trucksnearme
БАЙКОТИРУЕМ МЕЖДУНАРОДНЫЕ ПЕРЕВОЗКИ!!!
New posts
Number of posts 43
Author
Респект."ТИР ЕВРОСИЛА"Когда выезжать?
Думаю, що виїзжати прийдеться  дуже скоро. Перша ластівка вже пішла. Пару тижнів тому заборонили поїздки по біометричному паспорту без візи на Швейцарію, бо перевезення вантажів є поїздкою з метою отримання прибутку і потребує візи. Думаю, що і ЄС за ними скоро підтягнеться з аналогічними вимогами. Ім не потрібні українські перевізники, їм потрібні раби на їхніх фірмах.

More

Уважаемые перевозчики! Призываю байкотировать международные перевозки! Берите в руки калькуляторы и считайте! Кому как не вам знать стоимость резины, ремонта, обслуживания и т.д. Дешевле стоять чем возить по таким ценам и ни дай Бог ремонт средней сложности, ВСЕ!  Заказчики и экспедиция совсем обнаглеНу
Не їдьте дешево, шукайте тільки дорогі поїздки!
Чого бойкотувати?))

More

Респект."ТИР ЕВРОСИЛА"Когда выезжать?
Думаю, що виїзжати прийдеться  дуже скоро. Перша ластівка вже пішла. Пару тижнів тому заборонили поїздки по біометричному паспорту без візи на Швейцарію, бо перевезення вантажів є поїздкою з метою отримання прибутку і потребує візи. Думаю, що і ЄС за ними скоро підтягнеться з аналогічними вимогами. Ім не потрібні українські перевізники, їм потрібні раби на їхніх фірмах.
так это не только там , это везде, в том числе и у нас в первую очередь

More
Who is reading the thread
Users 0
Guests 0