trucksnearme
Beiträgeansicht CHP "Tranzit-K"

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 15.06.2019 12:22):
"Их заводили, оставляли на час - полтора, затем убивали. Быстро, без пыток. " - Воспоминания жителя Донецка который побывал в подвале у боевиков «ДНР»
https://ervinartem.patrioty.org.ua/blogs/vospominaniia-zhitelia-donetcka-kotoryi-pobyval-v-podvale-u-boevikov-dnr-283062.html?fbclid=IwAR2Q6VoSEAdYhKtByNfkJXExVqvvtjaulCCWYFAHBod28_h4iATHRcOvZWg

Ось результат діяльності Чефонової...
Будь вона проклята !

Транзит можешь хоть усраться на месте . Если бы была твоя информация правдива по поводу способствованию террористам меня бы давно бы посадили ...Лет на 5 ...
А на счет Боинга , да я считаю виновных украинцев ...Каждая страна обязана информировать другие страны о происходящем в стране .Украина обязана была закрыть воздушное пространство ...А она этого вовремя не сделала .При этом погибли пассажиры Боинга ...
Так что звезди дальше , твой голос нам приятен ...:)
Р.S.   Ух ,как стая мошенника и брехуна Башмака  поддерживает . :) Смотрите  пуканы не порвите :rofl:
Провина України лише в тому , що вона терпить перебування  такої конченої денееровської посіпаки... яка бздить , сере і гамнить ...
Тварі конченої яка вважає винними українців в тому що пуйло відправив рашистів вбивати і збивати  літаки в Україні.

Будь ти навіки проклята !

Годовщина освобождения Мариуполя
Ровно пять лет назад 13 июня от боевиков был освобожден Мариуполь.

В сети напомнили самые знаковые фото и видео освобождения города.

Штурм и зачистка города начались в пять утра. В спецоперации принимали участие 150 бойцов спецбатальона "Азов", 2 роты спецбатальона "Днепр", 2 роты Национальной гвардии и спецназ МВД. Кроме того, для блокировки района проведения спецоперации были привлечены около 500 военнослужащих ВСУ и НГ.

Слава Україні!
Парни конечно МОЛОДЦЫ,даже не обсуждаеться.НО если бы дали добро на уничтожение гиркина на марше Славянск-Донецк то этой зачистки возможно бы и не понадобилось.
А якби підняли авіацію і з повітря зрівняли з землею захоплену будівлю ВР Криму разом з террористами які її захопили -то нічого цього б не було , було б щось інше...
Наприклад пуйло получивши по рилі піджав хвоста і гадив би якось по іншому ... Форумчани б пробалакали про те,  що десь під завалами напевно придавило Цуркіна директора табуреточної Нова-Груп який звозив кримських депутатів голосувати під дулами террористів... А мордор в найкращих совкових традиціях відморозився б  від загиблих террористів...

Чим більше ми проявляємо толерантності до проклятих чухвонців - тим дорожче потім платимо .

Наволоч кончена !
Будь ти проклята !
Ну что тебе ответить дурачек ?
Твои речи тобі і в плечі .
И не  плачься потом ...:D
 Будь ти проклята, дировська посіпака !
Горіти тобі в пеклі !

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 13.06.2019 07:31):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.06.2019 15:07):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.06.2019 12:34):
Товариство !
Нагадайте як саме писала дировська посіпака чухвонь закликаючи повідомдяти террористам динири адреси українських військових !
Я обещаю лично вам ,что у вас будет такая возможность все ваши доказательства предоставить в СБУ .
Так же готовьте доказать свою пушистость , за написанные вами начиная с 2014 слова укушенная хряком , синина , чухвонь ну и так дальше ...
Хряк тебе кусав... сама розказала!!!:)

Так що не бреши, що тебе, свиНіну, оббрехують...

...і в нужник провалилась - мало не втопилася там, що нє?!!! :)

А як здавала наших воїнів бойовикам ОРДЛО - є скріншот твого паскудства!!! :rtfm:

Спростує хтось? :)
Яка ж нагла худобина...
Гидка і бридка  повтора яка сприяла террористам . 

Тварюка яка звинувачувала українців в збитті Боїнга !

Фу-у-у ! 

Та будь вона навіки проклята !

Про наслідки :
На Черкащині сталася ДТП через напад епілепсії у водія 

За попередньою інформацією, 50-річна жінка йшла із подругою на місцевий ринок, коли її збила автівка «Renault Kangoo». Удар був настільки сильний та миттєвий, що співрозмовниця загиблої навіть не помітила, де та поділася.«Ми йшли узбіччям. Я лише побачила, що лежать її босоніжки і подумала, куди поділася Люба. А потім побачила, що її тіло вже на заборі», − повідомила у коментарі журналістам знайома загиблої Тетяна Письменна.Під час пригоди у салоні автомобіля окрім водія була його дружина та інші пасажири, вони не отримали ніяких травм. Жінка водія говорить, що її чоловік хворий на епілепсію і причиною аварії став черговий напад. Вона зазначає, що водій втратив свідомість і замість гальма натиснув на «газ».Сам водій також стверджує, що нічого не пам’ятає, а про те, що на смерть збив людину, дізнався вже у відділку поліції.«Від удару в спину моя тітка влетіла в бетонний паркан і своїми 55 кілограмами рознесла його на щепки. Машина полетіла далі, знесла стовп, рознесла три секції паркану, перескочила камінний підмурок і залетіла до людей в двір. Тіло жінки зібрав її чоловік частинами та відвіз у морг. Вже наступного дня був похорон, хоронили в закритому гробу», − повідомила у соцмережі родичка загиблої Неля Гончар.

Про діяльність дировських посіпак.
Спільне те , що в обох випадках фігурує військова частина ...

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.06.2019 21:30):
Про дім малютки.
Є в Черкасах дитячий будинок для маленьких дітей.
Десь раз на рік і я його відвідую .І було б краще щоб кожна людина його відвідала хоча б раз у житті.
Складно про це писати адже виходить що там живуть малюки без батьків.
Але на весь дитячий будинок круглих сиріт не більше 10 дітей , в інших є живий або батько або мати ...
Ці діти іноді плачуть коли бачать здорового чоловіка - адже персонал всі жінки і дітки просто лякаються того чого раніше не бачили...
Взагалі таких будинків не повинно бути - держава мала б подбати про те щоб вони жили в сім'ях.

Якось так ...
Постійно одежу та ласощі відвозимо... серце рветься...

але для того щоб взяти дитину в сім'ю стільки бюрократії... 

хто стикався - знає...

хто не знає - щось торочить про "аліменти".
Раніше крутились біля таких закладів адвокати на модних машинах - вони діяли в інтересах іноземних усиновлювачів. 
Зараз я або машини їхні не помічаю або ... але осуджувати їх не буду ...

Взагалі у всих людей  різні пріоритети ... 

В когось в пріоритеті діти а в когось дача з газом і кендюх набитий харчами і залитий пойлом .

Про дім малютки.
Є в Черкасах дитячий будинок для маленьких дітей.
Десь раз на рік і я його відвідую .І було б краще щоб кожна людина його відвідала хоча б раз у житті.
Складно про це писати адже виходить що там живуть малюки без батьків.
Але на весь дитячий будинок круглих сиріт не більше 10 дітей , в інших є живий або батько або мати ...
Ці діти іноді плачуть коли бачать здорового чоловіка - адже персонал всі жінки і дітки просто лякаються того чого раніше не бачили...
Взагалі таких будинків не повинно бути - держава мала б подбати про те щоб вони жили в сім'ях.

Якось так ...

Про чухвонців :
-Не так страшні московські воші, як українські гниди!

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.06.2019 20:26):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 11.06.2019 20:25):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.06.2019 20:23):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 11.06.2019 20:21):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.06.2019 20:20):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 11.06.2019 20:18):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.06.2019 20:17):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 11.06.2019 20:13):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.06.2019 20:11):
Початок операції об'єднаних сил — з 14:00 30 квітня 2018 року[2]

А чем же Вы все это время занимались если в квитне только начали?!
А Ви, мабуть три або чотире літака сбили в ОРДЛО?

Чи намисто с вушок пуйловських найманців матафєєв Вам подарував?
Не..я наблюдал как Вы на диване воюете...:)
А це десь заборонено?

Краще як чухвонь здавати адреси чи телефони патріотів?
Я смотрю сегодня начали мою семью обсуждать?! Ну да ладно...

Предлагаю продолжить...

Выложите фото своего дома, а я дачи...Посмотрим кто состоялся...Кстати у меня на даче газ! У Вас в доме он есть?
Що, лінейками пропонуєте мірятися - і після цього не інфант??? :)
Вот...Нет у Вас газа...А начали тему куда не стоило лезть...Вылаживайте фото своего обитания...Или слабо?
Ви чому не в окопі захищаєте Батьківщину?

Невже 18 років Держава кормила, поїла та одягала Вас даремно??? :)
Пише що дачку прикоцьобив , з газом !
Зять прапорщика - не інакше !

Товариство !
Нагадайте як саме писала дировська посіпака чухвонь закликаючи повідомдяти террористам динири адреси українських військових !
Я обещаю лично вам ,что у вас будет такая возможность все ваши доказательства предоставить в СБУ .
Так же готовьте доказать свою пушистость , за написанные вами начиная с 2014 слова укушенная хряком , синина , чухвонь ну и так дальше ...
Ой -йо- йой ! 

Запам'ятай , раз і на завжди :
Ти навіки зганьбилась тим що стала денееровською посіпакою !

І ніколи ! 
Ти не змиєш з себе ганьбу і прокляття які ти заробила допомагаючи террористам.

Ну и как вам результат форумчане будете и дальше молчать и читать ? Неприятно читать ? Будете и дальше молчать ? Степень виновности и обвинительные спитчи с фактами с удовольствие может выслушать СБУ и суд ...но у товарисЧей не хватает доказательной базы не обратится в СБУ не в суд ...с 2014 года , Зато хватает "культуры" после всего написанного петь и дальше в том же духе ...Так кто эти товарисЧи , по Вашему мнению сетевые герои за правду или же банальные гнусные низкосортные троли ? Я думаю что это бессовестные троли . Все что они могут это только гадить и мешать нормальному общению на форуме ...и клеять ярлыки тем кто не разделяет их мнения ...
Или же коллективно попросим Ларди Транс о введения бана для ОПекса ,Регины и Транзит -К...?
Я за бан ,Регине ,Опексу , и Транзиту . А то что Транзит еще и хвастается за бан в другом транспортном форуме это лишь подтверждает то ,что он не умеет себя вести в обществе .
Дані іспорожнєнія айс-транс ще раз підтверджують орієнтацію цього писаки !

Аж прослезилась ,ну всех дерьмом измазал
... готовый транспарант цепляй на палку и на передовую ...
К твоему сыну? В Кривой Рог? Там сейчас передовая?

Как бы спросить, что за обеспечение бригады, если воен.врач, сам оперирует, в берцах, сверху берц бахилы, а вместо халата, передник клеенчатый ...   Кто же его допустил к операции? 
Может человек мясником на рынке работает, а маме льет в уши, что воен.врач? 

Прослезилась ... Ты с утра тут, деву неМарию строишь ... Жалобы да поклоны людям бьешь. А все даром. Грязь с душонки твоей, ничем не смыть. Да и слезы твои, скорее на гной похожи ...

Админ. Баньте Чефонову! Чище гораздо будет ...
Довічний бан !
Щоб ніколи більше не смерділо дировською посіпакою ! 
І вічна ганьба їй !

Ну, если уж бан, то взаимный.
Не знаю, как другие, я не против. Пусть меня и Чефонову забанят.

Можно еще две пары Регина - Василенко + Потафеев, Транзит и Гилера.

И ветка сдохнет сама собой.
Транзит-К це легендарне підприємство на рахунку якого більше сотні розірваних ватних пуканів в запорєбріку !
До всього Транзит - К забанений на АТІ до 2027року (або до 2037р. - точно не пам'ятаю). А це вже неабиякий рівень !

Обмін на Гілєру - це дуже дешево!
Ще як мінімум пару ватніків/посіпак або якогось рашиста треба добавить до Гілєри.

Олежко а спорим что Боинг украинцы сбили ? и не с ДНР ,ЛНР.
и если ты проспоришь я буду тебя называть ватный каравай
Ну я если проспорю ,ты что нибудь придумаешь...

Боїнг збили рашисти разом з своїми холуями , террористами ДНР/ЛНР збили з комплекса який привезли з РФ разом з обслугою .
Якщо ти програєш, о я придумав що ти маєш зробити : ти переїзджаєш жити в селище Унъюган(деякі місцеві називають його Вонь-Югань) , Ханти-Мансійский автономний округ РФ, де доживаєш свій вік змінивши своє ім"я на : ЧухВонь а прізвище на : Запутіну .

Згодна ?

:rofl: а пелька не трісне в тебе Олежик ?

Це гарна пропозиція ! Ніночка погоджуйтесь !
Доживати вік в селищі яке називають Вонь-Югань маючи ім"я ЧухВонь а прізвище Запутіна - це мега круто , скрєпи, скріжалі там...
Ну і погляньте , які чудові фото краєвидів Вонь-Югані видає піндосовский гугл, ось таунхауси на вул. Школьній :

Ви лише уявіть на хвилинку , що в одному з них Вам випаде щастя доживати свій вік !
І ?

Щось замовкла ЧухВонь Запутіна.

Товариство !

А це все наслідки обілєчування кевеенщиків дипломами !
В нашому випадку дипломом юриста.

Як правило кевеенщики на пари не ходили , іноді між виступами з'являлись - їм оцінки проштампують , тіпа за відстоювання закладу...

І як наслідок маємо таких от спеціалістів без розуміння базових принципів.
Я б сказав "нульових", які навчились професійно смішити.

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 10.06.2019 23:23):
ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 10.06.2019 23:11):
Мужики, вчора---нэма, завтра хер його зна чи буде. блядь , живіть сьогодні , тяніть в свій вігвам окост мамонта, дбайтє про родину. А ТІ ПАДЛЮКИ ПРО СВОІ ПОДБАЮТЬ.
+10500!
Дякую , Серый от души.  Ну нэ можна так друг друга задрачивать ,из-за цих пидэров.     табу.Вибачайтэ за французький -- но по другому нэ виходить.
Все гаразд, д.Серьожа полюбляє бути на стороні ображених... :)

В нього нереалізовані батьківськи спонукання... :)

Всім добраніч, все буде добре для кожного з нас... :)

Слава Україні!!!
Якщо взагалі нереалізовані - тоді зрозуміло чому йому так важко ....

Да уж ...