trucksnearme
View posts MVO, CHP
New posts

Я историю нормально изучаю

Я би поспорив. Про Крим, як "исконно русскую землю", про "русского князя Владимира", який був князем київським та про інше. Але скажіть одне - куди з російськомовної Вікіпедії поділась назва "Київська Русь" і чому Московія змінила її на "Древнерусское государство"? Невже їх так сильно ущемляла стара назва? Чи відчувають себе якимись неповноцінними при слові "Київська" але без Києва?
При тїй швидкості з якою в останні 10-15 років змінюється історія Московії, ви її ще не один рік будете нормально изучать. Там вже й ті хто її переписує самі не вірять в те що написали. Скоро до них добавиться ще один видатний історичний діяч Дмитро Володимирович Табачник. Забирайте!!!

ребят как проехать винница черновцы?
вроде ремонт идет моста на участке каменец-подольск черновцы!!!

Вінниця - Бар - Ялтушків - Замихів - Струга - Новодністровськ (міст через Дністер) і на Чернівці.
Від Бару до с.Замихів обережно по селах та на трасі в низинах. Є непогані ямки, які будуть засипатись лиш після того як якийсь депутат там свою мудру голову розтовче. За с.Замихів поворот наліво (знак є) і 5 км танкодрому, але не такого як Бердичів-Житомир, до с.Струга. Можна на Нову Ушицю (круті спуски-під'йоми) і з неї на Стругу, хоча я завжди вибирав перший варіант.
Після Струги буде Любомирівка і за нею розвилка, яку в ніч або туман деколи проскакують. Вам вправо і до самого мосту, по міркам наших кінчених доріг - автобан. Хоч і вузький. За Новодністровськом по карті розберетесь. Дороги нормальні, але в деяких місцях сильно заміновано.
Удачі!

По воздуху Янукович в середу приїде до Вінниці, бо всі під'їзди до цего міста заблоковані то ямами то канавами. А так як шумок навколо стану доріг почав помаленьку спадати то, навіть не дивлячись що на дворі гарна погода, ніякий нічого ніде не робить. Сказано ж було місяць назад що дороги відремонтовано на 98%.
А оскільки дороги вже давно відремонтовано, то всі бригади автодору по наказу прем'єра будуть направлені на збирання мусору на території країни.
Азаров хочет, чтобы к Пасхе в стране было "красиво и чисто"

Оскільки ніхто так і не дав відповіді, вирішив сам порожняком проїхатись по цему напрямку.
ШОК! Повний пісєц!!! Щиро жаль тих людей хто змушений їздити там щодня по роботі. Вже краще б залишки асфальту згорнули грейдером в сторону, то по грунтівці менші та не такі різкі були б ями. 40 км проїхав за 1,5 год! Скоро 1-Травня. А хто ж за базар (...да пєршага травня всі дарогі будуть відрємантовані...) має відповісти, коли там взагалі нічого не робиться?
Мабуть такі дороги ще довго не будуть ремонтуватись для того, щоб якось виправдатись за можливе підняття акцизів на паливо, які вплинуть на підняття його ціни:
Большая ставка на бензин Акциз на него снова могут повысить
P.S. А ще на таких дорогах чудово видно хто за штурвалом працює на себе, а хто на хазяїна. Як тільки в тих шумахерів мости не відриває?:swoon:

интересная статья в тему
http://minprom.ua/news/117048.html

хороший материал....

А ще до цего матеріалу потрібно добавити перехідний період з 2010р. на 2011р., коли мільйони автовласників перед новим (2011) роком сплатили дорожній збір при ТО (я, наприклад за одне авто 600 грн.), а з 01.01.2011р. почали сплачувати цей збір з палива.
Замітьте, це перша влада в Україні при якій щезли дороги. Їх просто вкрали. І когось за це посадять?

Панове! Скажіть, будь-ласка, зробили цю ділянку дороги чи да? А то "Укравтодор" отчитывается, что уже отремонтировал 85% дорог(де саме, тримається в суворій таємниці), а мені щось не віриться що цей напрямок знову став називатись дорогою. Через Б.Ц. надоїло на Київ їздити.
P.S. Вінницька об'їздна також помаленьку перетворюється на танкодром.

Вчора їхав з Києва по Одеській трасі. Нарахував більше десятка бригад ямолатальників на 30-кілометровій ділянці від столиці. Ще подумав - мабуть якесь тєло має їхати. І, так точно! Тільки що дивлюсь по ТСН - керівництво Укравтодору вирішило вилізти з кабінетів, пляжів, кабаків і подивитись, що ж там народ мізки якимись ямками колупає. Подивились. Розповіли казку що вже зремонтовано 5000 км!!! доріг. На жаль не розповіли де саме ці відремонтовані дороги знаходяться.
Що цікаво, як повідомили в ТСН, ці редиски доїхали тільки до межі засипаних ямок і повернули назад. А слабо було далі прокататись?

Вчора проїхав з Вінниці на Київ через Білу Церкву. Ями є. Але їх можна минути, не так як на ділянці Бердичів-Житомир, де мусиш йти по них.
Він.обл. - нормально.
Жит.обл .- хреновато (ну там завжди так).
Київ.обл. - добре, але ближче до Білої Церкви починаються вибоїни
Сторона траси від Білої Церкви до Києва розбита не так сильно як у зворотньому напрямку.
Я би радив їхати через Білу Церкву, тільки в світлу пору доби пройти Київ-Біла Ц..
Через Житомир я і мої колеги трасу забуваємо доки не буде відремонтовано ділянку Бердичів-Житомир (там може серце хапанути від переживань за ходову).
...
Коли почув від Азірова про те що в Україні грошей на дороги немає - ах_єл! Невже весь транспортний збір, який ми сплачуємо з кожної літри палива йде на золоті с ральніки покращувачам?

залил 10л. ВОГовской в бачок автономки!то пришлось прошлой ночью вкиеве сливать нах...киселём стала.!!!на ТНКвской нормаль

Рік назад така ж тема про ДП була на цему форумі. І саму більшу кількість відгуків на букву "Ху" набрало ДП від ОККО та ВОГ.

ОККО ігнорую принципово в любу пору року. 3 роки назад при -23С сказали - "В нас зимове ДП до -30С". Проїхав 15 км а далі проповз додому 60км за 5год.
Заправлявся минулої зими на АВІАС, УКРНАФТА, ANP. Проблем з замерзанням при -20С не було. Зараз також купую ДП в них. Сертифікат якості пропонують подивитись самі коли запитуєш чи зимове ДП.

Thread: Весы

ЦитатаЦитата (МВО, ЧП, 17.03.2011 02:09):
а где написано что авто до 3.5 тонн могут не заезжать на весса?

Интересует этот же вопрос.,могут законно загнать или нет?

То знає хтось чи ні відповідь на це запитання? Буває що перед пересувним ГВК в Комсомольську черга з бусиків вистроюється з тих хто не дає засранцю зі смугастим патиком 100 грн..

Бус на вагу заганяють менти але ваговики до перегрузу немають ніякого відношення. Штраф виписують менти згідно ПДР

Ой,де Ви були раніше з цими розшифровками? Питання давно зняте. Наші "Бусики" забули що таке заїжджати на ваги.

У кого голова на плечах есть тот и без камеры от них уедет без проблем при этом не дав им ни копейки.

Так. Але з камерою в додаток до голови на плечах можна взагалі уникнути неприємного діалогу з ними. Сьогодні вночі в м.Бар Він. обл. мене зупинив жезлоносець. Не дійшовши до авто кілька метрів і помітивши камеру він видав:
- Ви проїздом? То проїжджайте...
В кабіні дружній сміх. Ну якого ж тоді ... зупиняв?

Thread: Весы

может упростить процедуру? Всего навсего не перегружать тс, и проблема отпадет сама собой.....

Що об стіну горохом...
І як же вона відпаде у випадку описаному вище (пост №513)?
Хіба що не догружати всього-навсього тону-півтори.
Тут у Вас ще соратники є (мабуть зараз у відпустці бо не видно). Їм кажуть що точно перегрузу немає, а на вазі більше тони лишнього показало, а вони - "Нєхєр брать пєрєгруз".

Какой дорогой лучше ехать на легковой машине.ЧЕРЕЗ Кировоград Винницу дорога плохая подскажите как объехать.

Їдьте собі спокійно через Кіровоград-Умань-Вінниця-Хмельницький. Місцями, наприклад в районі Умані трохи потрясе. Та як не об'їжджай, але на конкретні "драбини" все-одно нарветесь в Дунаєвецькому та Кам.-Подільському р-нах. А захочете гострих відчуттів і трохи скоротити маршрут (~25км), звертайте з вінницької об'їздної на Бар-Н.Ушиця-Дунаєвці. Але я би пожалів машинку і поїхав через Хмельницький.

На тому посту розповіли про випадок, коли сім'я з Дніпра (чоловік, дружина і двоє дітей іхали з Чернівців) змушена була залишити своє авто на штрафмайданчику за 68 грн боргу і добиратись додому, витративши суму на дорогу в 10 раз більшу за той борг.
Але кому в цій країні поясниш, що сума в 68 чи 200 грн незрівняна з вартістю навіть найдешевшого автомобіля і це - просто знущання над людьми, нехай навіть і тими хто щось там заборгував рідній Державі. Державна Виконавча Служба мала б піти до боржника і арештувати в нього на кухні табуретку тією ж вартістю, або кришку від унітазу. а не автомобіль. Тут зразу видно кому і що "покращили". Тепер ДВСники з кабінету не вилізуть. Це стало видно на прикладі того товариша, який під'їхав на пост ДАІ за своїм, також заарештованим за борги автоЮ о шостій вечора. Він мені розповів що сам є його власником і взнав про те що його авто розшукується за борги лише на посту ДАІ, коли був затриманий після спрацювання системи відеоспостереження "Рубіж". Але, що саме цікаве - штраф то був сплачений ще місяць тому. Просто квитанції в ДВС не заніс. А ДВС чомусь простіше видати постанови на розшук і арешт майна ніж дати запит до Держказначейства і дізнатися чи надійшли кошти від такого-то-такого.
Переглядаючи інтернет по такій же темі бачу, що такі випадки не поодинокі. А владі байдуже. Вона не звертає на це увагу. Таму що Каманда ПроФФі продовжує працювати над новими покращеннями, такими як от:
Разрешение на управление авто: новый способ наполнить бюджет
Налог на недвижимость будет введен с 1 июля

А равзе нотариусы сообщают в МРЭО кто кому и на что выписывал ген.доверенность ??? или откуда в ГАИ инфа что гр-нин с г.Котовска имеет в собственности авто VW LT, которое об этом и сообщило в ДВС ?

Автомобіль в Котовську був на тимчасовій реєстрації і проходив техогляди.

...21.05.2012 (понеділок) підтвердження з банку, як я вже й писав надійшло, після обіду начальник на роботі з'явився, щоб поставити підпис, але...
- Зачекайте ще трохи, нехай казначейство підтвердить що гроші в них на рахунку...
Чекаю ще дві години. Бумаги (Постанови про зняття з арешту і припинення розшуку) накінець-то мені вручили.
Читаю:
"Постанова №__ про зняття з розшуку майна VW LT-28 Держ. ном. 056-40 ОМ, яке знаходиться у власності Іванова І.І. який проживає за адресою м.Котовськ Одес.обл."
А в рукАх в мене техпаспорт (реєстр.док.) на Петрова П.П., який проживає в м.Кіровоград, де й зареєстроване авто VW LT-28 Держ. ном. 056-40 ОМ. Ну помилились в МРЕВ Котовська, що ж тепер...

...22.05.2012 (вівторок) я в 12:00 вже в Кам'янець-Подільську Хмельн.обл. на посту ДАІ.
- Доброго дня вам. Я з документами на зняття з розшуку і арешту автомобіля VW.
- А ви його сьогодні не заберете. Людина, яка видає автомобілі сьогодні змінилася і буде завтра зранку о восьмій.
Оце так!
- А чому ж графік не вивішали коли віддаєте, щоб я сюди даремно не перся?
- ?
Приїхав ще один за фурою (синя IVECO) з Ів.-Франківська, не забрав. Поїхав чекати наступного "завтра" додому.Потім ще один з Чернівців. Теж поїхав.
Годин в шість вечора ще один товариш під'їхав. Починаємо піднімати "кіпіш" - що за х__ня? Як машини забирати то кожень день, а як віддавати то по якомусь графіку?
Товариш робить дзвінок на Гар.лін.Держдеп.ДАІ, а я, спілкуючись з інспекторами пояснюю:
- Документи про зняття авто з-під арешту та розшуку в мене на руках, тому вибачте, я сів зараз і поїхав, і підстав у вас немає ніяких щоб мені не дати цього зробити. А той хто видає автомобілі, нехай приходить собі завтра і видає ті що залишились на штрафмайданчику.
Щось десь в Державній машині заскрипіло-застогнало і ближче до восьмої вечора з'явився таки працівник ДАІ, який і видав нам наші авто. Тільки попередив, щоб папери з ДВС ми в найближчі два міс. нікуди не викидали, бо в зв'язку з перевантаженням ДАІ ще не ясно, коли наші дані вилучать із системи "Рубіж".
...
На мій запит чи дійсно не віддали б авто самому ВЛАСНИКУ при таких обставинах, коли помилково, з "легкої руки" якогось недосвідченного працівника машину приписали у власність якійсь іншій людині, він відповів: "Так. Не віддали б до з'ясування причин по яких авто перебуває в базі даних на арешт". Т.ї. - "Рубіж спрацював - ми заарештували. А далі є два варіанти вияснення: або до суду, або так як я - галопом по Україні.
А суть така:
1. Якщо ти керуєш авто по гендорученню, та ще й (не дай Бог) тобі передоручили, наприклад третьому, то будь завжди готовий відповісти за самого власника і за наступних двух, які купили-перепродали по генеральному дорученню.
2. Якщо ти власник і колись доручав керувати своїм авто по гендорученню якійсь особі, а тепер твоє авто знову в тебе (в житті по-різному буває), на тебе також в нашій країні, яка без бардака у державних органах просто жити не вміє, може чекати ось така ситуація, яка описана вище.

Всім ні гвоздя, ні жезла, ні бюрократичного апарату з його "покращеннями" на трасі!
Вадим.