trucksnearme
Грабіж машини в Луцьку на стоянці АЗС "WOG" Автомобіль ДАФ АВ0914-2
New posts
Number of posts 7
Author
Post

Всім перевізникам!Будьте уважними! Автомобіль ДАФ білого кольору з білоруськими номерами АВ 0914-2,н/причіп серебристого кольору,водій Зайцев Денис-це грабіжники.Сьгодні пограбували наш автомобіль в Луцьку на стоянці АЗС "WOG"


More


Всім перевізникам!Будьте уважними! Автомобіль ДАФ білого кольору з білоруськими номерами АВ 0914-2,н/причіп серебристого кольору,водій Зайцев Денис-це грабіжники.Сьгодні пограбували наш автомобіль в Луцьку на стоянці АЗС "WOG"Как произошло, что охрана?

Олег


More

Деньги охрана взяла, но охранять никто и думал. Камеры видеонаблюдения - очень плохая сьемка.
Работают в паре с таксистами. Белоруская 20-ти тонка в которую товар перегружается, стоит рядышком на стоянке.Перекусывают трос сбоку.Поэтому если бы водитель не проснулся, все было бы хуже. Одного из воров водитель задержал.Показания дает.


More

Рискованые пацаны,обычно водителя сами воруют,а потом списывают на стоянки .Хотя всё может быть.

Богдан


More
*Богдан .

Перевозчики! Будьте внимательны! В паре с белорусами работают и луцкие таксисты. Если кто-нибудь видел фуру с такими номерами- позвоните.Машину спрятали, она еще нигде не выплыла. А наличие на стоянках в Луцке таксистов должна насторожить. Камеры видеонаблюдения показали, что таксисты подавали знаки ДАФУ.


More

До відома перевізників


More


Щодо оперативного втручання працівників ДАІ у попередження скоєння злочинів проти водіїв вантажних автомобілів
Шановні перевізники!
Останнім часом почастішали випадки скоєння злочинів відносно водіїв вантажних автомобілів, які виконують міжнародні перевезення вантажів.
У зв’язку з цим та з метою оперативного втручання у попередження скоєння будь-яких злочинів відносно водіїв вантажних автомобілів співробітниками Департаменту ДАІ проводяться ряд відповідних заходів всіма наявними силами та засобами.
Разом з цим для більш оперативного втручання співробітників Департаменту ДАІ у попередження скоєння таких злочинів просимо Вас проінструктувати своїх водіїв відносно їх дій під час нападу.
Таким чином, у випадку нападу водій повинен негайно зателефонувати до Департаменту ДАІ за телефонами 0 44 272-36-60 або 0 44 272-57-74 та зазначити наступні дані: місце скоєння злочину, П.І.П. водія, марку та номерний знак свого автомобіля, номер мобільного телефону, марку автомобіля, що використовується злочинцями, його номерний знак, прикмети злочинців та при можливості іншу відому інформацію.
При цьому водій ні в якому разі не повинен допустити зупинку транспортного засобу під час нападу.
Просимо прийняти до відома дану інформацію.
Департамент організації перевезень
та інформаційного забезпечення
Секретаріату АсМАП УкраїниMore
Who is reading the thread
Users 0
Guests 0