trucksnearme
Украина-вчера, сегодня, завтра...
New posts
Number of posts 54,858
Author

Чухвонь захищає свого дєдушку, смершовця-вбивцю, ката 110 мільонів співвітчизників. 

More

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 16.06.2019 11:32):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 15.06.2019 15:26):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.06.2019 12:34):
Товариство !
Нагадайте як саме писала дировська посіпака чухвонь закликаючи повідомдяти террористам динири адреси українських військових !
Я обещаю лично вам ,что у вас будет такая возможность все ваши доказательства предоставить в СБУ .
Так же готовьте доказать свою пушистость , за написанные вами начиная с 2014 слова укушенная хряком , синина , чухвонь ну и так дальше ...
Хряк тебе кусав... сама розказала!!!:)

Так що не бреши, що тебе, свиНіну, оббрехують...

...і в нужник провалилась - мало не втопилася там, що нє?!!! :)

А як здавала наших воїнів бойовикам ОРДЛО - є скріншот твого паскудства!!! :rtfm:

Хтось спростує?
Держа́вна зра́да — діяння, умисно вчинене громадянином на шкоду суверенітетовітериторіальній цілісності та недоторканностіобороноздатностідержавній,економічній чи інформаційній безпеці державиперехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, надання іноземній державі, іноземній організації (спецслужбі) або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти держави.

More

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 27.06.2019 15:01):

Чухвонь захищає свого дєдушку, смершовця-вбивцю, ката 110 мільонів співвітчизників. 
Ага , даже горжусь и мысленно укоряю  как же он  не добил последышей полицая херсонского афериста и прихвостня нацизма херсонского башмака ...
Недоработка вышла ...дедушка отвечает ...
И я вот считаю недоработка ...
Так доробатают со временем ....:D

More

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 27.06.2019 13:23):
Знову горілчані фантазії твої, Чефонова-зрадниця захисників України...

...дві похоронки прийшли на діда за війну, одна спочатку війни, друга в 1945 році...

...якби мій батько не поїхав в шпиталь під Пушкіно в 1947 році( два роки дід помирав!!! )

то не вижив би дід.

А герой він чи ні, не мені про це писати... по посиланням все є.

Тому за вашу з Саламатіним і тобою Чефонова брехню не буде вам прощення ніколи...

До речі, таку саму "медальку юбилейную" получив і твій кат та тварюка Сегеда...

...так що і своєму діду ти, худобина, харкнула на могилу!!!

https://pamyat-naroda.ru/heroes/podvig-chelovek_yubileinaya_kartoteka1519805670/?backurl=%2Fheroes%2F%3Flast_name%3D%D0%A1%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%B4%D0%B0%26group%3Dall%26types%3Dpamyat_commander%3Anagrady_nagrad_doc%3Anagrady_uchet_kartoteka%3Anagrady_ubilein_kartoteka%3Apotery_doneseniya_o_poteryah%3Apotery_gospitali%3Apotery_utochenie_poter%3Apotery_spiski_zahoroneniy%3Apotery_voennoplen%3Apotery_iskluchenie_iz_spiskov%3Apotery_kartoteki%3Apotery_vpp%26page%3D1%26first_name%3D%D0%98%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D1%82%26middle_name%3D%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87
Может и получил Сегеда медальку , хороший чей то дедушка ...медальку ведь по заслугам дают :D
Ты то к этой медальке каким боком ? примазаться к новому дедушке опять захотелось  ?
Я. понимаю в детстве дедовой ласки не хватило ...бездедовщина  это плохо ...дед полицай это клеймо ...

More

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 27.06.2019 08:40):
Годинник тікає... час спливає...
Думаешь когда коньки откинешь , могилку тебе особенную выкопают ?
Четвертым сверху похоронят . В вашем колхозе ведь так же хоронят ?Среди свалок и шприцов ...
В дерьме жил в дерьме и закопают

Это же видео с твоего села , ведь правда же ?
А что Херсонская Антоновка действительно место страха ? Ты себе кстати место для ямки уже присмотрел ?

More

...дві похоронки прийшли на діда за війну, одна спочатку війни, друга в 1945 році...

...якби мій батько не поїхав в шпиталь під Пушкіно в 1947 році( два роки дід помирав!!! )

то не вижив би дід.

Тому за вашу з Саламатіним і тобою Чефонова брехню не буде вам прощення ніколи...

https://pamyat-naroda.ru/heroes/podvig-chelovek_yubileinaya_kartoteka1519805670/?backurl=%2Fheroes%2F%3Flast_name%3D%D0%A1%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%B4%D0%B0%26group%3Dall%26types%3Dpamyat_commander%3Anagrady_nagrad_doc%3Anagrady_uchet_kartoteka%3Anagrady_ubilein_kartoteka%3Apotery_doneseniya_o_poteryah%3Apotery_gospitali%3Apotery_utochenie_poter%3Apotery_spiski_zahoroneniy%3Apotery_voennoplen%3Apotery_iskluchenie_iz_spiskov%3Apotery_kartoteki%3Apotery_vpp%26page%3D1%26first_name%3D%D0%98%D0%B3%D0%BD%D0%B0%D1%82%26middle_name%3D%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87
Может и получил Сегеда медальку , хороший чей то дедушка ...медальку ведь по заслугам дают :D
Ты то к этой медальке каким боком ? примазаться к новому дедушке опять захотелось  ?
Я. понимаю в детстве дедовой ласки не хватило ...бездедовщина  это плохо ...дед полицай это клеймо ...
Оце загОняли бідаську зрадницю та шахрайку Чефонову:

від свого фото відказалася

від свого діда відказалася

від дружочків своїх... ой вони самі чушку обікрали та здриснули!!!

Кило золота(чи більше? ) Чефонова ти теж заробила водієм на автобазі чи діспетчером?

Вкрали гади-злодії... а такі листи писали всім колгоспом дурній бабищі...

More

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 27.06.2019 18:49):

то не вижив би дід.

Оце загОняли бідаську зрадницю та шахрайку Чефонову:

від свого фото відказалася

від свого діда відказалася

від дружочків своїх... ой вони самі чушку обікрали та здриснули!!!

Кило золота(чи більше? ) Чефонова ти теж заробила водієм на автобазі чи діспетчером?

Вкрали гади-злодії... а такі листи писали всім колгоспом дурній бабищі...
рогулиха херсонская на фото девочка до  30, :D а я 1972 года ...какое же мое фото ? Хотя приятно  наконец то признал  что я молодая и красивая и  не148 кг  как в твоей  свиноматке   .... дед тоже не мой Игнат но с другим отчеством , тех кто пытался обокрасть  посадила пусть кодекс учат и становятся людьми  , килограмм золота это наследство  как  и другие фамильные драгоценности в сейфе банка одеваю по случаю ...Так что все мое при мне . А письма  ? ты вот написал  , всем колхозом наверное сочинял :rofl:

More

І знова сама брехня від посіпаки пуйла та зрадниці Чефоновой...

...хоч одну ухвалу суда де кого посадили за Чефонову "истца" - що нє?

То сиди зачухвонена туша 146 кг на своєму хуторі близ Диканьки

...та вспоминай про кило золота що накрала десь на ринку

або чоловік небога вкрав та ти його за це і отруїла чи споїла, що теж саме!

Як тебе дурну бабищу рагулиху легко вирахувати...

More

Україна понад усе!

Олександр

КИЇВ. 27 червня. УНН. До Дня Конституції України "Укрпошта" випустила поштову марку з національним гаслом "Слава Україні!". Про це повідомила прес-служба АТ "Укрпошта", передає УНН.

Марка виготовлена на самоклеючому папері у формі карти України. На марці та конверті використано авторський шрифт, спеціально розроблений для цього випуску Ольгою Верменич. Номінальна вартість марки позначена літерою V і еквівалентна 8 грн. Тираж марки - 100 тисяч примірників.

У четвер, 27 червня, на київському головпоштамті відбулося погашення марки спеціальним поштовим штемпелем із написом "Слава Україні! Героям Слава!".

"Слава Україні!" - національне гасло і символ боротьби за незалежність, яку ми зараз продовжуємо відстоювати. Випуском цієї поштової марки ми ще раз підкреслюємо цілісність країни і нагадуємо усім, як виглядає справжня, неподільна Україна. Впевнений, що марка розлетиться в усі куточки України: від Львова до Донецька, від Чернігова до Сімферополя та далі", - зазначив генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Марку з національним гаслом "Слава Україні!" можна придбати у спеціалізованих точках продажу філателістичної продукції або в інтернет-магазині "Укрпошти".

More

Україна понад усе!

Олександр

:rofl:Регинка ты не жри на ночь и ты похудеешь ..:rofl:

More

Рецепт від чухвоні...:taunt:

More

Україна понад усе!

Олександр

Чухвонь-зрадниця, давай бреши про діда-на-палі...

...щось був він не смершовець, а поліцай - так нє?

Давай спростуй!!!

More

Україна понад усе!

Олександр

Мои корни из Знаменки,сейчас Запорожской обл.Украина.Знаю родовод до 10 колена.Живу в г.Херсоне.Знаю некоторые ветки фамилии Башмак, которые отошли без поддержки общения.Интересно узнать корни.Пишите!
https://www.analizfamilii.ru/Bashmak-Aleksandr-Yulyevich-m240788.html

Помогите Башмаку найти пару!!!
Ему так одиноко!!!

P/S А говорил, что корни в селе Мыловом...Брехло...

Я ее за язык не тянул, она сама решили похвастаться дедом-героем ...
https://lardi-trans.com/forum/go/1011919/

...когда я выяснил, что она лжет, прикрываясь героем-однофамильцем...
https://lardi-trans.com/forum/go/1011965/

...она начала выкручиваться и угрожать мне...
https://lardi-trans.com/forum/go/1011973/

...когда я разоблачил и эту ее ложь...
https://lardi-trans.com/forum/go/1011975/

...она одела подгузники....)
Мама ,назвала своего сына "Изяславом "
И он приходя в гости назывался где "Изя":D
А где "Слава":D
Вот так и херсонская аферистка ,внучка полицая где региной представляется ,а где башмаком , а где и рогулихой :rofl:

More

Українці щиро поздоровляю всіх Вас  з великим днем у житті України . Щастя ,здоров'я та процвітання  та мирного неба ...

В день Конституции Украины
Пускай гуляет вся страна,
И все, о чем вы в мыслях попросили,
Пускай исполнится сполна!
Пусть будет мирным наше небо,
Господь здоровьем одарит,
Пускай встречают солью-хлебом
Везде, куда ваш путь лежит!

Слава Україні !!!

More

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 27.06.2019 15:10):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 16.06.2019 11:32):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 15.06.2019 15:26):
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.06.2019 12:34):
Товариство !
Нагадайте як саме писала дировська посіпака чухвонь закликаючи повідомдяти террористам динири адреси українських військових !
Я обещаю лично вам ,что у вас будет такая возможность все ваши доказательства предоставить в СБУ .
Так же готовьте доказать свою пушистость , за написанные вами начиная с 2014 слова укушенная хряком , синина , чухвонь ну и так дальше ...
Хряк тебе кусав... сама розказала!!!:)

Так що не бреши, що тебе, свиНіну, оббрехують...

...і в нужник провалилась - мало не втопилася там, що нє?!!! :)

А як здавала наших воїнів бойовикам ОРДЛО - є скріншот твого паскудства!!! :rtfm:

Хтось спростує?
Держа́вна зра́да — діяння, умисно вчинене громадянином на шкоду суверенітетовітериторіальній цілісності та недоторканностіобороноздатностідержавній,економічній чи інформаційній безпеці державиперехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, надання іноземній державі, іноземній організації (спецслужбі) або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти держави.
Горітиме вона в пеклі !

More

Горітиме вона в пеклі !

Потрапили в пекло король, бізнесмен і логіст.

Виходить чорт, каже: ви маєте право на один дзвінок, але за нього доведеться платити...

Королю дали першим зателефонувати.

Той телефонує, запитує, як справи в королівстві, в родині? Йому відповідають, що все нормально, кладе трубку.

Чорт каже:- З вас 100 тис. доларів за дзвінок.Король:- Ну що ж? Все одно помирати. Розплатився.

Бізнесмен подзвонив, спитав як справ у родині, у фірмі, як той проект, як інший проект? Дізнався, що все нормально, поклав трубку.

Чорт йому каже:- З вас мільйон доларів. Бізнесмен розплатився.

Дзвонить логіст: -Як там в порту? Судно встало? Вивантажують? Рухомий склад подали? Ні? Починає вирішувати питання. Як там шини у машини? Солярка в баку ну і т. д. 3 години розмовляв, всі питання вирішив. Кладе Трубку.

Чорт йому каже:-З вас 10 доларів 50 центів.

Король з бізнесменом:- Як, що, чому? Ми по хвилині або трохи більше поговорили з нас такі гроші здерли, а він 3 години говорив, з нього 10,50?

Чорт відповідає:- У нього був дзвінок з пекла в пекло. Тарифікується як місцевий.

More

Радій бидло! З 01,07,2019 для вас знову на Г+Г серіал "Скоти"!
Ну щоб ви знову голосували 21 липня за своїх, за Голобородьків.

More

Прежде чем кого-то обзывать (быдлом) , на себя с боку посмотри-те .  Нет ли у вАс  косяков в жизни. 

More
Терзи С.В.

Прежде чем кого-то обзывать (быдлом) , на себя с боку посмотри-те .  Нет ли у вАс  косяков в жизни. 
Я лично вас назвал "быдлом"?. Я кого то ЛИЧНО назвал быдлом? Почему лично вас это так зацепило? Почему написанное  вы приняли за личное оскорбление? Если это не личное. вы бы не отписались!

More
Who is reading the thread
Users 1
Guests 5