trucksnearme
Украина-вчера, сегодня, завтра...
New posts
Number of posts 50,137
Author
Post

Отже. Методичка для тролів.
1. Да кому этот ваш безвиз нужен? У вас же страна нищая, у людей денег нет!
2. Валите-валите. Теперь ехать мыть европейские сортиры станет проще.
3. С такими правилами безвиза вы опять лоханулись - теперь будут массово заворачивать на границе. Так бы хоть визу не дали - и все. А так и на деньги попадать будете, и отпуск сорвется.
4. Теперь очереди на пограничных пунктах будут вообще космические. Поедешь машиной - два дня в Шегинях простоишь.
5. Теперь вас вообще европейские таможни шмонать будут так, как нигерийским наркодилерам и не снилось.
6. Радуйтесь-радуйтесь. Недолго это все. До первой партии контрабанды в личном авто.
7. Ничего-ничего. Ваши контуженные атошники с правосеками быстро европейцам покажут, как они ошибались. Или кто по синему делу пару витрин разобъет - и тю-тю ваш безвиз. Дебилы.
8. Чё радуетесь, хахлы? Вон еще Совет по иностранным делам не заседал. Как ваш Пэця Минск сорвет - так и вето наложит. А не Минск - так антикоррупцию завалит. Все равно не дадут.
9. Валите-валите, скупайте ГМО и прочую химию. Дешево и ядовито. Приятного.
10. Эх, жалко мне вас. По-братски жалко. Искренне. Там же педики в этой Гейропе парады устраивают - а украинцы поедут, насмотрятся, а потому у вас то же самое будет. Вы в самом деле такого хотите? Вы же похороните свою идентичность, понимаете?!!


More

Вітаємо всіх українців з ухваленням Європарламентом постанови "про скасування візового режиму з Україною". Сподіваємось, що в скорому майбутньому будуть проведені всі технічні процедури для його практичного застосування. Їдьте хто не був, дивіться , учіться і переймайте.


More


 

Україна понад усе!

Олександр

Ще один кадровий військовослужбовець ЗС РФ з Якутії, який воював на Донбасі в складі спецназу «генпрокуратури ДНР» знайшов свою смерть в Сирії.

Як повідомляє сайт «Tribun.com.ua», Єгор Анех, відомий під позивним «Тайфун» убитий в Сирії.

До того, як відправитися в близькосхідну «відрядження», житель Якутська (Республіка Саха, РФ) воював на Донбасі в складі російсько-терористичних військ під виглядом «ополченця ДНР».

За інформацією «Миротворця», Єгор Анех народився 31 грудня 1991 року, воював на Донбасі проти ВСУ у складі підрозділу «управління спеціальних операцій генпрокуратури ДНР» під позивним «Тайфун».

Місцеве якутське видання «CrimYakutia.ru» уточнило, що Анех загинув 16 березня в зоні бойових дій в Сирійській Арабській республіці.

Виявилося, що «Тайфун» ніякий не «доброволець-ополченець» з досвідом війни на Донбасі, а кадровий військовослужбовець ЗС РФ.«Військовослужбовець поїхав до Сирії контрактником і загинув смертю хоробрих на полі битви за мирне небо в Близькосхідному регіоні», - пафосно написали якутські журналісти.

Вони також повідомили, що загиблий окупант був сином глави села Биракан Верхневілюйского району Володимира Єгоровича Имичанова.

У зв'язку із загибеллю «Тайфуни» в YouТube з'явилася його коротка відеобіографія з відповідним музичним супроводом.
Тракторист з Донбасу зажмУрився...:skull:


СЛАВА УКРАЇНІ!!!:victory:More


 

Україна понад усе!

Олександр

Сьогодні розмовляв з людьми, які щиро вірять, що в Україні можливі зміни за нинішніх умов, коли політики - просто ляльки багатих ФСБшників, коли журналісти - просто підставки для мікрофонів, коли гуманітарним блоком столиці керує людина яка "учілась в русскай школє" з усіма наслідками, коли знаходяться люди, які можуть працювати у школі за 4 тисячі гривень і називати себе при цьому вчителями.. Ну і так далі. Я у цих людей питаю - яка мета їхньої діяльності? (вони там якісь дослідження проводять невідомо за чиї гроші) відповідь - щоб в Україні настали зміни. Що Ви для цього робите? Хочемо показати, що в Україні може бути як у Польщі"
Я стверджую, що у такому разі такі люди працюють на те, щоб зміни в Україні не настали ніколи. В Україні настануть зміни тільки тоді, коли ці зміни продиктує економіка. А економіка продиктує це тоді, коли не буде кому зображати вчителя за 4 тисячі гривень. А станеться це тоді, коли якомога більше таких зображателів в усіх сферах виїдуть за кордон. У Польщу, наприклад. Ті "дослідники", з ким я розмовляв називали українців Польщі мігрантами і заробітчанами. Ні, шановні. Заробітчани - це ті, хто за пару гривень зображає з себе в Україні вчителя чи держслужбовця. А мігранти - це люди, які заблудилися у смислах, плутаючи свою мету з тим, що цій меті найбільше шкодить.


More


 

Україна понад усе!

ОлександрМешканців Кривого Рогу та Кам'янського, які проводили активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах, затримала Служба безпеки України на Дніпропетровщині.

З 2014 року 52-річна жінка та 45-річний чоловік були активними учасниками антиукраїнських груп в Інтернеті,
а у 2016 році їх завербували представники спецслужб РФ.

Виконуючи завдання своїх кураторів, зловмисники створили та адміністрували 12 груп у соціальних мережах, де розповсюджували спеціально підготовлені пропагандистські матеріали, спрямовані на дискредитацію державної влади в Україні, розпалювання міжнаціональної ворожнечі та закликали до входження південно-східних областей України до складу Росії.

Також поплічникам терористів ставили завдання збирати данні про розташування військових формувань і відомості про співробітників правоохоронних органів України.

Під час обшуків оперативники спецслужби вилучили у зловмисників комп'ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії.За матеріалами прес-центру СБУ


More


 

Україна понад усе!

Олександр

"В Україні настануть зміни тільки тоді, коли ці зміни продиктує економіка"


More

Говорити про раптове і вибухове нарощування і збільшення загрози з боку Російської Федерації зараз навряд чи можна.

Проте Турчинов абсолютно правильно заявив, коли сказав, що є передумови створення загрозливої ситуації у майбутньому. А саме, Росія розгортає нові підрозділи, нові частини вздовж кордону. І що саме небезпечне – розгортаються органи оперативного управління, тобто штаби армій, штаби армійських корпусів, і створюються дивізії. Тобто створюються передумови миттєвого нарощування боєздатності російських підрозділів вздовж території України, по прикордонню, з метою проведення певних агресивних дій.


Щодо бойових дій, власне, в зоні проведення Антитерористичної операції.
Там так само проводяться певні дії та заходи, спрямовані на те, щоб посилити обороноздатність та бойові спроможності російських окупаційних сил. Але є ще реалії, які говорять про те, що із наявними засобами військової боротьби, проведення серйозних наступальних операцій в цій зоні виключено. Без застосування авіації, без масованого застосування ракетних військ проведення таких заходів неможливо.

Пробити оборону України на сьогоднішній день технічно неможливо, що і доводять власне дії на фронті останнім часом.
Сказати, що вони будуть продовжувати?
Так, абсолютно. І ми будемо бачити хвилеподібне збільшення або зменшення активності в зоні проведення Антитерористичної операції найближчим часом.
При цьому ми маємо одночасно звертати дуже серйозну увагу на інші напрямки. Тому що не йдеться про те, що через місяць, через півмісяця, навіть через півроку Росія перейде у наступ. Але до кінця року вони створять боєздатні органи оперативного управління, які будуть спроможні управляти переданими їм підрозділами без проведення явної відкритої мобілізації. Таким чином індикатором збільшення загрози буде, власне, наявність таких органів управління і готовність до застосування, що може бути на кінець року - на початок наступного року.

Таким чином Турчинов абсолютно вірно сказав, що так, існують абсолютно чіткі ознаки підготовки Росії до агресивних дій і відсутні ознаки щодо намагання вирішити ці питання у мирний спосіб або політичними заходами. Іде свідома підготовка до загострення ситуації поки що. Але не йдеться про негайний наступ Росії деінде.


Завадити подальшій агресії Росії можуть тільки політичні і економічні важелі впливу.

Ми не маємо зараз засобів військового впливу на цю ситуацію, ми не можемо вторгатися на територію суміжної держави і вирішувати ці завдання військовими методами.

Тільки тягар політичних і економічних проблем, викликаний санкціями та внутрішньо російськими факторами може примусити Росію відмовитись від такого (військового) сценарію розвитку подій.


More


 

Україна понад усе!

Олександр


More


 

Україна понад усе!

Олександр

Любомир Гузар
Верховний архієпископ Києво-Галицький


Різні домовленості укладаються, але не дотримуються. У світі поширюються різні версії, в тому числі про те, що українці воюють між собою. У цій складній ситуації ще й організовуються заходи, щоб збурювати людей і дезорганізовувати, щоб між людьми ширилася ненависть.

Як людина церковна, я краще бачу людей віруючих. Для віруючої людини, яка розуміє те, що Бог є володарем Всесвіту, я кажу: все в руках Божих, і наша доля теж. Але це не скасовує важливості старань кожного з нас.
Робіть свою роботу, те, до чого ви покликані, робіть добре незалежно від того, хто при владі і які виклики перед нами.

Для людей невіруючих також важливо не впадати у відчай і не плисти за течією. Робіть кожен день свою роботу, і не тільки заради самого себе, робіть разом з іншими і для всіх.

В єдності — сила, і вона дозволяє встояти перед будь-якими посяганнями, будь то люди, що прийшли відібрати шматок вашої землі, або люди, які прийшли вас обдурити.

Українцям все ще складно довіряти один одному.

Недовіра почалася не сьогодні, її наш народ успадкував від радянської влади. Східні області України були під радянською владою 70 років, західні — як мінімум 45 років. Але скрізь ця влада мала спільну мету — не допустити об'єднання людей, щоб вони не створювали спілок, не зустрічалися і не говорили один з одним. Щоб зникла колективна, громадянська дія.

Лідери радянської влади розуміли, що в єдності, у спілкуванні народжується загальне розуміння і загальна мета. Тому вони виховували людей в ідеї, що нікому не можна вірити, навіть сім'ї, щоб діти не довіряли батькам, і навпаки.Згадайте історію з Павликом Морозовим, який довгий час був ідеалом. На жаль, ми досі не довіряємо один одному.

Вже немає страху перед КДБ, але залишився страх однієї людини перед іншою.Коли людина думає про інше, мовляв, "я не довіряю йому", то насправді вона думає про самого себе: і мені вірити не можна, і я обману. Недовіра до інших починається з невіри до себе і своєї здатності поважати іншого. Виховані в такому дусі, ми повинні багато працювати над тим, щоб виховати майбутнє покоління в довірі один до одного. Інакше ми будемо нескінченно продовжувати радянську систему, яка руйнувала, а не будувала.


Україна страждає від корупції. Сьогодні є різні комісії і органи, які мають корупціонерів знаходити і карати. Але я не думаю, що це найкращий варіант. Він буде ефективним тільки тоді, коли люди змалечку будуть виховані бути чесними. Адже корупція ховається в малому. Ось дитина йде в школу і несе подарунок вчителю, інакше той не так до неї поставиться, і батьки не бачать в цьому проблеми.

Нам треба перевиховати народ.
Можливо, це особливе завдання церкви і проповідників — говорити про це людям. Але і свідомі громадяни повинні впливати один на одного, показуючи, на скільки негативною є корупція, як вона позбавляє людину правильного і нормального ставлення до світу.

Адже це крадіжка, і, роблячи так, я позбавляю людину найдорожчого — її прав. Я маю право як громадянин, але якщо я за них маю нелегально заплатити, то позбавляюсь прав. Це така викривлена система, і вона в радянський час була вбудована в суспільну.Мало боротися і карати, важливо виховувати.

Багато хто скаже: раз покарання за корупцію важке, це не означає, що я повинен поводитися правильно, потрібно просто бути обережним. Такий підхід не викорінить корупцію. Тому важливо зосередитися на вихованні гідності. Усвідомлювати свою гідність і визнавати гідність ближнього.Ми ще тільки вчимося приймати свого ближнього і рахуватися з ним.

У мене є права, свій розум і воля. Але поруч живе мій сусід, така ж людина, як і я, яка має такі ж права. Якщо ти хочеш, щоб тебе поважали, поважай свого сусіда, в тому числі в повсякденному житті. Роблячи щось для себе, подумай чи, не утискаєш ти права іншої людини, навіть у малому.
Це і є виховання.

Потрібно, щоб люди хотіли одужати. У нас за плечима поганий час життя в СРСР. Ми хочемо звідти піти і мріємо про справедливість і правду, до яких прагнемо. Але мрія і щоденна робота — різні речі.

І в 90‑і, і зараз люди думають, що стати незалежним — це легко. Але ми повинні розуміти, що все ще перебуваємо в ситуації переходу і повинні свідомо залишати погані звички — давати хабарі, не звертати уваги на інших людей і жити тільки для себе.

Вже стався Майдан, сталася війна, і вони показали, як багато у нас є добрих людей — добровольців, військових, волонтерів. У нас є багато добра, і тепер важливо, щоб це добро діяло і якомога більше громадян щиро працювали, адже тільки від цього залежить, як швидко ми рухатимемося до хорошої держави.Я знаю, що багато людей розчаровані тим, що Майдан не приніс швидких змін. Але питання, швидко або повільно ми рухаємося, набагато менш важливе, ніж питання, рухаємося ми або стоїмо на місці. Приймаємо ми кожен раз рішення стати кращими, ніж раніше, чи готові змінюватися?

Часто кажуть, що в Україні немає гідних лідерів. Однак харизматичних лідерів і у всьому світі небагато, це рідкісне явище. Коли закінчилася Друга світова війна, були Черчілль, Де Голль, Де Ґаспері. А сьогодні не тільки в Україні, але і у всьому світі важко знайти людей, яких можна порівняти з велетнями тієї епохи.

В Україні ситуація складна тим, що у нас немає культури політичного лідерства, а хотіти демократії ми почали лише нещодавно. Лідер — це людина, яка хоче більшого, яка знає, чим обдарована, яка виступає рушієм позитивних процесів і пробуджує в оточуючих бажання досягати своїх цілей. У нас же досі багато хто, кого ми хочемо бачити лідерами, бажають бути багатими.
І це погано.


More


 

Україна понад усе!

Олександр

Илон Маск отказал Гройсману из-за украинской коррупции


More

Илон Маск отказал Гройсману из-за украинской коррупции
.
Американский миллиардер, создатель SpaceX и Tesla Илон Маск ответил отказом на
просьбу премьер-министра Украины Владимира Гройсмана о внедрении в
Украине проекта по возобновляемой энергии.

Заявка Владимира Гройсмана на реализацию в Украине проекта сохранения возобновляемой
энергии в Украине не была принята американской корпорацией.

В официальном письме от департамента по связям с общественностью Tesla
говорится, что причины отказа - уровень коррупции и неблагоприятный
инвестиционный климат в Украине. Поэтому компания Tesla не
заинтересована в инвестировании данного проекта.


More

У Києві відбулася антипутінський марш через хімічну атаку в Сирії.


Хрещатиком пройшлися противники російського тероризму. Активісти разом з дітьми вирішили підтримати постраждалих від хімічної атаки в Сирії.

Демонстранти засудили дії росіян в Сирії, від яких гинуть мирні люди.

Серед плакатів були такі: "Путін - терорист номер один", "Путлер - вдавишся кров'ю дітей".

На мітингу активісти заявили, що бомбардування росіян в Сирії, окупація Криму та бойові дії проти України в Донбасі - це ланки одного терористичної ланцюжка. І закликали Кремль отямитися, а світ - об'єднатися разом проти загрози.

Як відомо в сирійському місті Ідліб в результаті застосування хімічної зброї загинули понад 100 осіб, ще 400 постраждали, серед загиблих 11 дітей.


More


 

Україна понад усе!

Олександр
Український чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик
провів впевнену захист титулу, побивши американця Майкла Хантера.


Український боксер Олександр Гвоздик в своєму 13-му бою на професійному рингу впевнено розправився з кубинцем Юніескі Гонсалесом.Наш спортсмен, таким чином, захистив пояс чемпіона Cевероамеріканской федерації боксу (NABF) у напівважкій вазі.

Український чемпіон світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко
захистив свій титул, здобувши перемогу над американцем Джейсоном Сосой.Слава Україні!!!


More


 

Україна понад усе!

Олександр

З появою дешевих космічних польотів у Сонячній системі почнеться золота лихоманка.
Освоєння космосу дасть можливість розбагатіти кожному.
Якщо Україна проґавить момент, поїзд піде


У світі почалася нова технологічна революція, масштаб значення якої повною мірою зможуть оцінити лише наші нащадки.
Проте вже зараз ясно, що поворотний момент в історії людства настав. Цією подією став повторний запуск ракети Falcon 9, успішне виведення на орбіту її вантажу і м'яка посадка самої ракети на плавучу платформу під назвою «Звичайно, я все ще люблю тебе».Важливість події дуже складно переоцінити. Мабуть, повторне використання космічної ракети в XXI столітті – подія приблизно того ж рівня, що й винахід Йоганом Гутенбергом першого друкарського верстата в XV столітті.

Поясню.Всю історію людства рукописні книги були рідкісними і неймовірно дорогими об'єктами, доступними лише обмеженому колу виключно багатих людей. Ця обставина природним чином гальмувала накопичення та поширення інформації. Нові знання взагалі і наука зокрема були доступні небагатьом людям, а по-справжньому цікавилися ними і зовсім одиниці.Поява і швидкий розвиток технології друкарства радикальним чином, на багато порядків здешевили книги. Вони стали доступними незрівнянно більшому числу людей. Кількість і якість видань зростала вибухоподібними темпами. Настала епоха Відродження, розквітли європейські університети, а з ними – науки і мистецтво. Цей період ознаменувався появою цілої плеяди видатних вчених, які назавжди змінили світ і наше уявлення про нього.

Складно собі уявити, на що було б схоже наше життя без винаходу друкарства. Напевно, люди до цього часу вважали, що Земля стоїть на трьох слонах під кришталевим куполом тверді небесноїй. До речі, в тих регіонах світу, де книги – рідкість, багато людей у цьому переконані й зараз. Якість життя в північній Нігерії і східному Афганістані – відповідна.

До останнього моменту ракетні запуски були такими ж «рукописними книгами» минулого. Складність і висока вартість виведення вантажів навіть на навколоземну орбіту залишала серйозні проекти в космосі долею лише великих держав і найбагатших корпорацій. Переважна більшість жителів планети і мріяти не могли про політ у космос, а тим більше – про власний космічний корабель.Проблема тут ось у чому. Ціна будівництва однієї ракети – десятки мільйонів доларів. Після виведення вантажу на орбіту всі ці гроші згорали у верхніх шарах атмосфери, оскільки безпечно повернути ракету на поверхню і повторно використовувати просто неможливо.

Тепер все змінилося.Пальне коштує приблизно в сто разів менше, ніж сама ракета. Розроблена Space X технологія багаторазового використання стала для космонавтики «друкарським верстатом», який вже почав працювати, надрукувавши «першу книгу» 31 березня. За першим повторним запуском неминуче піде другий, третій, п'ятий і десятий...

Зрозуміло, спочатку не все буде йти гладко: морально треба бути готовими до частих аварій. Але знання в цій сфері будуть швидко накопичуватися, а обладнання – ставати все більш якісним, дешевим і надійним.В результаті повторні запуски швидко стануть буденністю – недорогою та загальноприйнятою нормою, а одноразові ракети перекочують в музеї і приватні колекції, залишившись у полі інтересу хіба що істориків і ентузіастів.

Приблизно так, як це сталося з давніми рукописними фоліантами авторства середньовічних ченців і алхіміків.Космос стане на рівень доступнішим, туди вирушать тисячі, а потім – і мільйони людей, причому умови і надійність таких польотів вже не вимагатимуть героїзму. І, що найважливіше, для всіх знайдеться заняття.

Земля – лише крихітна піщинка в масштабах Сонячної системи (не кажучи вже про Всесвіт). На обмежені ресурси нашої планети претендують дедалі більше людей, що викликає постійні конфлікти і зіткнення. Утім, космос – майже необмежений склад всього необхідного. Туди просто треба дістатися і взяти те, що потрібно.

Потужна гравітація нашої планети стягнула до її центру всі найважчі і цінні елементи, як-от залізо, золото, уран, рідкісноземельні метали та багато іншого. Те, що ми видобуваємо з земної кори – це жалюгідні крихти, що дивом не провалилися до центру планети під час геологічних процесів. На порівняно невеликих астероїдах гравітація незмірно менша, тому всі ці багатства в достатку лежать на поверхні. Бери – не хочу!

На Місяці можна видобувати відкритим способом вкрай рідкісний у наших краях гелій-3, який вважається найбільш перспективним паливом для термоядерних реакторів майбутнього. (Власне, його відсутність багато в чому і гальмує розвиток технологій у цій сфері). Марс і зовсім здатний стати людству новою домівкою, для облаштування якої і знадобляться всі ці ресурси. А які мінеральні багатства ховаються під його поверхнею, нам тільки належить дізнатися.

З появою порівняно дешевих і надійних космічних польотів у Сонячній системі почнеться справжня золота лихоманка. Туди кинуться натовпи людей, оскільки освоєння космосу дасть можливість розбагатіти кожному. Попит і породить пропозицію – інженерна наука неминуче запропонує нові, більш ефективні способи перельотів. Бурхливий розвиток авіації на початку та в середині XX століття – найяскравіше тому підтвердження: шлях від безглуздих літаючих етажерок з фанери до трансатлантичних лайнерів людство подолало всього за півстоліття. (У плані освоєння космосу ми зараз тільки вибираємося з етажеркової стадії).

Зайве говорити, що всі залучення до процесу величезного числа матеріально зацікавлених людей і компаній призведе до швидкого прогресу в найрізноманітніших галузях знань. З початком колонізації зміниться і культура, з'являться якісь нові форми мистецтва. По суті, почнеться нова епоха Відродження. Часи, коли люди жили лише на одній планеті, активно вбиваючи одне одного за її ресурси, викликатимуть внутрішнє здригання – як Середньовіччі та порядки, які там панували, зараз.

І ось тут є один дуже важливий момент. Зараз про свою участь у космічній гонці майбутнього голосно заявили три учасника (всі – американці). Йдеться про вже згадану компанію Space X, про їхнього основного конкурента Blue Origin, а також про аерокосмічний гігант Boeing, який лише кілька днів тому оголосив, що відправить свій корабель на Марс раніше за всіх інших.

Україна з її ракетою «Циклон 4М» могла б теж взяти найактивнішу участь у цій гонці. Фахівці стверджують, що сама по собі ця ракета дуже хороша, нічим не гірша від закордонних аналогів того ж класу. Але зараз вкрай важливо навчитися повертати її і використовувати багаторазово. Принципову можливість цього американці наочно продемонстрували. Неймовірно талановиті люди, що працюють в КБ «Південне», для цього є. Потужності для виробництва космічної техніки будь-якої складності теж є – завод «Південмаш». Простіше кажучи, у нас є всі необхідні деталі і майстри, щоб зібрати власний друкарський верстат, потрібно лише зайнятися цим питанням.

Звісно, знайдуться скептики, які скажуть, що «зараз не до цього», та й взагалі – «ракети й так літають, все нормально». Зараз – так. Але (не втомлюся повторювати) американський верстат вже почав працювати. Поки видано лише одна книгу, але вона об'єктивно існує – це більше не фантастика, а реальність. Якщо ми проґавимо момент і не приєднаємося до процесу зараз, то поїзд піде, ніхто не чекатиме, поки потенційні конкуренти розберуться з земними проблемами і звернуть увагу на космос.

Сенсу міркувати про будівництво української бази на Місяці або колонізацію Марса поки немає – для нас це дійсно дуже віддалена перспектива. Але володіння повертається ракетою, здатною дешево і надійно виводити на орбіту вантажі для інших країн і/або компаній, було б серйозним резервом у конкуренції за ці ринки в недалекому майбутньому. Навіть створення та випробування такої ракети (не кажучи вже про комерційне використання) було б неймовірно корисним внеском у майбутнє, яке вже настало.

Проблема одна: домогтися від влади стратегічного мислення хоча б на п'ять-десять років вперед складніше, ніж побудувати відмінну ракету, здатну виводити вантажі на орбіту і повертатися на Землю.А «друкарський верстат» набирає обертів. Керівник Space X Ілон Маск заявив, що важка ракета Falcon Heavy, яка зможе повертатися, здійснить свій перший політ вже влітку нинішнього року...


More


 

Україна понад усе!

Олександр

З приводу мене і моїх думок - я якось казав але мене не почули:
я буду критикувати нещадно, те у Порошенка, що потрібно критикувати.

І навпаки, якщо буде щось, що гідно похвали - я точно також це зроблю.
Мої турботи, це не помилки або скандали з Порошенком і навіть не його імпічмент,
а процвітання і безпека моєї країни.

І якщо він хоча б в правильному напрямку повернувся,
то я особисто готовий підказати - куди йти далі,
а не відразу, огульно поливати лайном, бо це Порошенко.

Та хоч 1000 разів Порошенко. Він президент моєї країни.
Мною не обраний, але тим не менше.

І в даному контексті робить те, що треба для мене особисто,
в якій я лише 40 мільйонна частка від населення моєї країни.


Слава Україні!!!


More


 

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.04.2017 07:04):
З приводу мене і моїх думок - я якось казав але мене не почули:
я буду критикувати нещадно, те у Порошенка, що потрібно критикувати.

І навпаки, якщо буде щось, що гідно похвали - я точно також це зроблю.
Мої турботи, це не помилки або скандали з Порошенком і навіть не його імпічмент,
а процвітання і безпека моєї країни.

І якщо він хоча б в правильному напрямку повернувся,
то я особисто готовий підказати - куди йти далі,
а не відразу, огульно поливати лайном, бо це Порошенко.

Та хоч 1000 разів Порошенко. Він президент моєї країни.
Мною не обраний, але тим не менше.

І в даному контексті робить те, що треба для мене особисто,
в якій я лише 40 мільйонна частка від населення моєї країни.


Слава Україні!!!
І зветься це одним словом, об'єктивність!
Риса, властива вільним людям!


More

Вот вам простенький пример того, как делаются вбросы в инфополе и как мудаки на них ведутся. Внимание на фото.
Название сайта-помойки "vaonews" очень схоже с аббревиатурой Голоса Америки - VoA - и с лету в сочетании с заголовком рождает иллюзию достоверности: президент Америки высказался и соответствующий ресурс об этом сообщил. Внутри сообщения накручено и налеплено тоже вроде бы достоверно, но со ссылкой на "радио CNN". Тоже вроде Федот, да не тот. Это как автомобиль Сваровски или пылесос Феррари. Ну и посреди всего этого наглая ложь в форме погромче - геноцид, воры, барыги, Украина, все плохо...
И завершает весь этот компот перепостившая фейк френдесса. Бывшая уже, конечно. Сидевшая обычно ровно на попе и изредка чего-то шарящая.
Вот поэтому я, кстати, и не записываю с лету во френды по первому запросу. Себе дороже.
Делаем выводы и регулярно осматриваемся в отсеках...


More

Сегодня многие СМИ, ссылаясь на исследование компании Ernst & Young заявили, что Украина является самой коррумпированной страной в мире.
Я поинтересовалась данной информацией и вот что узнала. Ernst & Young - это международная компания, которая предоставляет аудиторские услуги.
Внимание! Украинский офис Ernst & Young находится в подчинении у московского.
Каким же образом было проведено исследование об уровне коррумпированности? Всё очень просто. Был использован метод ОПРОСА!


More

Хотів висловити своє захоплення черговій методології визначення найбільш корупційних країн, широко представленій у наших сьогоднішніх ЗМІ, по якій у Греції, Словаччині, Хорватії, Угорщині, Словенії, Італії, Болгарії, корупція в бізнесі гірша, чим в Росії. Прекрасна система підрахунку, у такій системі Україна дійсно може бути найбільш корумпованою =)
http://www.pravda.com.ua/news/2017/04/10/7140803/.


More
Who is reading the thread
Users 1
Guests 17