Ansicht der Beiträge Buzko N.I., FOP
Thema: Колеса

Продам колеса 295/60/22,5 ведуча вісь Kumho krd 50 , 2015р залишок протектору 7-8 мм -2 шт ціна за комплект 3500грн


Потрібно завжди вимагати заявку від фірми ,яка зареєстрована в ларді!!!!


А що ви хочете шукали халяву !!!?знайшли авто за 5грн за 1км і зраділи ,а не тут то було, платіть нормальні кошти за перевезення і їздіть з провіриними перевізниками і проблем небуде .


Продам 215/75/17,5 Continental HTR приціпна з дисками на 8 отворів всі нові шини і диски інф 0673142028


Задають питання чому перевізники виставлять транспорт !!!! Шановні горе -табуретники -логісти, а чому ви копіюти чужі вантажі позвониш і запитуєш що завантаж і як правило відповідь ; щась узнаю такі постійні відповіді


Одні дармовози вмирають, інші народжуються .


Дурень шукає роботу а робота шукає дурня , хто себе поважає і правильно оцінює свою роботу за копійки ніколи непоїде !!!


Платити податки потрібно всім !!! Не пригадую чиї слова , хто вкраде з бюджету більш ніж вартість одного метра мотузки, повинен бути повішений на цій мотузці !!! Повірте і життя б змінилось в кращу сторону .


Ремонт компресора це тимчасове явище .


А ставки досить мізерні, це також грабежі ????


Шановні перевізники !!!! Ситуація з дозволами є критична ,але рік закінчується ставки на міжнародні перевезення виросли і вони стали об’єктивними , прохання тримати такі ставки і після Нового року , значить можуть платити і платять , краще зробити один плідний рейс ніж два рейси їхати даром , поважайте себе і свою працю


Їдьте на ПВД і отримаєте дозвіл, на ларді не продать дозволи .


Потрібно всі логістичні компанії ліцензувати +фін гарантія не менше, як 500.000 грн ,автоматично пропадуть табуретники , а то привикли багато жити паразитарно за рахунок інших , чому перевізник має набагато більше обов`язків ніж логістика .


Потрібно всі логістичні компанії ліцензувати +фін гарантія не менше, як 500.000 грн ,автоматично пропадуть табуретники , а то привикли багато жити паразитарно за рахунок інших , чому перевізник має набагато більше обов`язків ніж логістика .


Продам шину мішелін 295/60/22,5 ведуча вісь -4шт нова ; продам 295/60/22,5 -2шт ведуча ханкук нова ціна за домовленістю 0673142028


Мабуть фракт був по 8 грн/ км


За три години поступили чотири дзвінки з невідомих номерів і що продадуть дозвіл значить є дозволи а звідки дозволи ??? То це як ???


Куплю універсальний польский дозвіл 0673142028


Вихід є закінчується польскі дозволи перекрити кордон щоб жодна польська машина не перетнула кордон повірте тоді це питання вирішеться а ще видати полякам трьох сторонній дозвіл і сертифікат походження товару , щоб поляки не возили наприклад з Іспанії до Корчови за 2500€ а український перевізник за 500€ з Корчови до Львова , повірте багато польських перевізників не захочуть стояти в чергах розмитнення-замитнення а відповідно для українського перевізника буде цікавіше працювати і не за копійки