trucksnearme
View posts Ryp`yak T.YE., FO-P
New posts

Доброго дня! Не можу додати відгук на компанію. Написано "помилка: фізособи не мають права додавати відгуки" Чому так? На нашу компанію ФОП відгук додавали...

Та сама історія з авторизацією, просто викидаэ з профілю і все. Працювати було не можливо!!!! Зараз вже краще.

Thread: оплата

Оплатили з карточки підключіть, будь-ласка, доступ.

Зробіть щось з фільтрами!!!! Працювати неможливо. Оплату Ви піднімаєте за користування сайтом, а забезпечити його нормальну роботу не можете!!!!!!!! Фільтри третій день не працюють!А Ви вибачаєтесь, за тимчасові труднощі. Три дні, це вже не тимчасово!!!!!!!:rtfm:

Thread: ОПЛАТА

Доброго дня! Якщо я зараз заплачу за пів року або за рік користування сайтом, то після 1-го січня мені потрібно буде доплачувати по новим цінам? Чи буде зараховано за теперішньою ціною?

Здравствуйте!
Если Вы оплатите до конца этого года и подключите себе пакет так же в этом году,то будете пользоваться по старой цене.Если же Вы оплатите до конца 2014 года, а подключите себе пакет в 2015 году,то будете пользоваться сайтом по новой цене.

Я оплатила 300грн, як мені тепер підключити пакет на 6 місяців?

Здравствуйте!
Вам нужно зайти в Мой lardi-trans.com в правом верхнем углу, затем зайти в раздел Услуги(под Вашим логотипом), нажать "подключить пакет"(синим шрифтом), выбрать нужный пакет и "отправить запрос". После этого можете пользоваться платной информацией.

Там є можливість тільки "Відключити пакет"..... І як продовжити?

Доброго дня! Якщо я зараз заплачу за пів року або за рік користування сайтом, то після 1-го січня мені потрібно буде доплачувати по новим цінам? Чи буде зараховано за теперішньою ціною?

Здравствуйте!
Если Вы оплатите до конца этого года и подключите себе пакет так же в этом году,то будете пользоваться по старой цене.Если же Вы оплатите до конца 2014 года, а подключите себе пакет в 2015 году,то будете пользоваться сайтом по новой цене.

Я оплатила 300грн, як мені тепер підключити пакет на 6 місяців?

Чому не можу переглядати заявки на вантажі Фірм - партнерів?

Предприятие набирает по договору автотранспорт от 5 до 25т для постоянной работы по территории Украины. Автомобили любой формы собственности.
Ждем Ваших предложений по т. 099-714-32-94, 099-971-78-38
e-mail Lizhnikova84@mail.ru

Доброго дня! Є автомобіль Мерседес Атего 5т 35м3 (д-6м, ш-2,45м, в-2,35м). Цельномет. Загрузка задня. Цікавить постійна робота зі Львова та Львівської області. Конт тел: 067-6603805, 097-2290674. Або електронка: Lvtanechka@gmail.com

Ищу перевозчиков на постоянной основе. 066 915 32 92

Доброго дня! Є автомобіль Мерседес Атего 5т 35м3 (д-6м, ш-2,45м, в-2,35м). Цельномет. Загрузка задня. Цікавить постійна робота зіЛьва та Львівської області. Конт тел: 067-6603805, 097-2290674. Або електронка: Lvtanechka@gmail.com

ЦитатаЦитата ("NOMAS", ЧП, 10.04.2013 14:36):
протокол составлен был? Вы его подписывали? Что писали в пояснениях?

Ніякого протоколу вони не складали і відповідно я нічого не підписував. І на основі чого виписали штраф також не знаю...

.

Останавливает гаишник и не подходит. а подходит транспортник.

Так і було. А даїшнику не зупинитись не маєш права

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 10.04.2013 11:48):
Допоможіть будь-ласка! Зупинили мене в Тернопільській обл Транспортники. Домахались за відсутність тахографа. Ніби то поки не вступив в дію Наказ про тахографи, водій мусить мати спеціальний зошит в якому має бути розписано час їзди і відпочинку. Через місяць прислали запрошення на судове засідання, я на нього не з`явився, після цього прийшла постанова про застосування фінансових санкцій згідно ст 39 та 48 ЗУ "Про автомобільний транспорт" (за відсутність всіх належно оформлених документів). Хоча всі документи були в порядку і ТТН і документи на машину....... Штраф вкатали 1700грн. Підкажіть, що робити..... Платити точно не хочеться!!!!

Вас вызывали не в суд а на комиссию. транспортники. и постанова это ихняя.Теоретически без решения суда денег с вас они не взыщут. ну а практически еще не проверял.

Через місяць прислали запрошення на судове засідання, я на нього не з`явився, після цього прийшла постанова

Вызывали по ходу в суд...Процесс пошел...Дальше исполнительная будет работать.

Викликали не в суд, а на засідання транспортної комісії. Не то написав.

Допоможіть будь-ласка! Зупинили мене в Тернопільській обл Транспортники. Домахались за відсутність тахографа. Ніби то поки не вступив в дію Наказ про тахографи, водій мусить мати спеціальний зошит в якому має бути розписано час їзди і відпочинку. Через місяць прислали запрошення на судове засідання, я на нього не з`явився, після цього прийшла постанова про застосування фінансових санкцій згідно ст 39 та 48 ЗУ "Про автомобільний транспорт" (за відсутність всіх належно оформлених документів). Хоча всі документи були в порядку і ТТН і документи на машину....... Штраф вкатали 1700грн. Підкажіть, що робити..... Платити точно не хочеться!!!!

А на моїй сторінці взагалі е-мейл адреса не відображається, хоча в контактах він є. Як зробити, щоб адресу було видно всім гостям, які заходять на мою сторінку?

Подскажите по состоянию дорог! Трасса Винница - Львов перекрыта ? Есть там какое то движение ?? очень нужно знать! зарание благодарен

Траса відкрита, біля Вінниці страшні кочки понамерзали, далі можна їхати але повільно - повільно. Від Золочева до Львова катастрофа повна,дороги нема, але якось їздять

Thread: АДМИНУ

Добрый день!Подскажите, пожалуйста, почему сегодня не могу транспорт обновить или удалить?

На нас наложили штраф 680грн и не знаем, что делать платить или нет. Т.к в копии постановления, которую нам прислали, нету ни сроков оплаты ни ответственности при не оплате. Подскажите что делать, пожалуйста, а то расставаться с 680 грн как то не очень хочется?

Подскажите, пожалуйста, имеет ли право транспортники накладывать штраф за отсутствие путевки, и соответственно печати о прохождении медосмотра?