trucksnearme
Розхід палива Преміум 420 дці.
New posts
Number of posts 30
Author
Дякую, зрозумів.Сьогодні заїхали на діагностику, одна помилка -- високий тиск в низькому контурі. Що бачить тиск в низькому контурі? Куда копати? І сюрприз. Після діагностики включаєш фари -- працюють склоочисники. Полтергейст.
Попробую предположить, сканировали "китайским" сканером, ошибка 5301...При сливе форс в обратку или негерметичности плотности распылителей, сканер ничего не увидит. Низкий контур можно замерить механическим манометром.

More

Не знаю, чи китайським, але точно не реновським. До речі, питання відкрите -- де є сканер Рено в західному регіоні? По обратці форсунки перевіримо. Хочу нагадати, що мова про розхід, по заводці, їзді все нормально. Машина щойно приїхала -- 790км, з них 150 без вантажу, 20т, 35 літрів на круг. Похолодало, трохи посніжило, може так і має бути? Хочу розібратися в цій ситуації перед прийняттям рішення що робити дальше. По антифризу. В цій поїздці привідкрили верхню кришку розширювального бачка, тобто, тиску в системі охолодження не було --антифриз на місці, але чудес не буває -- сапун солодкий. Мабуть, резинки під гільзами. І про електрику, може, комусь згодиться. Окислилася маса зліва біля фари на верхньому кріпленні бампера.
Переглядів теми багато, запрошую всіх до спілкування.

More

Если на сапуне сладкие капельки то это 100% резинки под гильзами. Проверить просто особенно зимой. Ставишь авто на канаву и снимаешь потдон, стелишь вниз бумагу и утром будет видно с какой потекло. лечиться заменой всех резинок под гильзами. Стакан под форсункой если лопнет то антифриз идет в бак. Если большая обратка с форсунок а диагностика показывает все ок, то надо смотреть конекторы «морковки» в народе. По расходу не заморачивайся, она кушает как ей хочется. Влияет все ветер,скорость,рельеф,тонаж и качество топлива. Если ездит водитель ставь джипс

More

Если на сапуне сладкие капельки то это 100% резинки под гильзами. Проверить просто особенно зимой. Ставишь авто на канаву и снимаешь потдон, стелишь вниз бумагу и утром будет видно с какой потекло. лечиться заменой всех резинок под гильзами. Стакан под форсункой если лопнет то антифриз идет в бак. Если большая обратка с форсунок а диагностика показывает все ок, то надо смотреть конекторы «морковки» в народе. По расходу не заморачивайся, она кушает как ей хочется. Влияет все ветер,скорость,рельеф,тонаж и качество топлива. Если ездит водитель ставь джипс
Если стаканы текут,герметичность системы охлаждения нарушена?

More

Вже було вибрали день для зняття піддона, машина прийшла з рейса, а антифриз на місці. Розумію, що воно саме не вилікувалось, але взяли паузу ---не хочеться розібрати і не знайти, ще трохи почекаємо. По розходу. Компютер пише 28 -- 30 літрів, а по факту +5 л. Ще в планах правильна діагностика правильним обладнанням. І не доходять руки поміряти обратку з форсунок. Їздить водій, підстав не довіряти немаю.

More

Дякую, зрозумів.Сьогодні заїхали на діагностику, одна помилка -- високий тиск в низькому контурі. Що бачить тиск в низькому контурі? Куда копати? І сюрприз. Після діагностики включаєш фари -- працюють склоочисники. Полтергейст.
а це обратний клапан на дозаторі

More

а це обратний клапан на дозаторі
Так як діагностували китайським сканером і є думка, що не все точно, то не знаю, що робити --- проблеми поміняти не бачу, а чи буде результат? Єдине питання зараз --- довше заводиться, але два тиждні простою плюс морози, думаю, все пояснюють. Треба почекати.  

More

для начала прверьте помпу.хуже заводится-это сдыхает насос низкого давления.или обратный клапан

More

Я не проти, щоб причина була у вод яній помпі, її легше поміняти ніж витягувати гільзи, але піддон все рівно треба знімати, поки-що немає вільного бокса, чекаємо. Насос низького тиску перевіримо. Дякую.

More

У меня была проблема гильза прогнила, а вообще если с расщерительного бочка тосол не выгоняет то помпа болезнь 420 х , по топливной все форсы качественно сделать насос тнвд новый и до заторный блок и года на три за будешь за топливную , только поставь отстойник и сепоратор

More
Who is reading the thread
Users 0
Guests 2