trucksnearme
Beiträgeansicht Svirnyuk A. M., FOP

"Наше підприємство на ринку грузоперевезень з 2007 року..."?
Не зрозумів суті питання.

Для тупих: є груз. Хто хоче заробити, пишіть. Питання немає. Є пропозиція. Так зрозуміла суть???

Для розумних: Є розділ де пропонують грузи, є де пропонують транспорт, а у цьому розділі
ОБГОВОРЮЮТЬ ПИТАННЯ ЯКІ ВИНИКАЮТЬ У ПРОЦЕСІ ПЕРЕВЕЗЕНЬ!

Шановний, ти (або Ви), завжди все робиш (те) правильно і в тему? Замість того, щоб коректно відповісти, умнічати починаєш. Далеко ми заїдемо ...

Доброго всім вечора. Запитання для перевізників, хто ходить на росію: хлопці, є вантаж на Белгород (раша), ялинка штучна, прибл. 20-30 м3, 1 т. Скільки буде коштувати і т. д.

"Наше підприємство на ринку грузоперевезень з 2007 року..."?
Не зрозумів суті питання.

Для тупих: є груз. Хто хоче заробити, пишіть. Питання немає. Є пропозиція. Так зрозуміла суть???

Доброго всім вечора. Запитання для перевізників, хто ходить на росію: хлопці, є вантаж на Белгород (раша), ялинка штучна, прибл. 20-30 м3, 1 т. Скільки буде коштувати і т. д.

Просимо допомогти встановити особу на фото, яка ймовірно причетна до викрадення нашого вантажу (поліетилен у гранулах, розфасований у 25кг. мішки білого кольору, які розміщені на палетах). Також просимо відгукнутися перевізників, які 16-17 січня цього року здійснювали перевезення даного вантажну (поліетилену) зі складу у с. Гореничі, вул.Леніна, 250.
Будь-яку інформацію про особу на фото або про вантаж просимо повідомити за тел. 063 229 75 98 або 050 376 25 53.

Винагороду та конфіденційність гарантуємо.

Первый и третий - похожи, как братья

Як на мене перша і третя особа- одна і та ж особа, тільки з борідкою і в окулярах

Всім доброго дня,
Підскажіть мені,колеги, як вирішити дану проблемку. В двох словах ситуація в наступному: вантажний бус VW Crafter 2010 р.в. обладнаний системою AdBlue (буть вона...). В дорозі запищав показчик і на моніторі вибило, що потрібно долити дану рідину. Водій доїхав до місця вивантаження, по дорозі придбавши 20л. каністру цієї рідини. Нарешті запитання : чи можна заливати самому водієві з каністри дану рідину, чи потрібно їхати на сервіс і нехай там чаклують спеціалісти?? І ще одне: на наступний день, коли водій завів авто, дисплей вже показував, що рівень рідини " OK ". В чом подвох??? Буду вдячний всім за науку:)))

а попытатся ее вообще отключить . говорят программно можно. по крайней мере вот эти парни обещают
tuning-chip.com.ua/dell_ADBLUE

Дякую, але це не вихід з ситуації. По-перше майже 90% з тих, хто відключав цю систему незадовільні (через деякий час бортовий комп"ютер давав збой і взагалі блокував всю систему), а по-друге машина повинна йти на Європу.
Все-одно дякую,
Удачі Вам

Всім доброго дня,
Підскажіть мені,колеги, як вирішити дану проблемку. В двох словах ситуація в наступному: вантажний бус VW Crafter 2010 р.в. обладнаний системою AdBlue (буть вона...). В дорозі запищав показчик і на моніторі вибило, що потрібно долити дану рідину. Водій доїхав до місця вивантаження, по дорозі придбавши 20л. каністру цієї рідини. Нарешті запитання : чи можна заливати самому водієві з каністри дану рідину, чи потрібно їхати на сервіс і нехай там чаклують спеціалісти?? І ще одне: на наступний день, коли водій завів авто, дисплей вже показував, що рівень рідини " OK ". В чом подвох??? Буду вдячний всім за науку:)))

Екстраординарних документів не потрібно. Але Ви зобовязані бути зареєстрованим як СЗЕД на Вашій митниці, бо можливі проблеми. Крім того, австрійська поліція може (можливо!!!) буде вимагати тахошайби (плюс сертифікат,перевірка і т.п. все що звязане з тахографом). на Ваше авто, бо це є комерційне перевезення. Я ще раз повторюю - можливий варіант!. А так - ні цвяха, ні жезла!

Підскажіть, будь ласка, що означає СЗЕД. І якщо бус не обладнаний тахо, все-одно можуть вимагати? (я розумію, що можливо)
А так все зрозуміло.
Дуже вдячний Вам за роз"яснення.
Всього Вам найкращого!!!

СЗЕД - субєкт зовнішньоекономічної діяльності. Підійдіть до митного брокера, він Вам пояснить як зробити документи. Якщо немає тахо. то купляєте книдечку таку, колись коштувала 5 грн. і заповнюєте її замість тахо.Пошукайте в неті, знайдете книжку, роздрукуйте і...Удачі!

Вельми вдячний Вам, колего

Екстраординарних документів не потрібно. Але Ви зобовязані бути зареєстрованим як СЗЕД на Вашій митниці, бо можливі проблеми. Крім того, австрійська поліція може (можливо!!!) буде вимагати тахошайби (плюс сертифікат,перевірка і т.п. все що звязане з тахографом). на Ваше авто, бо це є комерційне перевезення. Я ще раз повторюю - можливий варіант!. А так - ні цвяха, ні жезла!

Підскажіть, будь ласка, що означає СЗЕД. І якщо бус не обладнаний тахо, все-одно можуть вимагати? (я розумію, що можливо)
А так все зрозуміло.
Дуже вдячний Вам за роз"яснення.
Всього Вам найкращого!!!

Доброго і мирного всім дня,
підскажіть, будь ласка, колеги, для перевозки вантажу з Відня на Львів (тканина, прибл. 200-300 кг.) бусом (Crafter) і зі Львова на Відень вже готову продукцію, які потрібні документи? (мається на увазі крім прав і свідоцтва на право власності на автомобіль та документів на вантаж чи потрібні ще якісь екстра документи, напр. ліцензія на міжнар. перевезення і т.д.).
Вибачте за необізнаність у даній сфері. Буду вдячний всім за відповіль.
З повагою

Здраствуйте! Прошу подсказать как в експлуатации Scania R420 8 ступка 2006 года! Каков расход топлива и езда!?

У кого есть, была отзовитесь! 2006 год!

Продам тягач MAN F2000 2001р.в. в хорошому стані. Пневмопідвіска перед і зад, бак 780л., центр. змазка, резина 315/70 (50%), автономка webasto, 2 спалки, ел. дзеркала, підогрів дзеркал, підогрів сидінь, кондиціонер, темпомат, ретарда, блокіровка... Все в робочому стані
0676868748 Андрій

Продам комплект:
MAN F2000 2001 р.в., в дуже доброму стані, кондиціонер, ретарда, резина 70%, бак 800л., механіка, на подушках зад і перед, одні руки
П/П Van Hool 2002р.в., тент-штора, 90м3, дискові гальма, ося SAF, ворота, інструментальний ящик, кріплення під запаску, свіжопригнаний
За біль детальною інформацією дзвоніть: 0676868748 Андрій

Всім дякую, хто відповів на мої запитання

Ви ще не знаєте що вони за 200грн чудотворять!!!

Сьогодні на відрізку дороги Хмельницький-Тернопіль мого товариша зупинила патрульна машина ДПС і окрім ряду документів почали вимагати сертифікат на тахограф. Йому було прочитано декілька витягів і ще чогось про необхідність даного документа. В результаті товариш обіднів на 100грн. Просьба до правознаючих і начитаних колег підсказати чи є насправді така вимога і чи потрібно мати при собі такий документ , чи це ще одна невинна шалость наших бідних ДПС-ників.
Наперед дуже вдячний
З повагою
Андрій

Доброго всім дня. Хто проводив заміну втулок на "сержанті" підскажіть, будь ласка, як правильно здійснити демонтаж цієї рогатки. Є якійсь нюанси, чи сміло відкручувати гайки без страха і трепета. Ремонт здійснюється в польових умовах.
Вдячний всім, хто відповість.

Дякую всім, хто відписав....
Таке враження, що в Україні більше ніхто не ремонтує авто і нічого незнає, або знає, але нікому нічого не скаже

Доброго всім дня. Хто проводив заміну втулок на "сержанті" підскажіть, будь ласка, як правильно здійснити демонтаж цієї рогатки. Є якійсь нюанси, чи сміло відкручувати гайки без страха і трепета. Ремонт здійснюється в польових умовах.

уважаемый вы ошиблись разделом,вам в ремонт!

И на том спасибо...