trucksnearme
Beiträgeansicht Asotsiatsiya Vantazhnykh Avtomobilnykh Pereviznykiv Zhytomyrshchyny

Шановні перевізники, Волинь прокинулась! А це вже багатого варто. Тепер все в Ваших руках, стояти осторонь та продовжувати їздити за дарма чи влаштувати своє життя, повернути своє ім’я, ім’я далекобійника, людини сурової котра не стане на коліна. Перевізники Житомирщини з Вами. Ми, як і Ви, втомились стояти осторонь і ковтати все що нам підкинуть експедиції зі свого «барського» плеча. А таких як ми – ВСЯ УКРАЇНА!!! З Вашого дозволу, представники Житомирської асоціації також будуть присутні 21.03.2009 на установчих зборах Волинської асоціації.


Шановні перевізники Волині! Створення Української Асоціації Вантажних Автомобільних Перевізників - це нагальна потреба, необхідність, яка продиктована жорсткими реаліями фінансово - економічної кризи та байдужістю влади до проблем галузі автоперевезень. Загально-Українська Асоціація - це о"бєднання обласних асоціацій і вона не можлива без Волині, як і без інших областей де ще йде, або тільки но розпочався процес об"єднання автоперевізників. Області, де створені Асоціації вже відчувають переваги співпраці. Чого лише варті заправки дизпаливом по 4,50-4,60 для членів Асоціацій, які працють уже в шести областях, регіональні завантаження без здирницьких "експедиційних", співпраця з обласними управліннями комерційних банків з питань реструктуризації кредитів, юридична підтримка і т.д. Ваші автомобілі приїздять до наших областей, а наші часто буваю у Вас. Давайте не будемо ділити країну на "наші" і "ваші" регіони - ми всі Українці, ми всі підприємці однієї держави і якщо їй байдуже до наших проблем то ми вирішимо їх самі, це в наших силах! Створюйте Асоціацію Автоперевізників Волині і приєднуйтеся! Разом - ми сила!


Помяни, Господи Боже наш, в вере и надежди живота вечнаго преставившуюся рабу Твою, сестру нашу, яко Благ и Человеколюбец, отпущаяй грехи и потребляяй неправды, ослаби, остави и прости вся вольная её согрешения и невольная, избави её вечныя муки и огня геенскаго, и даруй ей причастие и наслаждение вечных Твоих благих, уготованных любящым Тя: аще бо и согреши, но не отступи от Тебе, и несумненно во Отца и Сына и Святаго Духа, Бога Тя в Троице славимаго, верова, и Единицу в Троицу и Троицу в Единстве православно даже до последняго своего издыхания исповеда. Темже милостив тому буди, и веру яже в Тя вместо дел вмени, и со святыми Твоими яко Щедр упокой: несть бо человека, иже поживет и не согрешит. Но Ты Един еси кроме всякаго греха, и правда Твоя правда во веки, и Ты еси Един Бог милостей и щедрот, и человеколюбия, и Тебе славу возсылаем, Отцу и Сыну и Святому Духу, ныне и присно и во веки веков. Аминь.