборке себе сколько не брал больше 3-3,5 бар ни один не показал!!!

После реставрации показатели после реставрации как у нового 5,5 бар 
Стоимость реставрации 800грн  (0636143399 Ярослав) (на обмен есть евро 3) 
(0636143399 Ярослав)
Про який клапан мова, телефон не відповідає.

ЦитатаЦитата (AM-Truck, 02.05.2019 15:28):
ЦитатаЦитата (AM-Truck, 01.05.2019 18:48):
Вітаю всіх, така ситуація. Преміум 420 дці, 2005 р.в., помаленько падає рівень антифризу, сапун солодкий, треба знімати піддон. Бачу два варіанти --- помпа і резинки під гільзами. Хотілося б помпу, але не виключаю гільзи, тут не вгадаєш. Отже, якщо міняти резинки, не виключено, що прийдеться міняти гільзи, поршневі кільця, прокладки і ще великий список. Питання в чому --- якого виробника вибирати? Оригінал дорого, далі є Кольбеншмідт, Малє, Гьотце, та я всього і не знаю. Це тільки поршнева, а ще прокладки і т.д. і т.п. Підкажіть.  
и KS и MAHLE - выше прочих производителей, Но..в Украине мотористы любят KS  , в РФ - только MAHLE , про KS   и слышать не хотят, Goetze, AE  - бюджетный вариант, на нашей практике KS   попадался и турецкий, по MAHLE не встречал..хотя..сами понимаете , заводы могут быть не только в Германии..а там где дешевле изготовить

по прокладкам VICTOR REINZ, LEMA..

из последних ремонтов моторов Премиумов, заказывали гильзы кольца вкладыши - все по KS + прокладки (верхние нижние наборы) по VICTOR REINZ..
Чи є позитивний досвід експлуатації по Кольбеншмідт?
ну за 14 лет работы помню только 1 случай когда после кап ремонта мотор умирал..и то, скорее всего по вине мотористов а не зч.. а  так колбен наверно в 75% ставят
Зрозумів, гарно дякую.

ЦитатаЦитата (AM-Truck, 01.05.2019 18:48):
Вітаю всіх, така ситуація. Преміум 420 дці, 2005 р.в., помаленько падає рівень антифризу, сапун солодкий, треба знімати піддон. Бачу два варіанти --- помпа і резинки під гільзами. Хотілося б помпу, але не виключаю гільзи, тут не вгадаєш. Отже, якщо міняти резинки, не виключено, що прийдеться міняти гільзи, поршневі кільця, прокладки і ще великий список. Питання в чому --- якого виробника вибирати? Оригінал дорого, далі є Кольбеншмідт, Малє, Гьотце, та я всього і не знаю. Це тільки поршнева, а ще прокладки і т.д. і т.п. Підкажіть.  
и KS и MAHLE - выше прочих производителей, Но..в Украине мотористы любят KS  , в РФ - только MAHLE , про KS   и слышать не хотят, Goetze, AE  - бюджетный вариант, на нашей практике KS   попадался и турецкий, по MAHLE не встречал..хотя..сами понимаете , заводы могут быть не только в Германии..а там где дешевле изготовить

по прокладкам VICTOR REINZ, LEMA..

из последних ремонтов моторов Премиумов, заказывали гильзы кольца вкладыши - все по KS + прокладки (верхние нижние наборы) по VICTOR REINZ..
Чи є позитивний досвід експлуатації по Кольбеншмідт?

Клапан згорів на шостому, сідло випало на п'ятому.

Заклинив двигун від випавшого сідла клапана, це очевидно. Чому випало? Якщо головку шліфували, якщо міняли направляючі, при цих операціях могло зіграти "криві руки". Можливо головку нагрівали для заміни направляючих і перегріли? Синій дим міг появитися від замінених сальників клапанів. До речі. Читав мануал по двигуну Рено Преміум, написано --- клапана не притирати. Принаймні, до цього є запитання. Що стосується масляної форсунки, то ніби і немає наслідків масляного голодування. Або не вся інформація. Не претендую на істину, це моє бачення.

Відпишусь, може, комусь пригодиться. В одній із форсунок тріснула всередині тефлонова шайба і форсунка сильно зливала в обратку, при цьому, клапан на рейці перекривав подачу через падіння тиску. От і вся причина. Ще замінили тннд. У форсунках нічого не міняли. Всім дякую за допомогу.
Відкритим залишається питання на майбутнє --- стакани форсунок ставити тільки оригінал чи можна замінник?

Мало не забув. На морковках треба замінити резинові колечка, як підібрати?

Форсунки зараз робляться, морковки пробуємо відновити, питання в тому, які ставити стаканчики--- оригінал біля тис. грн, Турція наполовину дешевше. Більше схиляюся до оригіналу, але треба побороти жабу. Хто що ставив? І ще питання. Може хто має розміри інструменту для заміни стаканчиків, буду вдячний. І діаметр проходу стаканчика у нижній частині. Сподіваюся замінити стакани без зняття головки. Завтра будемо детально дивитися стаканчики і приймати рішення. Дякую за допомогу. Пишіть хто що знає. Порядок обжиму форсунок і морковок прочитав, буду дотримуватись.

Продовження. Зняли форсунки, на трьох "морковках" ніби відкладення іржі, яка витирається з першого разу без сліду, не можу стверджувати 100%, але на язик ніби солодке. Повитирали і пізніше подивимось, але це, мабуть,стаканчики, вірно? Підкажіть, хто знає, яким діаметром проходиться стаканчик у головці? І ще. До цього часу антифриз потрохи пропадав, думали на резинки під гільзами, а це, мабуть, стаканчики. У баку чисто, з сепаратора постійно зливали воду 20 мл, на смак не пробували. Ще щось шукати чи міняти стаканчики відразу?

Аналогічна машина з аналогічною проблемою. Починаєш їхати і через 500 м починає троїти. Якщо заглушив і постояв годину, то знову проїдеш 500 м, якщо заглушив-завів --- троїть відразу. Помилок не показує.З обратки за хвилину 400 мл, розумію, що забагато, але так вже давненько. Підкажіть подальші дії. Це 100% форсунки чи ще варіанти? 0679938926

Продовжу тему. Наміряли обратки за хвилину 400 мл, якщо норма 50 мл, то що мало б бути при 400? Не заводитися, не їхати, диміти сильно?? Тепер все нормально, при 5 т розхід менше 30 л, при 22 т на круг 33-35л, при 22 т із Закарпаття через перевал 40 л. Підкажіть, що далі. Хотілося б розходу до 30 л, але майже всі пишуть про велику кількість чинників, які впливають на розхід. То, може, у нас все добре? І ще. Якщо треба робити форсунки, то підкажіть спеціалістів у західних областях, буду вдячний.

Я не проти, щоб причина була у вод яній помпі, її легше поміняти ніж витягувати гільзи, але піддон все рівно треба знімати, поки-що немає вільного бокса, чекаємо. Насос низького тиску перевіримо. Дякую.

Дякую, зрозумів.Сьогодні заїхали на діагностику, одна помилка -- високий тиск в низькому контурі. Що бачить тиск в низькому контурі? Куда копати? І сюрприз. Після діагностики включаєш фари -- працюють склоочисники. Полтергейст.
а це обратний клапан на дозаторі
Так як діагностували китайським сканером і є думка, що не все точно, то не знаю, що робити --- проблеми поміняти не бачу, а чи буде результат? Єдине питання зараз --- довше заводиться, але два тиждні простою плюс морози, думаю, все пояснюють. Треба почекати.  

Вже було вибрали день для зняття піддона, машина прийшла з рейса, а антифриз на місці. Розумію, що воно саме не вилікувалось, але взяли паузу ---не хочеться розібрати і не знайти, ще трохи почекаємо. По розходу. Компютер пише 28 -- 30 літрів, а по факту +5 л. Ще в планах правильна діагностика правильним обладнанням. І не доходять руки поміряти обратку з форсунок. Їздить водій, підстав не довіряти немаю.

Не знаю, чи китайським, але точно не реновським. До речі, питання відкрите -- де є сканер Рено в західному регіоні? По обратці форсунки перевіримо. Хочу нагадати, що мова про розхід, по заводці, їзді все нормально. Машина щойно приїхала -- 790км, з них 150 без вантажу, 20т, 35 літрів на круг. Похолодало, трохи посніжило, може так і має бути? Хочу розібратися в цій ситуації перед прийняттям рішення що робити дальше. По антифризу. В цій поїздці привідкрили верхню кришку розширювального бачка, тобто, тиску в системі охолодження не було --антифриз на місці, але чудес не буває -- сапун солодкий. Мабуть, резинки під гільзами. І про електрику, може, комусь згодиться. Окислилася маса зліва біля фари на верхньому кріпленні бампера.
Переглядів теми багато, запрошую всіх до спілкування.

Дякую, зрозумів.Сьогодні заїхали на діагностику, одна помилка -- високий тиск в низькому контурі. Що бачить тиск в низькому контурі? Куда копати? І сюрприз. Після діагностики включаєш фари -- працюють склоочисники. Полтергейст.

Мається на увазі,що антифриз може "втікати" з-під стаканів? Вверх чи вниз? Під клапанною кришкою жодного натяку на емульсію, а якщо вниз, то слід сподіватися в циліндрі? 80мл- це з шести форсунок за хвилину? Не впевнений, щось мало, або розумію неправильно, прошу підказати. Вчора на тому ж маршруті 330км, з яких 100км без вантажу, згоріло 120літрів-- прийшла зима. І ще одне питання. Читаю форуми про пропадання антифризу, найчастіше потрібно добиратися до резинок під гільзами. Скачав літературу по 420 дці і маю одне питання, прошу допомоги. Гільза повинна виступати над блоком пару сотих мм. На схемах не зображено прокладок під гільзами, але написано "дотримати розмір". Як дотримати розмір? Внизу гільза без упора, вверху має буртик і до блока без прокладки. Чим регулюється посадка? Дякую.