trucksnearme
View posts Andrukhov O. YA., FO-P

Задача.
Петро(вантажовідправник),Іван( щасливий власник і водій автомобіля Камаз).Петро знає Івана.В Петра є вантаж який потрібно перевезти.В Івна є Камаз який хоче везти вантаж.
Завдання:"Що потрібно зробити Петрові щоб перевезти свій вантаж від п.А до п. Б.?"
напевно шукати експедицію:D

Ігор

вспомнил:)
Совсем недавно в одной организации поступило от руководства предложение,такое конкретное,в виде приказа-договора на перевозку с экспедициями НЕ ЗАКЛЮЧАТЬ!Вот сволочи:)

і як же їм відкати проводити?:D

Ігор

хороших експедицій одиниці. У більшсті експедицій головна ціль-закрити рейс любим способом і чим більше увірвати,а що буде потім................і скільки місяців чекати оплату (7 днів по СМR) їх не цікавить.Чим їм відповідати?орендованим офісом і компом ?

Ігор

Мені дивно що всю вину за нібито негтивну ситуацію на нашому ринку перевезень намагаються спихнути на перевізника,а експедицію зробити таким собі "рятівником людських душ".В відстковому відношені недобросовісних експедицій набагато більше чим недобросовісних перевізників,не один раз буває що перше питання яке задає замовник при знайомстві це: "Ви еспедиція чи перевізники?З експедиціями не працюємо"Для серйозного замовника набагато простіше взяти на ставку логіста чим зв'язуватися з посередником.А є багато завмовників які працюють тільки з експедиціями.Це чисто індивідуально.Краще боротися з непрофесіними гравцями на нашому ринку,а не шукати ворога там де його немає.

Ігор

ЦитатаЦитата (Регина, ЧП, 29.08.2011 08:39):
В связи с невозможностью самих перевозчиков влиять на ценообразование, по их словам и по объективной реальности на сегодняшний день,
в процессе обсуждения ситуации на рынке автогрузоперевозок, с одним из ЧИСТЫХ ПЕРЕВОЗЧИКОВ,
не замаранных диспетчерством и экспедированием своих коллег, поступило предложение:

-запретить перевозчикам заниматься деятельностью напрямую с заказчиком на законодательном уровне, только через экспедицию.

Обсудим?

я взагалі пропоную заборонити перевізникам перевозити любі вантажі,тільки експедиції своїм транспортом,хто таврією а хто на маршрутці.

Ігор

Скажіть будь-ласка: чи хтось на форумі при написанні відгуків на фірму хотя би одну подяку написав стосовно окремо водія? Я такого ще не зустрічав! А здається таке враження, що водії до перевезення ніяк не причетні. Напевно вантажі перевозять тільки диспетчера, та начальники, які їздять на декільках машинах одночасно ( один на дві, п"ять, чи десять машин ) !
Моя пропозиція така: коли даєте відгук на перевізника, то не забувайте подякувати і водія даже по імені. Адже маленька подяка може ВЕЛИКУ службу на потім заслужити.
Взяти даже маленький приклад: коли водій працюючи на фірму, чи якогось хазяїна машини, заробив на цюж таки фірму подяки за вчасно і безпечно доставлені вантажі ( даже ризикуючи своїм здоров"ям та інколи і життям; і про це замовчує ). Адже диспетчеру головне, щоб вантаж був доставлений в цілосності і вчасно; а хазяїну транспорту, щоб ще і цей же траспорт був цілий. А водій при можливій зміні роботи мав би лишній відгук як рекомендацію, які (відгуки) на них (водіїв) питають на наступних фірмах де ці водії могли б працювати.

я пропоную всі позитивні відгуки на водія ,записувати в трудову книжку :D

Ігор

ЦитатаЦитата (С В I, ООО, 20.04.2011 22:25):
Действительно ли с 1.04.2011 предприятие (в частности ООО, являющееся плательщиком налога на общих основаниях) не может работать с плательщиками единого налога (оплачивать их услуги)??А только с плательщиками налога на общих основаниях (налога на прибыль по ставке 6 или 23 %) и НДС?

працювати можна:D

Ігор

Якщо ви їздите по хороших ставках і маєте можливість купляти нову брендову резіну то в чому проблема?Значить ви правильно настроїли свою роботу.а до мене які притензії??????

ЖОДНИХ ПРЕТЕНЗІЙ....я вважав що це дискусія...
Я наводив свої аргументи і слухав ваші...
Тільки і всього...

[/quote]

дивна в нас получилася дискусія:) коли я сказав що в цей час можна працювати і їздити по нормальних ставках(звичайно не такі як були минулого року але працювати можна ) так я з ваших слів мав вибрати хвалько я чи дармовоз.А получилось що ви також виїздите і маєте хорошу роботу.в чому логіка????

Ігор

на мою думку що простоювання машин типу(бастуємо) - непрофесіоналізм хазяїна.
Я не знаю яка ситуація по Україні,але на Європу роботи вистачає.

А З ЭВРОПИ??????????????????????
А ось тут,земляче,ві видаэте свій непрофесіоналізм....
дайте порядок ставок фрахтів з Європи.....тоді додайте сумму тих шо з України-і якщо вийде та сама ціна що була в листопаді-грудні в сумі-киньте в мене камінь...я вже не кажу про подорожчання палива.......
Не варто говорити про речі,в яких не дуже добре освідомлені.....

повторю для тих хто в танку :не платять,дармвози не дають нам працювати,немає за що їхати заправляти авто. і т.д якраз і підтверджують непрофесіоналізм керівника(ів) підприємства. Всі прекрасно розуміють що такими методами нічого не зміниться. Скільки років вже чути цей плач і нічого не міняється. Вас ніколи не цікавило питання чому хтось розвивається(заключає нові контракти,купляють нові автомобілі),а інший стає банкрутом?????????????????Ніби роблять одну справу але комусь вдається розвиватися а хтось деградує. Значить питання не тільки в ставках,а в цілому комплексі організації транспортних перевезень.
А ви замість того щоб цікавитися моїми ставками зосередьте свою увагу на ваших ставках і вашій роботі,так буде краще. Дивна логіка- озвуч свої фрахти,може вам ще подарувати свою базу замовників чи сказати де гроші ховаю :D

най дискусия-это глухонемое кино без титров.

начну с того что ваша база заказчиков-меня будет интересовать как молоко к селёдке.....МНЕ СВОЕЙ ХВАТАЕТ..Т В ОТЛИЧИИ ОТ ВАС Я СВОЕЙ ЕЩЁ И МОГУ ПОДЕЛИТСЯ (правда не со всеми,ну не обезсудте)
что-бы вы вообще понимали мою позицию-наведу простой пример,в год самого кризиса я мог себе позволить переобувать машины в новую резину,и заметь-те не в китай и тд,а в бренды и не по одному колесу-а сразу сцепками...ну это что-бы дурных вопросов о дармовозении не возникало и кредитах и ещё какой-то хрени...
а на рынке нас знают как дорогих перевозчиков-ну так получилось,не ездим мы за булочьку с хреном...а за деньги...
что касается нытья-ЭТО НЕ НАШ СПОСОБ ЖИЗНИ И РАБОТЫ...а вот некоторым немного не професиональным работникам рынка мы и пробуем розказать...захотят -задумаются,нет-СДОХНУТ как собаки дикие....
а то что я предложил вам пощитать так я вам наведу в простом сравнении,ну это просто с самого сайта,это каждый может посчитать и прочесть в предложении по грузам ,я не спрашивал ваших секретов(они мне как бы и не нужны у меня свои есть) и своих не открываю....
и так пример;
ноябрьвский(что бы не шла речь о предновогоднем синдроме)
загрузка : Киев- промзона Германии 1250 комесаров
загрузка: промзона Германии - Киев 2700тег-же комисаров
ИТОГО: 3950

А ТЕПЕРЬ РЕАЛИИ СЕГОДНЯ
маршрут тот-же
загрузка: UA- D 1600
загрузка: D-UA 1700
ИТОГО 3300
(+ ТОПЛИВО ПОДОРОЖАЛО НА 15% ......И НАЛОГОВЫЙ ПРЕСИНГ НА 9-12%)

ТАК В ЧЁМ НЕ ПРАВОТА????????????
Или на Польшу и с Польши вам плотЮть больше чем платили до Нового года....???
Контракты-да бред это сивой кобылы....Да,согласен это хорошо..но я кусал-бы локьти,если бы подписал хорошие (на то время) контракты на перевозки грузов с Украины....а сейчас те-же заказчики платят больше и с удовольствием,а те кто подписали-ВОЮТ(у них ставки 950 против сегодняшниж 1300)....
а то что зарабатывают в Международке на обратном рейсе не мне вам розказывать...а ЧТО С ОБРАТКОЙ???? А НИЧЕГО ХОРОШЕГО....Ж-ОПА...ставки хуже не придумаеш-на чай без сахара и заварки....и в пласмасовый стаканьчик...
ВОТ О ЧЁМ ИДЁТ РЕЧЬ....

А МЕТОДЫ...КАКИЕ МЕТОДЫ???...инертность похоронит всех и тех что боролись.....

кстати о танке...асли-бы я был в танке-ПОВЕРТЕ С ТАКОЙ ТЕХНИКОЙ МОЖНА РЕШИТЬ КУЧУ ВОПРОСОВ....И ВОЗГАВИТЬ КОЛОННУ(вот только куда эту колону направить)....это конечно шутка...но шутка с подтекстом...

Якщо ви їздите по хороших ставках і маєте можливість купляти нову брендову резіну то в чому проблема?Значить ви правильно настроїли свою роботу.а до мене які притензії??????

Ігор

на мою думку що простоювання машин типу(бастуємо) - непрофесіоналізм хазяїна.
Я не знаю яка ситуація по Україні,але на Європу роботи вистачає.

А З ЭВРОПИ??????????????????????
А ось тут,земляче,ві видаэте свій непрофесіоналізм....
дайте порядок ставок фрахтів з Європи.....тоді додайте сумму тих шо з України-і якщо вийде та сама ціна що була в листопаді-грудні в сумі-киньте в мене камінь...я вже не кажу про подорожчання палива.......
Не варто говорити про речі,в яких не дуже добре освідомлені.....

повторю для тих хто в танку :не платять,дармвози не дають нам працювати,немає за що їхати заправляти авто. і т.д якраз і підтверджують непрофесіоналізм керівника(ів) підприємства. Всі прекрасно розуміють що такими методами нічого не зміниться. Скільки років вже чути цей плач і нічого не міняється. Вас ніколи не цікавило питання чому хтось розвивається(заключає нові контракти,купляють нові автомобілі),а інший стає банкрутом?????????????????Ніби роблять одну справу але комусь вдається розвиватися а хтось деградує. Значить питання не тільки в ставках,а в цілому комплексі організації транспортних перевезень.
А ви замість того щоб цікавитися моїми ставками зосередьте свою увагу на ваших ставках і вашій роботі,так буде краще. Дивна логіка- озвуч свої фрахти,може вам ще подарувати свою базу замовників чи сказати де гроші ховаю :D

Ігор

так що потрібно чекати коли 50 авто загнеться і залишиться 90 :D

Наверное это не Вы сказали?

так де ви бобачили що я стою? мова йде про ситуацію в якій зараз знаходиться ринок перевезень на якому попит переважає пропозицію,і як би нам-вам не хотілося щось змінити ,нічого не получиться.

Ігор

Нет не загнемся.Нас хоть и 50 ,но мы работаем,а Вы стоите.:DС ув. Сергей

мая твая ни панимать.Кто стоит?????

Так Вы же сами сказали,что будете ждать пока загнется 50 машин из 140.И 90 машин будут жировать.Лучше стойте.Колеса крутятся,а мы чем их хуже:rolleyes:

і де я сказав що буду чекати?

Ігор

Нет не загнемся.Нас хоть и 50 ,но мы работаем,а Вы стоите.:DС ув. Сергей

мая твая ни панимать.Кто стоит?????

Ігор

звичайно що потрібно,я і сам намагаюся вдосконалюватися:D

Ігор

Я думаю що ці теми нічого не змінять,ситуація змінитсья тоді коли на 100 грузів буде 90 автомілів і тоді ми заживемо,а зараз на 100 грузів 140 авто.так що потрібно чекати коли 50 авто загнеться і залишиться 90 :D

Ігор

ЦитатаЦитата (Регина, ЧП, 16.02.2011 19:46):
да мне показалось Вы хотели определится: хвалько чи дармовоз, а що ту зазорного, як на мене, що 1 що другий варіант, рівнозначно

підсказати що робити якщо "показалось"?:D

Шоб не "казалось" порядні люди ставлять підпис... :)

да щось я не можу знайти місце де це можна зробити,ну підпис:)

Ігор

да мне показалось Вы хотели определится: хвалько чи дармовоз, а що ту зазорного, як на мене, що 1 що другий варіант, рівнозначно

підсказати що робити якщо "показалось"?:D

Ігор

На международке км на круг понятие растяжимое. Может получаться по 15 грн км, но и этого окажется мало.

P.S. Андрухов Александр, Игорю привет передавайте от Вадима. помнится когда Вы начинали мы очень плотно сотрудничали.

Так це я ,Ігор.
Я про це саме кажу що не в одних гривнях за км. справа.Можна їздити Хелм - Луцьк за 5000 грн так це буде 30 грн за км,але з колейкою,розмитненням скільки залишиться перевізнику?

Ігор

А ладно, ответьте просто, стоимость км на круг, и все станет понятно, или стесняетесь, только без фанатизма, здесь есть тоже народ не вчерашний.

ви ж прекрасно розумієте що я не буду називати цифри,так для чого ці питання?:D

Ігор

не хочу щоб мене хтось неправильно зрозумів.Я не говорю про те що все прекрасно і ставки дуже хороші,звичайно що хотілось би кращого,але в стояні немає ніякого конструктиву,і нічого стояння не змінить.Всерівно є люди які в любому випадку поїдуть,це люди які возять свої грузи своїм же транспортом,люди які працюють по контракту і мають постійну роботу в одну сторону,міжнародні перевізники яким потрібно переїхати від пункуту А до місця завантаження.

Ігор