trucksnearme
Украина-вчера, сегодня, завтра...
New posts
Number of posts 55,435
Author
В центре Горловки слышны мощные взрывы. Об этом сообщается в группе "Новая Горловка" в Facebook. "Перемирие, а точнее артиллерийское молчание закончилось… Мощные взрывы в центре Горловки...", - говорится в сообщении. Новости по теме: В Горловке с 13 по 14 февраля погибли 7 мирных жителей, еще 14 получили ранения, - горсовет Ранее в АТЦ сообщили, что боевики наращивают силы со стороны Горловки и Углегорска с целью захватить Дебальцево.
Больше читайте здесь: http://112.ua/glavnye-novosti/v-centre-gorlovki-slyshny-moschnye-vzryvy-socseti-190586.html

More

Товариство , є така ідея :

Написати лист/послання нашим колегам по транспортно - експедиторському бізнесу з РФ .

Я на їхній "тусовці" потусувався , рівень ватизації учасників зашкалює .

Для прикладу , більшість з них вірить в распятого мальчика , старіков з простреленими калєнями які відмовились кричати "Слава Україні", ізнасіловану епілєптічєску старушку. Вони дуже бояться велику ушасту абізяну з натовського лєгіону(ні я нічого такого не курив ) це десь так як діти бояться Бабая або Змія Горинича.Потім іде Правий Сектор , а потім бандерівці та інші націоналісти. Найсмішніше для них це Псакі.

А найприємніше для багатьох з них (особливо для осіб жіночої статі) це новини Новороссії де легендарні полководці рускава міра гіві і моторола мочат тупих укрів. Дуже сумно , але це так.

Їх оточують вороги : піндостан, гейропа та укри . Головна пред"ява украм - це те що вони йдуть в гейропу, ну і за пєченькі скакалі на Майданє. Грузини і прибалти це ще ті - старі вороги . А білоруси це вороги початківці - вони лише за ковбасу почали доллари вимагати.

Всі учасники ринку вантажних перевезень РФ з якими мені довелось поспілкуватись - це крупні спеціалісти з геополітики та економіки України ,майже всі вони обізнані в тонкощах світових розкладів США-Гейропа-РФ, безумно люблять Путіна і згодні ще терпіти санкції і ненавидіти Україну.

Якось так.

З.І.

Вони читають цю тему (тихенько так підглядають) і українську мову паталогічно не розуміє більшість з них .

More

Товариство , є така ідея :

Написати лист/послання нашим колегам по транспортно - експедиторському бізнесу з РФ .

Я на їхній "тусовці" потусувався , рівень ватизації учасників зашкалює .

Для прикладу , більшість з них вірить в распятого мальчика , старіков з простреленими калєнями які відмовились кричати "Слава Україні", ізнасіловану епілєптічєску старушку. Вони дуже бояться велику ушасту абізяну з натовського лєгіону(ні я нічого такого не курив ) це десь так як діти бояться Бабая або Змія Горинича.Потім іде Правий Сектор , а потім бандерівці та інші націоналісти. Найсмішніше для них це Псакі.

А найприємніше для багатьох з них (особливо для осіб жіночої статі) це новини Новороссії де легендарні полководці рускава міра гіві і моторола мочат тупих укрів. Дуже сумно , але це так.

Їх оточують вороги : піндостан, гейропа та укри . Головна пред"ява украм - це те що вони йдуть в гейропу, ну і за пєченькі скакалі на Майданє. Грузини і прибалти це ще ті - старі вороги . А білоруси це вороги початківці - вони лише за ковбасу почали доллари вимагати.

Всі учасники ринку вантажних перевезень РФ з якими мені довелось поспілкуватись - це крупні спеціалісти з геополітики та економіки України ,майже всі вони обізнані в тонкощах світових розкладів США-Гейропа-РФ, безумно люблять Путіна і згодні ще терпіти санкції і ненавидіти Україну.

Якось так.

З.І.

Вони читають цю тему (тихенько так підглядають) і українську мову паталогічно не розуміє більшість з них .А минус их шнырь засланый типа шпиен?

More

А юрок таки снова появился.Или опять минусок поставит? Вроде как нет его.

More

А юрок таки снова появился.Или опять минусок поставит? Вроде как нет его.
шнырь он и есть шнырь

More

Для прикладу скопіюю повідомлення Илюхина Виктора Алексеевича з Самари:

ЦитатаЦитата (, ):
Пора, Господа менять менталитет, Россия сильная держава и плевала она объясняться перед каждым укропом.
Путин им не нравиться? Мы его выбирали не для того чтобы он каждому укропу нравился.

Така позиція приймається - за положняк і найцікавіше що так думають більшість незалежно від місця знаходження /віку /статі.

Хтось має якісь ідеї ?

More

Наверное все помнят отрывок из выступления Гальцева,про юрка музыканта? Так у нас теперь свой "юрок" есть.

More

Наверное все помнят отрывок из выступления Гальцева,про юрка музыканта? Так у нас теперь свой "юрок" есть.
а п?

More

ЦитатаЦитата (, ):
Пора, Господа менять менталитет, Россия сильная держава и плевала она объясняться перед каждым укропом.
Путин им не нравиться? Мы его выбирали не для того чтобы он каждому укропу нравился.

Така позиція приймається - за положняк і найцікавіше що так думають більшість незалежно від місця знаходження /віку /статі.

Хтось має якісь ідеї ?
Нам тоже по фиг,что им нравиться.

More

Ответ Авакова ЗахЕрченку
http://vk.com/photo-55297091_356608618
Вопрос к коренным Донетчанам, кто такой этот захерченко? Может Вы его знаете?

-Это приятель Антон Семеновича Шпака(Иван Васильевич меняет профессию):D

More

ЦитатаЦитата (, ):

Хтось має якісь ідеї ?
а машина у него какая камаз ,урал? или он как порядочный ГЕЙ катает ГЕРОПОВСКИЙ авто?

More

минус а ты тоже мстиш гейропе ? или как вова пукин на лЯде? или ты порядочный голубец

More

ЦитатаЦитата (Дынник В.Н., 15.02.2015 22:39):
ЦитатаЦитата (, ):

Хтось має якісь ідеї ?
а машина у него какая камаз ,урал? или он как порядочный ГЕЙ катает ГЕРОПОВСКИЙ авто?

Я вивчаю способи в які їх зазомбували . Це дуже цікаво .
Всі вони дивляться в інтернеті (вони ж продвинуті) відеороліки , в основному це такий собі Шарій -його роліки це бомба ! Це 100% інфа.

Вони побудовані приблизно за такою схемою 2хв. Шарій розповідає як треба розуміти те що вони зараз побачать , потім секунд 30 іде якась відеонарізка, а потім знов 2хв. поянення Шарія закріплення побаченого.
Народ тупо балдєє від цих роліків , я почав дивитись кількість їх переглядів - то рідко який переглянуто менше 300тис. разів, є по 500тис.разів і більше ...

Ще в них є такий інформ ютубканал як БєсогонТВ - тоже вони його дивляться і вірять йому...

В результаті - всі вони думають однаково.

More

Голубец это продукт а не то что думает МОДЭРАТОР

More

Бат. "Кривбасс": "А не спеши ты нас хоронить!"
(обновили инфо, штаб говорит, с трудом, но подвезли
пацанам боеприпасы, держатся)

More
Україна - моя душа, а душу - я не продаю!

Сергій

ЦитатаЦитата (Дынник В.Н., 15.02.2015 22:39):
ЦитатаЦитата (, ):

Хтось має якісь ідеї ?

Я вивчаю способи в які їх зазомбували . Це дуже цікаво .
Всі вони дивляться в інтернеті (вони ж продвинуті) відеороліки , в основному це такий собі Шарій -його роліки це бомба ! Це 100% інфа.

Вони побудовані приблизно за такою схемою 2хв. Шарій розповідає як треба розуміти те що вони зараз побачать , потім секунд 30 іде якась відеонарізка, а потім знов 2хв. поянення Шарія закріплення побаченого.
Народ тупо балдєє від цих роліків , я почав дивитись кількість їх переглядів - то рідко який переглянуто менше 300тис. разів, є по 500тис.разів і більше ...

Ще в них є такий інформ ютубканал як БєсогонТВ - тоже вони його дивляться і вірять йому...

В результаті - всі вони думають однаково.
так там думать не надо только смотреть а шарик обь ясняет такой себе сурдоперевод

More

ЦитатаЦитата (Дынник В.Н., 15.02.2015 22:47):
Голубец это продукт а не то что думает МОДЭРАТОР
Минус ты шо несогласен? Модератор обратите внимание

More

Ось хто наші друзі і брати!:rolleyes:

И снова аплодисменты Литве!!
Прямая речь представителя Литвы на Совбезе ООН, которую стоит процитировать:

"Я бы хотела еще раз спросить: как может стая незаконных боевиков продолжать наступать, захватывать территории, продолжать нападения на трех фронтах против государства Украина? Как может группа боевиков без внешних связей, без бюджетов, без прибыли набирать системы вооружения и бойцов? Такое вооружение, как "Грады", "Ураганы", "Буратино" как они могут оплачивать расходы в четыре миллиона долларов? как они могут говорить о наличии своего военного флота? как сотни российских солдат погибают в Украине, если их там нет? как сотни российских матерей получают "груз 200" из конфликта, в котором Россия якобы не участвует? ", - Раймонда Мурмокайте.

More

ЦитатаЦитата (Дынник В.Н., 15.02.2015 22:43):
минус а ты тоже мстиш гейропе ? или как вова пукин на лЯде? или ты порядочный голубец
Оставьте логутиста впокое. Грех над больным измываться.

More
Who is reading the thread
Users 0
Guests 19