trucksnearme
Ищу работу водителя СЕ
New posts
Number of posts 12
Author
Ищу работу водителем опыт работы есть,работал на международных перевозках.хорошо знаю техническую часть автомобиля,короче с машиной на ТЫ))

More

Приглашаем водителей на постоянную работу работу по Украине. Полуприцеп 20т.Официальная ЗП от 25 000 на руки.
Минимальная ставка, 2 грн./км., 200 грн. суточные.
0673249261

More

Ищу работу водителем опыт работы есть,работал на международных перевозках.хорошо знаю техническую часть автомобиля,короче с машиной на ТЫ))
Мы заинтересованы в таком специалисте как вы позвоните мне 0672002633 Евгений

More

Добрий день, хочу запропонувати Вам вакансію

ПольськаАгенція  STEP  to WORK ( ліцензія 18393)
База : Щецин. Виїзд в трасуз  м. Кіль (Німеччина) – 450 км  із Щецина до м. Кіль доїзд службовимавтомобілем
Кількість машин :3 машини,роботодавець теж їздить в траси. 1 людина на автомобіль.
Посада : водій СЕ
Необхіднідокументи: віза, чіп карта, код 95, ADR ( грузи з АДР бувають в середньому 1 раз на 3 місяці)роботодавець  може допомогти зробити АДР( 3 дні курс +7 днів потрібно зачекати поки виготується сама  пластикова карта)
Вимоги: досвід поЄвропі по кат. СЕ  мін. 1 рік,  знання польської мови, бажано інша іноземнамова – важливо розуміти і відписувати диспетчеру польською мовою. Вміння
користуватися навігацією, знахоити спільну мову  під час завантаження і розвантаження  товару.Відповідальність під час виконання праці.
Марки машин: VOLVO, SCANIA з 2017 року,  фіранка (штора), хлодня (холодильник), автомат
Графік :8\4,  час простою оплачується. 45 годинніпаузи  в трасі, нічліг в автомобілі,  якщо випадає на Францію – роботодавець оплачуєготель
Траси: Польща (рідко), Голландія, Німеччина, Італія, Іспанія, Бельгія, Франція
Заробітня плата :1 700 євро за 4 тижні. Доба  60 євро включаючи  підставу 2 100 брутто.
Зацікавленихпросимо звертатися за номером вайбера +48 537 983 929 або писати
на емейла kontakt@steptowok.com.pl

More

0501958133 Василий Николаевич

More

наш филиал NL EURO TRANS в г. Ченстохова Польша требуються водители-международники для работы по Европе
Требования: загранпаспорт, ЧИП, АДР (желательно), опыт работы 1 год
Предлагаем: з/пл 1650 евро в месяц за 10000 км пробега, за каждую 1000 свыше -100 евро доплата
Сроки работы и отдыха по договорённости
Устройство -официально
Машины- МАН и МЕРСЕДЕС ЕВРО 6 с новые завода, п/прицепы шторы
Подробности по тел 
Для связи в Польше +48538677355-это вайбер и вотсап
Для связи в Украине +380676385181

More

перезваните побеседуем 050629-20-10.098605-10-88.

More

Zatrudnię kierowców w transporcie międzynarodowym. Długie trasy, kierunek PL - TR. Wynagrodzenie podstawa + dieta, system pracy 4/1, 6/2 . Naczepa chłodnia, lub firanka. Telefon do mnie +48501388600, Viber, WhatsApp , Imo, BiP

More

РОБОТА У ПРОВІДНІЙ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ КОМПАНІЇ ДЛЯ ВОДІЇВ-МІЖНАРОДНИКІВ!

Більше ніж 30 років досвіду вантажних перевезень.

ТЕСТУВАННЯ ВОДІННЯ м.ЛЬВІВ (ПРИЙОМ НА РОБОТУ): 17 ТА 28 ВЕРЕСНЯ 2018 р. !

Умови (ТЕСТ 17 ВЕРЕСНЯ):

вантажні перевезення територією Західної Європи (Польща-Німеччина; Польща-Італія);
парк підприємства - сідельні тягачі марки MAN (Євро-6);
офіційне працевлаштування - трудовий договір (umowa o prace);
медичне і соціальне страхування - оформлює підприємство;
підвищення кваліфікації на вантажні перевезення «Kurs na przewoz rzeczy» (код 95), медичний огляд, психологічні тести - оформлює підприємство
Заробітна плата: 1800 - 2000 євро (ставка (podstawa) + оплата за «круги») + доплати за економне використання палива;
режим роботи - 8/2 тижні або узгоджується на підприємстві;
графік роботи - згідно з правилами режиму праці та відпочинку водіїв;

ВИМОГИ:

вік від 25 років; • діючий закордонний паспорт; • карта водія до електронного тахографа; •досвід роботи на вантажних автомобілях кат. СЕ більше 1 року.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Умови (ТЕСТ 28 ВЕРЕСНЯ):

вантажні перевезення територією Західної Європи;
офіційне працевлаштування - дозвіл на роботу + трудовий договір (umowa o prace);

медичне і соціальне страхування - оформлює підприємство;

підвищення кваліфікації на вантажні перевезення «Kurs na przewoz rzeczy» (код 95), медичний огляд, психологічні тести - оформлює підприємство;

заробітна плата: ставка 2100 зл. (брутто) + добові 53 € + доплати орієнтовно 1000 зл. ( за святкові дні, за нічні години, відпускні...) ;
режим роботи - 3 тижні вахта / 1 тиждень відпочинку або 6/2 або 9/3 на вибір водія;
графік роботи під час вахти - згідно з правилами режиму праці та відпочинку водіїв;
машини євро 6: DAF XF, MERCEDES ACTROS, RENAULT T

ВИМОГИ:

мінімальний досвід роботи на вантажних автомобілях кат. «СЕ» країнами Європейського Союзу.

А також: водії автовозів (Литва,м. Вільнюс) по Західній Європі; 90 євро/день; графік роботи 4/2 або 8/4

А також: пропозиції для водіїв кат. СЕ без досвіду водіння в країнах ЄС. Допомагаємо в організації отримання водієм коду 95 європейського зразка.

Наша адреса: м. Львів, пр. Чорновола 63, офіс 402.

067 67 35 822; 050 18 18 182; 067 38 38 919 Viber, WhatsApp - менеджери

More

Работа ДАФ 95 евро 3 Киев по Украине Звоните 095 343 2777 директор Александр Григорьевич 
                                                                                                                                        З П от 14 000

More

Если для Вас еще актуальный вопрос работы перезвоните пожалуйста 098 241 63 81 или 095 42 47 222 Михаил Петрович

More

Работа по Украине на контейнеровоз. Зарплата 25000, независимо едет машина или стоит и 200 суточные. Базируемся в Одессе.  0676060813 Максим

More
Who is reading the thread
Users 0
Guests 0