trucksnearme
Итоги ВЫБОРА
New posts
Number of posts 267
Thread is closed
Author
Post


Хотя сама ЮВ мне тоже не очень то по-душе, но сторонники её кардинально отличаются от сторонников ВФ.
Вы в уме хотя бы своих знакомых просмотрите и сравните по самым общим чертам.


Григорий Иванович :)...
чем отличаются?... :)
можете привести сравнительный анализ? :)...по самым общим чертам? :)...


More
СС :victory:Хотя сама ЮВ мне тоже не очень то по-душе, но сторонники её кардинально отличаются от сторонников ВФ.
Вы в уме хотя бы своих знакомых просмотрите и сравните по самым общим чертам.


Григорий Иванович :)...
чем отличаются?... :)
можете привести сравнительный анализ? :)...по самым общим чертам? :)...Можно привлечь к этому Ломброзо... :)


У вас нет шансов... :(

Ломброзо выделял следующие основные признаки, присущие прирождённым преступникам:
- Необычно маленький или большой рост
- Маленькая голова и большое лицо
- Низкий и наклонный лоб
- Отсутствие чёткой границы роста волос
- Морщины на лбу и лице
- Большие ноздри или бугристое лицо
- Большие, выступающие уши
- Выступы на черепе, особенно в области «центра разрушения» над левым ухом, на тыльной стороне головы и вокруг ушей
- Высокие скулы
- Пышные брови и большие глазницы с глубоко посаженными глазами
- Кривой или плоский нос
- Выдающаяся вперёд челюсть
- Мясистая нижняя и тонкая верхняя губа
- Ярко выраженные резцы и вообще ненормальные губы
- Маленький подбородок
- Тонкая шея, покатые плечи при широкой груди
- Длинные руки, тонкие пальцы
- Татуировки на теле.


Фото давать? :)


More


 

Україна понад усе!

Олександр

эти вздорные ветки :)...

а осабиста Вам, Олександр Юльивиче, скажу :)...


More
СС :victory:

Як правильно боятись Януковича
Отар Довженко 11-02-2010

За підсумком аналізу сотень дописів у блогах ми вирішили допомогти українцям артикулювати їхні страхи перед ордою, що насувається на наш квітучий край… (Фейлетон)

Що ж, найстрашніше сталося. Кляті безвідповідальні «противсіхи», занюхані інтелігенти-чистоплюї під проводом одержимої відьми Забужко, які вкрали свої голоси в Юлії Тимошенко, привели до влади двічі судимого Віктора Януковича. Сьогодні перемога лідера антиукраїнських сил викликає глибокий сором, розпач і страх у кожного активного проукраїнськи орієнтованого громадянина. Та чи правильно ми формулюємо наші побоювання? За підсумком аналізу сотень дописів у блогах ми вирішили допомогти українцям артикулювати їхні страхи перед ордою, що насувається на наш квітучий край.


Страхи мовно-культурні

Янукович зробить російську мову другою державною, після чого українська стрімко відімре. Третьою державною стане фєня.

Загальновідомим фактом є те, що Янукович, попри всю свою примітивність - людина з глибоким гуманітарним бекґраундом, обізнана на російській мові й особливо літературі. Мовне питання є наріжним каменем його світогляду, а надання рідній російській статусу та всіх прав державної - головною метою боротьби за владу. Також і в команді Януковича переважають фанатики, для яких російська мова стоїть у числі головних пріоритетів. Посудіть самі: не дочекавшись навіть результатів попереднього підрахунку голосів, вони захопили книгарню «Сяйво» на Хрещатику, аби викинути звідти українські книжки й замінити їх на Чехова, Ахматову, Бабеля і Джеффрі Сакса в російському перекладі.

У свої минулі прем’єрські каденції Янукович доклав чимало відчайдушних зусиль для реалізації своєї мети №1, однак президенти-державники Кучма і Ющенко, опозиція та підпис під «Універсалом національної єдності» не дали довести справу до кінця. Тепер, щоб не марудитись із унесенням змін до Конституції, біло-блакитні вигадали простіший шлях - новий закон «Про мови», який надасть російськомовному населенню право говорити, думати, навчатись і відправляти духовно-ментальні потреби російською. Для його ухвалення буде достатньо 226 депутатських голосів.

Щоправда, маловіри стверджують, що Янукович не стане відмовлятись від такого дієвого козиря у майбутніх виборчих кампаніях. Адже задоволення потреби, - особливо такої глибокої та насущної, як потреба російськомовного населення в російській мові, - приносить лише нетривалу й невиразну полегкість (не вірите - запитайте в тих, хто багато років чекав на визнання державою ОУН-УПА), після якої на зміну задоволеній приходять нові потреби, зазвичай вищого порядку. Та ми з вами розуміємо, що навіть найкращу приманку-обманку не можна використовувати нескінченно. Тому цього разу найстрашніше таки станеться: голосами парламентської більшості українську мову буде знищено, і ніякий конституційний суд, блокування трибуни, масові акції протесту й навіть самоспалення не врятують нас від невідворотного.

Після легалізації російської мови нею знов почнуть видавати газети та журнали, вести телепрограми та показувати фільми по телевізору та в кіно, нею виступатимуть з парламентської трибуни, говоритимуть на вулицях і в транспорті, а можливо, навіть навчатимуть у школах. Куруватиме цей процес особисто Дмитро Табачник разом із Миколою Левченком. Зрозуміло, що за таких умов українська припинить своє існування в лічені роки або й місяці. Адже кому вона буде потрібна, якщо дозволена російська?

Відомо також, що Янукович, провівши значну частину свого життя за ґратами, спілкується у побуті тюремним жаргоном і, ймовірно, вимагатиме цього від усіх громадян України. Тому навіть тим, хто добре володіє російською, не завадить придбати «Собрание толковых словарей тюремного и блатного жаргона»: принаймні, звернення і укази нового президента стануть зрозумілішими. До того ж, із реформою освітньої системи тривалість навчання у школі буде скорочена з 12 до 7 років, після чого випускникам пропонуватиметься на вибір навчання в ПТУ або колонії для неповнолітніх (на підставі задовільних результатів зовнішнього незалежного оцінювання), або ж послушництво в монастирі Московського Патріархату (після неминучої заборони всіх інших конфесій - просто Патріархату).

Страхи дипломатично-представницькі

Увесь світ сміятиметься з такого президента та його недолугої дружини. Про візити керівників держав на захід від Придністров’я можна забути.

З часів проголошення незалежності єдине, що рятувало Україну від ганьби й міжнародної ізоляції - презентабельні президенти та їхні не менш презентабельні дружини. Зачаровані нашими главами держави та першими леді, на Заході вмить забували про пострадянську корупцію та економічну руїну. Адже відомо, що саме манери, освіченість, ерудованість, кришталево чисте минуле, краса та елегантність президента і президентової - те, на що в першу чергу зважають у побудові міжнародних відносин. Українських лідерів зустрічали з оплесками та захватом, а кожен їхній візит за кордон приносив державі багатомільярдні контракти й кредити.

Із обранням Януковича гармонійним стосункам України із світом настав кінець. Уздрівши президента в наколках та з краденою шапкою в кишені, почувши від його дружини в її дурнуватому береті історію про американські валянки, а після урочистого прийому української делегації недорахувавшись срібних ложечок, Міжнародний валютний фонд умить відмовиться видавати нам кредити, а Європейський Союз звернеться до Росії з проханням пустити газ і нафту в обхід України якомога скоріше.

Карикатура The Moscow Times

Візити керівників цивілізованих держав до країни, якою керує людина з кримінальними зв’язками, також неможливі - запитайте хоча б в італійців, чи приїжджає до них хтось із їхнім Берлусконі. Навряд чи нам тепер світить навіть міністр закордонних справ, міжнародного співробітництва та франкофонії Республіки Екваторіальна Гвінея. Натомість, Янукович періодично відвідуватиме визнані ним Абхазію та Південну Осетію. До інших країн його не пускатимуть навіть із туристичною візою. Незабаром Міністерство закордонних справ буде реорганізоване в Міністерство у справах отримання інструкцій із Кремля. Інструкції передаватимуться поштою або телефоном, позаяк Росія також не підтримуватиме офіційних відносин із режимом Януковича, побоюючись утратити реноме в очах цивілізованого світу.

Страхи політичні

Ви ще побачите, що таке донбасократія. Україна буде зоною. За на стінах не стане вільного місця від написів «Андріїч, вернися!» і «Юлю, прости!».

Ці вибори були останніми в історії України. Казали ж вам - голосуйте за Ющенка, а ви не вірили. Усі наступні вибори вправно фальсифікуватиме команда підрахуїв на чолі з Ківаловим. Міжнародні спостерігачі вже не допоможуть, позаяк цивілізовані держави не посилатимуть своїх громадян до країни з президентом-зеком. Утім, громадяни, зомбовані щоденним читанням газети «Сегодня» (її передплата стане обов’язковою) та переглядом телеканалів КРТ і ТРК «Донбас», що працюватимуть за темниками від Ганни Герман, а також залякані бандитами, самі голосуватимуть «як треба».

Впевнена перевага в 3,5% дасть Януковичу моральне право не зважати на опонентів. Ті, хто голосував на виборах 2010 року за Юлію Тимошенко або проти всіх, будуть офіційно позбавлені всіх громадянських прав, а також права займатися підприємницькою діяльністю, перебувати на державній службі тощо. Натомість для них будуть відкриті такі сфери зайнятості, як рекультивація Чорнобильської зони та уранові копальні на Кіровоградщині.

У 2012 році Україна вже матиме однопартійну систему, й Партія регіонів називатиметься просто Партія. Політичні сили, що ввійдуть у коаліцію 2010-го, ввіллються в Партію на правах груп-земляцтв; діяльність громадських і політичних організацій буде дозволена за умови, що не суперечитиме програмі «Україна для людей». Внаслідок давно обіцяної федералізації (Що, вже забули? А дарма!) територію країни буде поділено на 38 суб’єктів: 18 районів Донецької області, 18 районів Луганської, Крим і «все інше» (представник останнього матиме в Раді Федерації право дорадчого голосу). Утім, реальну владу в державі матиме Рада Паханів у складі Януковича, прем’єр-міністра Азарова та генерального прокурора Медведчука (можлива також участь Олега Калашникова, Віктора Лозинського і Анатолія Онопрієнка, який вийде на волю за першим указом нового президента - тотальною амністією).

Група російських та східноукраїнських істориків ґрунтовно перепишуть історію України, викресливши з неї Конотопську битву, визвольні змагання, Голодомор і ОУН-УПА, а також Помаранчеву революцію. За заперечення заперечення Голодомору буде встановлена кримінальна відповідальність, як і за заперечення справедливої перемоги Януковича на виборах 2004 року.

Страхи економічні

Тим, для кого «азаровщина» - пустий звук, не зрозуміти, як це страшно, коли не просто не відшкодовують ПДВ, штрафують ні за що або стягують податки на півроку наперед, а роблять це по-донецьки.

Сформулювати економічні страхи найскладніше, адже маловіри весь час нагадують, що за помаранчевих урядів теж жилося не надто солодко. Та хіба за останні п’ять років хоружівські, бурятські або дніпропетровські забирали в когось бізнес? Саме це неодмінно відбудеться з приходом Януковича та його команди. Сестра одного нашого знайомого, у якої сусід тестя тримає ятку на ринку в Білій Церкві, розповідала, що до цього сусіда вже приходили і сказали: якщо не віддаси сам, заберемо силою. Про те, що ці люди були з Донецька, свідчать характерні сліди вугільного пилу на обличчі та руках. Незабаром подібні випадки ставатимуться по всій Україні, а ті, хто не схоче добровільно віддати свій бізнес, опиняться на дні Кальміусу в бетонних чоботях разом із тими, хто був проти всіх.

Україну затопить хвиля нечуваної ререприватизації та реререприватизації. Янукович поверне у державну власність землі Київської області та комбінат «Луганськхолод», забере «Криворіжсталь» в індуса й віддасть Ахметову, Одеський припортовий завод дістанеться Цушку. Також будуть створені газотранспортний, нафтотранспортний, електротранспортний, теплотранспортний, водотранспортний і гівнотранспортний консорціуми, в яких Росія володітиме контрольним пакетом акцій. І, природно, негайно введе війська та ФСБ для охорони своєї власності.

Експорт сировини стане єдиною канонічною галуззю зовнішньоекономічної діяльністю. За спробу імпорту даватимуть від 3 до 5 з конфіскацією майна. Спорожнивши вугільні надра Донбасу, залізні - Кривбасу, а також шельф Чорного моря, Янукович повернеться до давньої ідеї гітлерівських окупантів - вивезення чорнозему. Щоправда, з огляду на міжнародну ізоляцію, вивозити чорне золото України доведеться, знову ж таки, в Абхазію та Південну Осетію.

Зрозуміло, що незабаром Україна зануриться у провалля Великої депресії. Аби хоч якось прогодувати тих, хто за нього голосував, Янукович продасть талібам «Кольчуги», а сомалійським піратам - корвет «Тернопіль». Пенсії видаватимуться китайськими окулярами та марлевими пов’язками виробництва ВАТ «Лубнифарм». Рано чи пізно станеться колапс, і на останні гроші, що залишаться в бюджеті, Янукович організує собі та своїм прибічникам чартерний рейс до Сухумі чи Цхінвалі. Але ми навряд чи до цього доживемо...

Що робити???

1. Емігрувати. І то якнайшвидше, позаяк за кілька днів може відбутись інавгурація президента-зека, після чого жодна пристойна держава не прийматиме українських громадян. Якщо вам не вдасться отримати шенгенську візу або допроситись політичного притулку в посольстві якоїсь із західних держав, вибирайтеся кудись, куди пускають без візи, хоч би й до Росії - там, принаймні, президент не сидів. Усе майно, яке не встигнете продати перед виїздом, необхідно знищити, аби не дісталось донецьким. Навіть опинившись у безпеці, не поспішайте сповіщати свої нові координати рідним в Україні, пам’ятайте - віднині (після ухвалення закону 404) навіть інтернет прослуховується, а кримінал має довгі руки, що сягають за кордон.

2. Сховатися. Можливо, кримінальний режим не вічний, а триватиме всього десяток-другий років, тож колись над Україною ще засяє сонце. Та поки що, щоб оборонити себе та своїх близьких, слід залягти на дно. Ми не радимо рити схрони в лісі серед зими, безпечніше користуватись природними карстовими печерами та каналізаційними колекторами. Уникайте бомбосховищ радянських часів - у них пси Азарова шукатимуть у першу чергу. Непоганим варіантом є не покидати своєї домівки, не підходити до телефону й не відчиняти двері: донецькі можуть вирішити, що нікого немає вдома. Запасіться цукром, сіллю (дрогобицькою!), сірниками й журналом «Український тиждень».

3. Вчити російську мову й мімікрувати. Навіть якщо вам видається, що ви її вже знаєте. Адже нова влада вимагатиме значно вищого рівня володіння мовою завойовників. Практикуйтесь у вимові звуку [ґ], забувайте українізми, вчіться акати по-московському - це дуже цінується в їхньому середовищі. Рекомендуємо придбати подарункове видання словника Даля в чотирьох томах із шкіряною палітуркою - ним ви засвідчите перед новою владою глибину своєї відданості. Можливо, до остаточної заборони Інтернету ви ще встигнете витерти зі своїх блогів сторінок у соціальних мережах фото, що ідентифікують вас як учасників Майдану. Поспішайте!

4. Просто боятися. Але - боятися правильно. Від цього на душі легше, і жити веселіше. А там, може, якось призвичаїмось. Пережили татаро-монгольську навалу, може, переживемо й цю. Хоча, звісно, куди Чінгісхану до Януковича...

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))More


 

Україна понад усе!

ОлександрЭтим только делят людей, а порядошных и образованых ооооочень много и на востоке!

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 14.02.2010 21:55):

Як правильно боятись Януковича...

3. Вчити російську мову й мімікрувати. Навіть якщо вам видається, що ви її вже знаєте...
Оно и видно, в Черкассах тоже не все учёные...:):)Игорь.


More

Народ...почитайте закон ....дюже интересный...
http://news.ligazakon.ua/news/2009/11/3/18228.htm
...." Далее, кроме выше рассмотренных изменений в Закон "О телекоммуникациях", "Законом 404" изменяется и Уголовный кодекс. В частности, вводится ответственность за хранение "незаконного контента". Это потенциально подводит под статью УК каждого, кто подключен к Интернету, ведь незаметно для пользователя записать извне на его компьютер любую информацию для специалиста не составит труда...."
"Закон 404 — это такой хитрый закон, который был принят в первом чтении на Украине. Разрешает правительству ничем не ограниченный контроль за интернетами. Свобода слова — растяжимый концепт, да.
Китайцы уже ощутили на себе всю жестокость аналогичного закона о фильтрации их интернетов."


More
Анатолий.Хотя сама ЮВ мне тоже не очень то по-душе, но сторонники её кардинально отличаются от сторонников ВФ.
Вы в уме хотя бы своих знакомых просмотрите и сравните по самым общим чертам.


Григорий Иванович :)...
чем отличаются?... :)
можете привести сравнительный анализ? :)...по самым общим чертам? :)...


Извините, Александр, не смог своевременно дать ответ на Ваш вопрос(комп. сломался не вовремя).
А теперь уже поздновато, участники форума достаточно широко осветили этот вопрос.
Но один штрих всё же добавлю:
Собирательный образ сторонников одного кандидата отличается от собирательного образа сторонников другого равно, как и сами кандидаты отличаются друг от друга.

Вспоминается мне один случай из моей жизни:
Однажды мой товарищ (россиянин из Ижевска) спросил: "Почему У ВАС, на Украине, борщ насыпают, а У НАС, в России (а живёт, между прочим у нас в Днепр-вске) - наливают?"
Мой овет был: "Потому, что у вас - наливают, а у нас - насыпают".

Кстати, как Вы думаете, кому он симпатизировал на выборах?


More
Хотя сама ЮВ мне тоже не очень то по-душе, но сторонники её кардинально отличаются от сторонников ВФ.
Вы в уме хотя бы своих знакомых просмотрите и сравните по самым общим чертам.


Григорий Иванович :)...
чем отличаются?... :)
можете привести сравнительный анализ? :)...по самым общим чертам? :)...


Извините, Александр, не смог своевременно дать ответ на Ваш вопрос(комп. сломался не вовремя).
А теперь уже поздновато, участники форума достаточно широко осветили этот вопрос.
Но один штрих всё же добавлю:
Собирательный образ сторонников одного кандидата отличается от собирательного образа сторонников другого равно, как и сами кандидаты отличаются друг от друга.

Вспоминается мне один случай из моей жизни:
Однажды мой товарищ (россиянин из Ижевска) спросил: "Почему У ВАС, на Украине, борщ насыпают, а У НАС, в России (а живёт, между прочим у нас в Днепр-вске) - наливают?"
Мой овет был: "Потому, что у вас - наливают, а у нас - насыпают".

Кстати, как Вы думаете, кому он симпатизировал на выборах?


Вы абсолютно правы, ну просто гений прозорливости и клип такой чудесный, все обьяснил нам, давно не встречал настолько умного мнения, верно, за Януковича голосовали все алкаши и всякое отребье, а вот за Юлечку голосовал весь цвет нации, элита так сказать, а эти, за Януковича которые, жить мешают нормальным, культурным украинцам, в гето надо их всех и вообще права голоса лишить, а то душат тут пАнимаешь демократию.
;););););););););)
Вам самому не смешно?


More

У нас борщ насыпают....


More
Анатолий.

А вчера была Масленица!
Мы так поняли, что это только сторонники Юли «БЕЛЫЕ И ПУШИСТЫЕ», а
остальные – так умишком не вышли.
И по поводу ошибок - следите за собой в первую очередь.
А то, что Вы пишете и разговариваете на украинском языке это не значит, что Вы
можете вешать ярлыки по поводу образования! ( и не только в Черкассах.)
И не так уж важно, на каком языке общается человек, а важны дела его и помыслы!
Многие люди, в селах в частности, голосовали за Юлю не зная, что она предлагает,
а просто - ВОНА ГАРНА ЖІНОЧКА і ВОНА своя!
На востоке голосовали за Януковича- против полемики о криминалитете и опять же - он свой. Наши знакомые на Домбасе, считают, что ЮЛЯ И ЮЩЕНКО тоже криминалитет,
но только « БЕЛЫЙ и ПУШИСТЫЙ», а на востоке под угольной пылью и металлургическим дымом.
Вот Вам и выбор народа.
А выборы закончились и очень жаль, что ничего не изменилось.
More

...сейчас надо будет борщ наливать , а не насыпать...вот и вся разница...
А борщ что его насыпай, что наливай ...
Борщ всё равно останется борщом.


More
Анатолий.

Вам осталось для полного счастья и навсегда рассчитаться на первый-второй и
ринуться по этому признаку в последний и решительный бой...


Ужассс...


Люди остановитесь, задумайтесь!!!


Вас дурят и травят друг на друга, чтобы вы не дай Бог на них, власть предержащих не повернулись и не спросили с них!!!More


 

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 15.02.2010 11:18):

Вам осталось для полного счастья и навсегда рассчитаться на первый-второй и
ринуться по этому признаку в последний и решительный бой...


Ужассс...


Люди остановитесь, задумайтесь!!!


Вас дурят и травят друг на друга, чтобы вы не дай Бог на них, власть предержащих не повернулись и не спросили с них!!!


Мудрец ты наш! А почему же ты у одних сообщения вырезаешь, а других - таких как Гриша реально разжигающий вражду нет? И сидишь довольный и типа мудрый борец за мир обьединение? Да вы тут сами этот костер разжигаете когда он затухает!

Олег


More

Хотя сама ЮВ мне тоже не очень то по-душе, но сторонники её кардинально отличаются от сторонников ВФ.
Вы в уме хотя бы своих знакомых просмотрите и сравните по самым общим чертам.


Григорий Иванович :)...
чем отличаются?... :)
можете привести сравнительный анализ? :)...по самым общим чертам? :)...


Извините, Александр, не смог своевременно дать ответ на Ваш вопрос(комп. сломался не вовремя).
А теперь уже поздновато, участники форума достаточно широко осветили этот вопрос.
Но один штрих всё же добавлю:
Собирательный образ сторонников одного кандидата отличается от собирательного образа сторонников другого равно, как и сами кандидаты отличаются друг от друга.

Вспоминается мне один случай из моей жизни:
Однажды мой товарищ (россиянин из Ижевска) спросил: "Почему У ВАС, на Украине, борщ насыпают, а У НАС, в России (а живёт, между прочим у нас в Днепр-вске) - наливают?"
Мой овет был: "Потому, что у вас - наливают, а у нас - насыпают".

Кстати, как Вы думаете, кому он симпатизировал на выборах?


Вы абсолютно правы, ну просто гений прозорливости и клип такой чудесный, все обьяснил нам, давно не встречал настолько умного мнения, верно, за Януковича голосовали все алкаши и всякое отребье, а вот за Юлечку голосовал весь цвет нации, элита так сказать, а эти, за Януковича которые, жить мешают нормальным, культурным украинцам, в гето надо их всех и вообще права голоса лишить, а то душат тут пАнимаешь демократию.
;););););););););)
Вам самому не смешно?


Это Вы так поняли мой ответ Александру("Эхо Экспресс";)?
Это Вы такой вывод сделали? Странно...
О каком клипе идёт речь?

Ну! А если уж вести речь про клипы, то, прошу Вас, найдите хоть один (ну хоть один) сравнимый по калоритности с приведёнными выше.
Но только он должен изображать "электорат" противоположной Януковичу стороны.

Я Вам даже могу упростить задачу:
Найдите в моих личных постах хоть одно оценочное определение оскорбительного характера в адрес оппонентов.

Это Вы пишите: "...отребье" о себе. Зачем?..
Это Вы пишите: "...алкаши" о себе. Зачем?..
Кстати "памаранчевые", "рыжие", "померанчевая чума", "зомби" - это тоже лингвистическое орудие вашего электората.

Это вы требуете от нас уважения к вашему выбору, а не мы у вас. Вы не обратили на это внимания?
И в 2004-2005 тоже так было, я хорошо помню!
Не подскажите мне, что бы это значило, постоянное требование уважения?!
Может это комплекс?

И наконец, смешно ли мне самому?
Нет, не смешно.


More

Григорий Иванович, я Вас умоляю, прекращайте увиливать и выкручиваться.

Вы сами-то определились со своим выбором. То Вы шарахались от Ющенко, теперь и Тимошенко Вам неочень...

И не надейтесь никто Вам ничего не должен и никто Вас не боится, тоже мне Дракула нашёлся.Оксана


More

Мне вчера рассказали анектод :)

На выборах президента Украины говно победило зло.

Не знаю можно ли подобное выражение писать в эфир, но если что не так, думаю подкорректируют :)

Анна.


More


Хотя сама ЮВ мне тоже не очень то по-душе, но сторонники её кардинально отличаются от сторонников ВФ.
Вы в уме хотя бы своих знакомых просмотрите и сравните по самым общим чертам.


Григорий Иванович :)...
чем отличаются?... :)
можете привести сравнительный анализ? :)...по самым общим чертам? :)...


Извините, Александр, не смог своевременно дать ответ на Ваш вопрос(комп. сломался не вовремя).
А теперь уже поздновато, участники форума достаточно широко осветили этот вопрос.
Но один штрих всё же добавлю:
Собирательный образ сторонников одного кандидата отличается от собирательного образа сторонников другого равно, как и сами кандидаты отличаются друг от друга.

Вспоминается мне один случай из моей жизни:
Однажды мой товарищ (россиянин из Ижевска) спросил: "Почему У ВАС, на Украине, борщ насыпают, а У НАС, в России (а живёт, между прочим у нас в Днепр-вске) - наливают?"
Мой овет был: "Потому, что у вас - наливают, а у нас - насыпают".

Кстати, как Вы думаете, кому он симпатизировал на выборах?


Вы абсолютно правы, ну просто гений прозорливости и клип такой чудесный, все обьяснил нам, давно не встречал настолько умного мнения, верно, за Януковича голосовали все алкаши и всякое отребье, а вот за Юлечку голосовал весь цвет нации, элита так сказать, а эти, за Януковича которые, жить мешают нормальным, культурным украинцам, в гето надо их всех и вообще права голоса лишить, а то душат тут пАнимаешь демократию.
;););););););););)
Вам самому не смешно?


Это Вы так поняли мой ответ Александру("Эхо Экспресс";)?
Это Вы такой вывод сделали? Странно...
О каком клипе идёт речь?

Ну! А если уж вести речь про клипы, то, прошу Вас, найдите хоть один (ну хоть один) сравнимый по калоритности с приведёнными выше.
Но только он должен изображать "электорат" противоположной Януковичу стороны.

Я Вам даже могу упростить задачу:
Найдите в моих личных постах хоть одно оценочное определение оскорбительного характера в адрес оппонентов.

Это Вы пишите: "...отребье" о себе. Зачем?..
Это Вы пишите: "...алкаши" о себе. Зачем?..
Кстати "памаранчевые", "рыжие", "померанчевая чума", "зомби" - это тоже лингвистическое орудие вашего электората.

Это вы требуете от нас уважения к вашему выбору, а не мы у вас. Вы не обратили на это внимания?
И в 2004-2005 тоже так было, я хорошо помню!
Не подскажите мне, что бы это значило, постоянное требование уважения?!
Может это комплекс?

И наконец, смешно ли мне самому?
Нет, не смешно.


(Да, Оля! Стыдно!
За все 12,5 млн стыдно!
За то, что терпим вас стыдно!
За то, что вас аж 12,5 млн стыдно!
За то, что посадили вас себе на шею и молча везём стыдно!
За ВАШУ ненависть к НАШЕЙ стране стыдно!
И за себя стыдно, что на достойное место вовремя вам не указали! Стыдно!
Стыдно, что мы у себя дома подстраиваемся к вашему языку, а не вы к нашему! Стыдно)


Григорий Иванович не подскажите чье это высказывание???


С Ув. Оксана!


More


Хотя сама ЮВ мне тоже не очень то по-душе, но сторонники её кардинально отличаются от сторонников ВФ.
Вы в уме хотя бы своих знакомых просмотрите и сравните по самым общим чертам.


Григорий Иванович :)...
чем отличаются?... :)
можете привести сравнительный анализ? :)...по самым общим чертам? :)...


Извините, Александр, не смог своевременно дать ответ на Ваш вопрос(комп. сломался не вовремя).
А теперь уже поздновато, участники форума достаточно широко осветили этот вопрос.
Но один штрих всё же добавлю:
Собирательный образ сторонников одного кандидата отличается от собирательного образа сторонников другого равно, как и сами кандидаты отличаются друг от друга.

Вспоминается мне один случай из моей жизни:
Однажды мой товарищ (россиянин из Ижевска) спросил: "Почему У ВАС, на Украине, борщ насыпают, а У НАС, в России (а живёт, между прочим у нас в Днепр-вске) - наливают?"
Мой овет был: "Потому, что у вас - наливают, а у нас - насыпают".

Кстати, как Вы думаете, кому он симпатизировал на выборах?


Вы абсолютно правы, ну просто гений прозорливости и клип такой чудесный, все обьяснил нам, давно не встречал настолько умного мнения, верно, за Януковича голосовали все алкаши и всякое отребье, а вот за Юлечку голосовал весь цвет нации, элита так сказать, а эти, за Януковича которые, жить мешают нормальным, культурным украинцам, в гето надо их всех и вообще права голоса лишить, а то душат тут пАнимаешь демократию.
;););););););););)
Вам самому не смешно?


Это Вы так поняли мой ответ Александру("Эхо Экспресс")?
Это Вы такой вывод сделали? Странно...
О каком клипе идёт речь?

Ну! А если уж вести речь про клипы, то, прошу Вас, найдите хоть один (ну хоть один) сравнимый по калоритности с приведёнными выше.
Но только он должен изображать "электорат" противоположной Януковичу стороны.

Я Вам даже могу упростить задачу:
Найдите в моих личных постах хоть одно оценочное определение оскорбительного характера в адрес оппонентов.

Это Вы пишите: "...отребье" о себе. Зачем?..
Это Вы пишите: "...алкаши" о себе. Зачем?..
Кстати "памаранчевые", "рыжие", "померанчевая чума", "зомби" - это тоже лингвистическое орудие вашего электората.

Это вы требуете от нас уважения к вашему выбору, а не мы у вас. Вы не обратили на это внимания?
И в 2004-2005 тоже так было, я хорошо помню!
Не подскажите мне, что бы это значило, постоянное требование уважения?!
Может это комплекс?

И наконец, смешно ли мне самому?
Нет, не смешно.


Клип на 12ой странице этого форума, о электорате Януковича, посмотрите, именно там всех кто за Януковича хотят показать отребьем и алкашами, в свете этого клипа ваше высказывание об отличии голосовавших за разных кандидатов выглядит очень неприглядно, возможно вы и не хотели никого оскорблять, но получилось именно так. Я вот знаю разные слои населения, которые голосовали за победившего и никак не могу назвать их всех одинаковыми, они все разные люди. А по поводу искать хоть один клип.... ;) смешно, уважаемый их не надо искать, достаточно запустить журналюгу с камерой и дать задание снять что нибудь подобное о сторониках Тимошенко и поверьте это у него легко получиться.
Опять же я пишу отребье и алкаши, если не понятно (наверное это сложно ;)) с иронией именно в сторону снявших и выложивших этот клип, а так же в вашу. А в 2005 году я и многие знакомые поддерживали именно Ющенко и Тимошенко и делали все, чтоб Янукович не прошел и не наша вина, что эта сладкая парочка за пять лет потеряла наше доверие. Я не знаю что будет при Януковиче, но я хорошо увидел, что при Тимошенко мне ничего хорошего не светит. Ментовский беспредел на дорогах и дурные штрафы при ком начались. Последнее подорожание соляры, при том что нефть и доллар на месте при ком, кто там керував? Этот список бесконечно можно продолжать, я каснулся пары последних фактов, которые самые свежие и задели лично меня.


More

А для меня, стало большим открытием в 2005 г.то, что миллионы людей, проживающих в г.Харькове, Запорожье, Днепропетровске, Николаеве и др. где развиты металлургия, машиностроение, ракето- и самолетостроение, кораблестроение и др., где работали тысячи НИИ -это тупые, убогие и др.(прошу прощения, но не могу повторить все те слова.)А собственно, почему?


More

Стыдно..More
Игорь.
Who is reading the thread
Users 0
Guests 0