trucksnearme
Ansicht der Beiträge Dzhencholovski Leshek, FL-P

     Польська транспортно-експедиційнафірма  Greentrans Sp.z o.o з місцем провадження діяльності  у Варшаві, та ФОП Джєнчьоловські Лєшек , пов’язані між собою дольовою участю та діючі на українському транспортному ринку з 2011
року, пропонують українським перевізникам професійну та ретельну допомогу  у відкритті у Польщі фірм -  
Spólek z o.o.o  /Товариств з обмеженоювідповідальністю/  в галузі транспорту та експедиції. Пропонуємо широкий спектр послуг-  від консультацій , які є безкоштовними , до реєстрації у відповідних органах, а також допомогу на всіх етапах  провадження діяльності.
     Нашою метою є запропонування послуг тим українським перевізникам, які поважно і свідомо планують відкриття або
перенесення існуючих транспортно-укспедиційних фірм у Польщу зважаючи на ситуацію, що склалася останнім часом з дозволами на міжнародні перевезення.

 Запрошуємо до співпраці.
Контакт по телефону - +48889555961- Лєшек
+380937263606 – Антоніна
Е-mail greentrans.leszek@wp.pl
Skype letrans2


Закінчилась віза. постало питання робити нову, чи можна уже по біометричному паспорту їздити ? підкажіть будьласка.
Добрий день!
Безвізовий режим Украни з ЄС почне діяти приблизно з 11 червня 2017 р.http://24tv.ua/bezviz_dlya_ukrayini_2017_zatverdila_rada_yevropeyskogo_soyuzu_n816013
Подивіться це посилання. 
Якщо плануєте виїжджати раніше, потрібно робити візу.
А біометричний паспорт і так потрібно зробити на майбутнє. Щоправда, по біометричному паспорту без візи ви можете подорожувати по Європі як турист, або поїхати в гості. Якщо є ви плануєте працювати , наприклад , в Польші, вам однаково потрібно буде зробити робочу візу,  біометричний паспорт в такому випадку не потрібний.


Предланаем открытие в Польше совместного предприятия с надежными порядочными партнерами.
Контакт по телефону - 093 7263606 -Лешек


Требуются водители в польской транспортной фирме. Официальное трудоутройство, медицинская страховка, работа по Европе , хорошая запрлата.
Звоните по телефону 0932991961 Лешек , 0937263606 Антонина.


Откроем транспортно-экспедиционную фирму в Польше с полным пакетом документов - регистрация , лицензия ,карнет ТИР. Контакт - 0932991961 - Лешек


Требуются водители категории С+Е для работы в польской транспортной фирме. Работа по Европе, хороший заработок, медицинская страховка. Обязательное условие - понимание польского языка, возможность общения на разговорном уровне. Контакт по телефону - 0932991961, Лешек.


Требуются водители категории С+Е для работы в польской транспортной фирме. Официальная работа, медицинская страховка, хорошая зарплата.
Обязательное требование - разговорный уровень польского языка.
Заинтересованных просим звонить по телефону 0937263606


Добрый день
Предлагаем работу водителем междунарожных перевозок в польской транспортной фирме. Хороший заработок.
В случае заинтересованности просим сконтактироваться с нами по тел. 0937263606