trucksnearme
Украина-вчера, сегодня, завтра...
New posts
Number of posts 53,948
Author
Мордовка вже обісралася... :)

А ще шаровари не одягали... :)

More

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 06.05.2019 17:05):

Хтось почав обурюватись, що 25% уявили себе сіллю землі і совістю нації...

Ухты!Как вас на "символизм"потянуло. Замедьте это вы запостили!!!

More

Ой, вей... :)

More

Україна понад усе!

Олександр

Пока вы тут фигней страдаете, тахографисты Украины обсуждают ситуацию в Польше:
В украинском свидетельстве о регистрации транспортного средства есть пункт "первая регистрация". И по этому пункту только за пятницу польские инспектора оштрафовали 27(это то что я знаю) перевозчика по 10 тысяч злотых каждого за "неправильный тахограф". Я не понимал и раньше как может быть "первая регистрация" автомобиля 2007 года выпуска в 2017 году, оказалось что у наших сервисных центров свое понимание вопроса. Как оказалось по их инструкции это дата, когда транспортное средство впервые встало на учет в Украине. И пофигу на год выпуска. И теперь все, у кого в этом пункте 2014 год и моложе, а автомобиль 2009 и старше) могут получить вот такой интересный штраф, если заедут в Польшу.
1,7млн грн грубо за день работы. Хорошо бюджет пополняют, молодцы...

More
С уважением,
Сергей
--------------------
Мы просто обязаны оберегать и защищать самое ценное, что подарил нам Всевышний
Блог о тахографах для людей! :)

Тут с 1мая 300000 на первой линии ООС. Что там хомячки говорили про "через 5 лет"?

More

Поки Чухвонь з Мордовкою біснуються нам пани своє робити.
Пропуную вашій увазі шедевр постсовкого модернізму в виконанні класика українського імпрессіонізму:
Гробки на Донеччині:

More

Пока вы тут фигней страдаете, тахографисты Украины обсуждают ситуацию в Польше:
В украинском свидетельстве о регистрации транспортного средства есть пункт "первая регистрация". И по этому пункту только за пятницу польские инспектора оштрафовали 27(это то что я знаю) перевозчика по 10 тысяч злотых каждого за "неправильный тахограф". Я не понимал и раньше как может быть "первая регистрация" автомобиля 2007 года выпуска в 2017 году, оказалось что у наших сервисных центров свое понимание вопроса. Как оказалось по их инструкции это дата, когда транспортное средство впервые встало на учет в Украине. И пофигу на год выпуска. И теперь все, у кого в этом пункте 2014 год и моложе, а автомобиль 2009 и старше) могут получить вот такой интересный штраф, если заедут в Польшу.
1,7млн грн грубо за день работы. Хорошо бюджет пополняют, молодцы...
А что должно быть в тахо с 2014 года?

More

Мне так и не показали конкретно акт осмотра, все 27 авто загонялись в польские тахосервисы. Я видел только документ о штрафе на 10 тысяч, в котором есть ссылка на этот акт. И откуда взят 2014 год мы тоже сидим и гадаем, хотя первые ласточки были еще недели 3 назад.
Смысл в том, что уже начиная с октября 2012 года должен быть цифровой тахограф третьего поколения с антимагнтиным датчиком и вторым независимым источником сигнала.  Т.е. если дата первой регистрации автомобиля после этой даты, то все должно быть именно так и без разницы реальный год выпуска автомобиля.
Сегодня на автобус SETRA насчитали больше 30 тысяч грн за переустановку его нормального тахографа под требования поляков. А таких автомобилей по Украине тысячи.
Но откуда взят 2014 год  я так и не понял.

More
С уважением,
Сергей
--------------------

Мне так и не показали конкретно акт осмотра, все 27 авто загонялись в польские тахосервисы. Я видел только документ о штрафе на 10 тысяч, в котором есть ссылка на этот акт. И откуда взят 2014 год мы тоже сидим и гадаем, хотя первые ласточки были еще недели 3 назад.
Смысл в том, что уже начиная с октября 2012 года должен быть цифровой тахограф третьего поколения с антимагнтиным датчиком и вторым независимым источником сигнала.  Т.е. если дата первой регистрации автомобиля после этой даты, то все должно быть именно так и без разницы реальный год выпуска автомобиля.
Сегодня на автобус SETRA насчитали больше 30 тысяч грн за переустановку его нормального тахографа под требования поляков. А таких автомобилей по Украине тысячи.
Но откуда взят 2014 год  я так и не понял.
Если я правильно понял,Сергей,есть деректива ЕС,где с 2014 года РЕГЕСТРАЦИИ авто должно быть оборудовано цифровым тахографом. А дальше то,что вы описали...
п.с. А наши за что вжарили?Разве такое переоборудование у нас запрещено?

More

Если я правильно понял,Сергей,есть деректива ЕС,где с 2014 года РЕГЕСТРАЦИИ авто должно быть оборудовано цифровым тахографом. А дальше то,что вы описали...
Не так, в ЕС авто должно быть оборудовано цифровым с 2006 года обязательно. Страны которые не являются членами ЕС был дан переходный период в 4 года, который закончился 16 июня 2010 года. С этого момента все страны подписаны ЕСТР оснащались цифровыми тахографами первого поколения, второе поколение пошло с 1 октября 2011 года по 1 октября 2012 года. Сейчас в ЕСТР работает третье поколение. 2014 год не фигурирует вообще нигде. Т.е. Польша по сути нарушает ЕСТР не допуская наших перевозчиков до перевозок пассажиров и грузов. А виновато в этом МВД, которое написало в свидетельстве про регистрацию пункт "Дата першої реєстрації" вместо "дата першої реєстрації в Україні" и вообще вне соответствия со своей же собственной инструкцией.
А в инструкции написано, что дата первой регистрации идет по документам либо если она не может быть определена, то по 1 января года выпуска модельного ряда авто. К примеру 01.01.2000. А наши прозрачные офисы этот пункт не прочитали, как и разработчики программного обеспечения. Они увидели только лишь пункт 1.3, где сказано: "Відповідно до вимог законодавства України перша реєстрація транспортного засобу - реєстрація транспортного засобу, яка здійснюється уповноваженими державними органами України щодо цього транспортного засобу в Україні вперше."

More
С уважением,
Сергей
--------------------

п.с. А наших за что вжарили?Разве такое переоборудование у нас запрещено?
наших вжарили за то, что на автомобиле 2007 года выпуска стоял тахограф, который не может стоять на дату первой регистрации(2018). У нас такое переоборудование не запрещено, но мы же не совсем конченные, чтобы снимать работающее и ставить все новое и красивое.

More
С уважением,
Сергей
--------------------

Не так, в ЕС авто должно быть оборудовано цифровым с 2006 года обязательно. Страны которые не являются членами ЕС был дан переходный период в 4 года, который закончился 16 июня 2010 года. С этого момента все страны подписаны ЕСТР оснащались цифровыми тахографами первого поколения, второе поколение пошло с 1 октября 2011 года по 1 октября 2012 года. Сейчас в ЕСТР работает третье поколение. 2014 год не фигурирует вообще нигде. Т.е. Польша по сути нарушает ЕСТР не допуская наших перевозчиков до перевозок пассажиров и грузов. А виновато в этом МВД, которое написало в свидетельстве про регистрацию пункт "Дата першої реєстрації" вместо "дата першої реєстрації в Україні" и вообще вне соответствия со своей же собственной инструкцией.
А в инструкции написано, что дата первой регистрации идет по документам либо если она не может быть определена, то по 1 января года выпуска модельного ряда авто. К примеру 01.01.2000. А наши прозрачные офисы этот пункт не прочитали, как и разработчики программного обеспечения. Они увидели только лишь пункт 1.3, где сказано: "Відповідно до вимог законодавства України перша реєстрація транспортного засобу - реєстрація транспортного засобу, яка здійснюється уповноваженими державними органами України щодо цього транспортного засобу в Україні вперше."
Дааа! Это просто поляки дали нам фору. Не с 2012 а с 2014 года.
п.с. А можно производить суточный раньше чем через 6 дней от "письма". Например через 3 дня? Так просто удобне в связи с разгрузкой-загрузкой.

More

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 06.05.2019 17:05):
Хтось почав обурюватись, що 25% уявили себе сіллю землі і совістю нації, задаючи при цьому риторичне питання «А хто ж тоді 73%?». Хтось заперечив, як на мене достатньо аргументовано, самоназвавшись «недобитками» після століть знищення нашої нації і країни. То хто ж такі ці «25%»? Що ж, може для когось це буде лонгрід, але спробую пояснити на своїй шкурі…
Так от, я – ті 25%, чиї пра- і прапрадіди воювали 104 роки тому. Часто один з одним. Один за Царя-батюшку, інший за Цісаря-Імператора. А 100 років тому побачили, що вони таки одного народу тільки з різними кокардами на кашкетах. Правда тривало це недовго. Вернувшись з воєн на свої поля, продовжували гарувати. І то так, що першими в своїх селах покупували парові молотарки і добре платили найманим робітникам.
Я – ті 25%, чиїх дідів і прадідів розкуркулювали у 20-х комсодрали з комнезамами і пацифіковували в 30-х улани з жовнірами. І то так, що вижили далеко не всі. І там, і там.
Я – ті 25%, чиї діди і баби всіма правдами і неправдами, підробляючи чужі паспорти, тікали в міста із сіл, на які насувався голодомор. Або переходили грудневими лісами через кордон, рятуючись від «перших совітів». Покинувши створювану роками мануфактуру.
Я – ті 25%, чиїх дідів відправляли в Сибір за те, що були священниками вже знищеної Української автокефальної церкви. Або пресували НКВС, за те, що в паспорті закреслив «русскій» і сам написав «українець».
Я – ті 25%, чиї діди і баби віддавали своїх первістків до українських шкіл в Харкові. Які ще існували. І які збирались в «Сокіл» і відроджували розгромлену «Просвіту» наперекір польській владі.
Я – ті 25%, чиїх батьків народжували в кімнатках, поділених фанерними перегородками на 3 родини. В тому ж Харкові, в 1937-му. Або в орендованій квартирі в уже піднімецькій Польщі. В 1940-му. А в 1941-му і ті і інші тікали від війни назад в села. Або хоронили дітей по довгій дорозі в евакуацію.
Я – ті 25%, чиї діди лягали греблями чорносвитних штрафбатів у 1943-му. Пропалими без вісти. Через місяць після повторної мобілізації. Або підривали себе в криївках в 1946-му. Або отримували кулю в скроню від «стрибків» у 1947-му. А їхні дружини сивіли за одну ніч, але наполегливо навчали дітей. Розуму, життю, але, найперше - гідності.
Я – ті 25%, чиї батьки, взувши безрозмірні материні чоботи, загрузали у весняній багнюці. Поки сусід не витягував і не приносив в оберемку додому. «Бо який же Великдень без хрону. А з усіх чоловіків у хаті лишився тільки я. Хрін – то чоловіча справа». І так до останнього Великодня свого життя.
Я – ті 25%, чиї матері нишком ковтали гіркі сльози, «бо у колежанок був тато, а у мене - ні», і зі ще більшим завзяттям вчились і вчились. Бо за них просити було нікому.
Я – ті 25%, чиї батьки їхали до Києва 200 км на підводі вступати до Університету в 1954-му. Або до Чернівців на біологію, бо до Львова на медицину – не було грошей. Або летіли кукурузником з Чернівців до Києва вступати в аспірантуру в 1962-му.
Я – ті 25%, чиї батьки гуртувались в «Клуби творчої молоді» і вставали на «Тінях забутих передків» в кінотеатрі «Україна» в 1965-му. Для яких «шістдесятники» - не щось потойбічне, а люди, які жили і творили поруч. Які до ранку могли читати свої вірші, прогулюючись Дніпровськими схилами. Живі люди з плоті і крові. Але, найголовніше – Духу.
Я – ті 25%, чиї батьки переховували самвидав у 1970-х. І кого невсипуще вів КГБ, і не раз перетрушував квартиру обшуками. І забирав «Неопалиму купину». Але вони продовжували говорити українською. В зросійщеному Києві. Пропускаючи мимо вух викрики «бандєровка» за свою вишиванку і українську. І не збирались вступати до партії. Хоча так можна було б жити легше і краще.
Я – ті 25%, які пам’ятають, як цитькала бабуся, коли намагався спитати про жовто-синій прапор. І як цей прапор піднімали над Київрадою кілька років потому. І які говорили українською, гордо почуваючись «білою вороною» серед однолітків. І які носили теплі речі і термоси з чаєм студентам на площу Жовтневої Революції. І які не вірили, що таке можливо, коли революція на граніті перемогла.
Я – ті 25%, які пам’ятають ГКЧП, 24 серпня і 1-е грудня 1991-го, першу «Червону руту» і виступи «Не журись».
Я – ті 25%, які пам’ятають програш Чорновола у 1991-му і тихий жах в 1999-му. І багатотисячну ходу за його тілом. І шок від вбивства Гії.
Я – ті 25%, які розбивали палатки на Лютеранській під час «України без Кучми», і вдало увернувшись від «Беркуту», наступного ранку вже їхали доповідати на медичній конференції в Житомирі.
Я – ті 25%, які за свої гроші їхали спостерігачами на найвіддаленіші дільниці Донбасу і Слобожанщини восени 2004-го. І вернувшись після другого туру, йшли на Майдан навіть не заходячи додому. І пишались своєю нацією і країною під час інаугурації Ющенка. І впадали в розпач в наступні кілька років.
Я – ті 25%, які приймали побитих студентів 30 листопада і вийшли на «марш мільйона» через кілька днів. Які почувши в морозному нічному небі «Київ, вставай!» не всиділи вдома. І зібравши ще кількох таких же намаханих, встали біля Профспілок в ніч на 11-е грудня. Поруч стояв рудий здоровенний норвежець в тоненькому пальті, і ошелешено дивився довкола. А вистоявши, зранку поїхали знову в лікарню, на роботу.
Я – ті 25%, у яких перевернувся світ після смерті Нігояна і Жизневського. Які закривали очі Романові Сенику. І приймали козака Михайла, випущеного посеред ночі з Голосіївського РУВС. І обводили навколо пальця «космонавтів», яким був потрібен підірваний в Профспілках правосек, і посеред ночі відправляли його на Львів. А поки менти спохопились, той вже був по дорозі на Краків.
Я – ті 25%, які з 18 по 20 лютого жили в операційній. І неймовірно пишались своїми співгромадянами, які умудрились влаштувати в лікарні волонтерський мурашник за лічені години. І колегами, інтернами і навіть студентами, які примчались з різних кінців і лікарень міста, накидавши в ординаторській гору речей і сумок висотою з людський зріст. І мамою, яка на 8-му десятку човником їздила між лікарнею і Профспілками з шовним і перев’язувальним матеріалом. І умудрялась це робити поки Профспілки не підпалили.
Я – ті 25%, у кого на очах помирали Сашко Плеханов і Василь Мойсей. І руки тремтіли від безсилої люті… Так само тремтіли через день, коли втік овоч і ми виходили вночі на патрулювання спорожнілого міста.
Я – ті 25%, які не могли повірити у захоплення Ради Криму. І пішли у військкомати, ще тоді, в березні. Принаймні, оновити персональні дані. Спантеличено дивились на «русскую весну», і видзвонювали рідних в Сімферополі, Донецьку, Макіївці, Харкові і Луганську… Назбирали, чого могли і погнали свої машини на Схід. В частини, у яких не було нічого, або майже нічого. Але які розуміли як і могли воювати. І в лікарні, які ніколи не бачили бойової травми. І не знали, що робити з масовими надходженнями.
Я – ті 25%, які дивились на парад у 2014-му і одночасно гортали повідомлення про Іловайськ. Для яких «кіборги» набуло сакрального значення, і не зменшилось після падіння ДАПа. Які таки потрапили в 4-у хвилю, але в учебці дивились, як наші виходили з Дебальцевого. І якого біса я тут, якщо я потрібен зараз ТАМ! Там, де Саня Данилюк оперує в оточенні в бліндажі…
Я – ті 25%, які, одягнувши погони, трошки бортонули армійщину і ефективно позакривали пробоїни в медслужбі ЗСУ, допоки підтягувались нові кадри. Сіли у вертушки і бехи, таблетки і мотолиги, зайшли на медпункти, приймальні, в реанімації і в операційні вздовж всього передка. І лікували, оперували, перев’язували, евакуювали, завантажували борти, періодично криючи матом старий совок. І познайомились з тим же Сашком Данилюком, евакуюючи чергового 300-го, тільки вже зі Станиці. І чесно вийшли на дембель. Або підписали контракт. І пам’ятають всіх своїх 200-х. Назавжди.
Я – ті 25%, які придавлюючи по ночах чортів ПТСР, щоранку знаходять нові завдання на свою голову. Або дупу. Бо їх до фіга і трошки більше. В МОУ і МОЗі, в Радах і Комісіях, в ГО і ОСББ.
Я – ті 25%, які розуміють для чого нам Україна. І щоранку задають собі питання «Що я можу зробити ще?» І ми знаємо свій шлях. І якщо тобі зрозумілі наші цінності і Держава для тебе більше, ніж шмат ковбаси, - ставай пліч-о-пліч. Просто нам не по дорозі з тими, кому POHUY. Бо нам не POHUY. І ніколи не було. Для нас основною метою, реалізувати можливість новим і молодим людям прийти в політику.
ДОЛУЧАЙСЯ:
https://www.25percent.org.ua/
Украина была, есть и будет. Вы где живете? Украина цивилизованная многонациональная  страна .Я .Я .Я .  ... а кто же отстраивал Украину ? 25%? Какое право Вы имеете унижать достоинства и труд и вклад на благо страны  по Вашим подсчетам 73% граждан Украины? Кого выслали, а кто здоровье и жизнь положил на крупнейших стройках Украины и подняли страну. Украина стала передовой индустриальной и аграрной страной. Вам так приятно лелеять свое эго стоя яко бы на коленях и ощущая себя униженным? Так встаньте с колен, начните жить и работать как в европейских странах которые работают  и думают о настоящем и будущем . Вы с громким заявлением своего генеалогического древа  как минимум должны быть на передовой и от туда рассказывать как Родину любить. 

More

25% небезразличных. О молодежи подумать? А что же они не думали когда молодежь выезжала на обучение и работу в Европу?Да молодежь и есть большая часть из 73% давшая оплеуху уходящей власти. Молодежь Украины должна иметь условия , что бы жить, учиться, работать на Родине. Что собственно случилось? В чем разочарование и разуверение ? Статейка на предложенном Вами сайте - бред.

More

25% небезразличных. О молодежи подумать? А что же они не думали когда молодежь выезжала на обучение и работу в Европу?Да молодежь и есть большая часть из 73% давшая оплеуху уходящей власти. Молодежь Украины должна иметь условия , что бы жить, учиться, работать на Родине. Что собственно случилось? В чем разочарование и разуверение ? Статейка на предложенном Вами сайте - бред.
Я ,Вас умоляю ...Доказывать что то брехуну и провокатору , просто бесполезно ...Не кормите троля

More

Ниночка доброй ночи. , Да не его кормлю и доказываю, но большинство молчат, а он вещает чушь. А то привыкнет, что его мнение есть правильным .

More

Ниночка доброй ночи. , Да не его кормлю и доказываю, но большинство молчат, а он вещает чушь. А то привыкнет, что его мнение есть правильным .
Доброй ночи )))  Я в свое время уже на доказывалась )))  Поверьте это глупая затея .
Вы же знаете что он глаголет чушь и я знаю и добрая половина людей  ушедшая из форума  из-за него  ,  но все таки иногда заходящая почитать баталии с сумасшедшем ,тоже об этом знает :D
 Не кормите троля , и я думаю может нормальные и адекватные люди не только будут мимоходом заглядывать ...
Может вернуться еще :)

More

Поки Чухвонь з Мордовкою біснуються нам пани своє робити.
Пропуную вашій увазі шедевр постсовкого модернізму в виконанні класика українського імпрессіонізму:
Гробки на Донеччині:

More

Вот этот бездарь нациорест лютый и весь Ваш интеллект. Ему о Волновахе ? Чмо нацистское. Вот они урапатриоты. Да что Вы вообще знаете? Вы слышали перекрестный? Вы знаете что такое жить старикам под обстрелами с двух сторон? Мариупольцы в 2014 на русском языке вышли копать окопы от путина .я повторяю на русском языке ! 80% ребят на передовой русскоязычные . И они не достойны? Ну достали. На передовую бегом! Не хотите под пули- работать на благо Украины. Мания величия -к доктору. Да и на передовой вас не примут, лучше к доктору.

More

Тут с 1мая 300000 на первой линии ООС. Что там хомячки говорили про "через 5 лет"?

Поздравляю! Ваш интеллект наконец приблизился к тем кто этот пост лайкнул...

Интересно, вы хоть сами поняли, что написали?...)

More
Who is reading the thread
Users 0
Guests 6