trucksnearme
Режим труда и отдыха что делать?нужна помощь.
New posts
Number of posts 7
Author
Добрый день,нужна помощь!Я занимаюсь внутренними перевозками и говорят что начали докалупываться за тахо чтоб ездили с суточными шайбами,тахо у меня цифровое и чип есть но я им не пользуюсь потому что по Украине не реально по нему ездить,а если вставлю то чип испорчу... а мало ли может поеду за границу,и потом будут с чипом проблемы.может кто знает как можно это обойти я слышал что можно ездить по тетрадке но законно ли это...
Подскажите что кто знает,буду очень благодарен!

More

Можна по індивідуальній книжці водія,http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0811-10

More

А нужно ее подшивать в налоговой?

More

Добрый день,нужна помощь!Я занимаюсь внутренними перевозками и говорят что начали докалупываться за тахо чтоб ездили с суточными шайбами,тахо у меня цифровое и чип есть но я им не пользуюсь потому что по Украине не реально по нему ездить,а если вставлю то чип испорчу... а мало ли может поеду за границу,и потом будут с чипом проблемы.может кто знает как можно это обойти я слышал что можно ездить по тетрадке но законно ли это...
Якщо Ви поїдете у ЕС, і там при перевірці транспортний інспектор виявить, що автомобіль експлуатувався взагалі без чіпа, проблеми  будуть зна-а-а-а-аа-а-а-а-аа-а-ачно більшими!
І дорожчими.
І ніякий внутрішній папірець не вирішить тієї проблеми.
Тому, не бійтесь нічого,
їздіть по чіпу,
намагайтеся дотримуватися ЕСТР
(це зовсім не так страшноЮ запевняю Вас!)
І буде Вам щастя!
Та ще й досвід.
Гарантую, якщо підійдете розумно, шайби Вам будуть зовсім не страшні!
Ні шайби, ні чіпи!
Нехай щастить!

More

Якщо Ви поїдете у ЕС, і там при перевірці транспортний інспектор виявить, що у будь-який час, або у будь-якому місці (чи то в Україні, чи де -інде. автомобіль експлуатувався взагалі без чіпа, проблеми  будуть зна-а-а-а-аа-а-а-а-аа-а-ачно більшими!
І дорожчими.
І ніякий внутрішній папірець , або "тєтрадка"не вирішить тієї проблеми.
Тому, не бійтесь нічого,
їздіть по чіпу, або по шайбі,
намагайтеся дотримуватися ЕСТР
(це зовсім не так страшно, запевняю Вас!)
І буде Вам щастя!
Та ще й досвід.
Гарантую, якщо підійдете розумно, шайби Вам будуть зовсім не страшні!
Ні шайби, ні чіпи!
P.S.  Те, що не можливо дотримуватися вимог ЕСТР по Україні - дурні балачки , демагогія і просто не серйозно.
Я проїздив за кермом стільки, як половина форумчан, разом узятих!
І стверджую, що у роботі з дотриманням правил роботи і відпочинку немає нічого страшного.
Нехай щастить!

More

Поставьте аналогове тахо і буде вам щастя

More
Who is reading the thread
Users 0
Guests 0