trucksnearme
View posts CHP "Regina"

Олексій Давіденко

Чесний підприємець в Україні - л * х

Бути чесним підприємцем в нашій країні це все одно, що бігти чесно на одній доріжці з тими, хто приймає допінг.

Красиво, похвально, але програшно і не ефективно.

За рідкісним виключенням.

Ти завжди будеш на підлогу корпусу позаду.

Ти ставиш фіскальні касові апарати і платиш податки, а конкуренти продовжують працювати взагалі без будь-якого врахування.

Ти реєструєш співробітників і виводиш їх зарплати з тіні, а конкуренти продовжують оформляти їх на чверть ставки або не оформляти взагалі.

Ти "в білу" возиш і продаєш імпортні бренди, попередньо заплативши мита і ПДВ на митниці, а конкуренти не паряться і возять сірий імпорт.

Ти шукаєш профільні тендери в Прозоро, а конкуренти в цей час шукають тих, хто пише ТЗ для цих тендерів.

Ти посилаєш перевіряючих нафіг і кажеш, що будеш з ними судитися, а конкуренти, як і раніше, швидко на місці вирішують виникаючі проблемні питання і йдуть вперед.


В підсумку.
Ти програєш в ціні, ти програєш в витратах, ти програєш в швидкості, ти програєш в прибутку.

Поки в нашій країні не запрацює адміністративний / фіскальний / судовий допінг-контроль однаковий для всіх, чесний підприємець синонімом слова - лох. 

Україна понад усе!

Олександр

Решение о временном прекращении занятий в школах и дошкольных учреждениях было принято в связи со снежными заносами и буранами, которые пронеслись почти по всей Украине
И было принято оно ДО сегодняшнего призыва Нафтогаза уменьшить потребление
Но это же так удобно, воспользоваться моментом и накинуть говна на вентилятор, правда,
Как обычно . чистейшая брехня ! В Харькове все учебные заведения выходные . Выпало немного снега. убирают .морозов  критичных нет.Як зароджувалася "ДНР"

Все почалося задовго до Майдану. На початку 2005 року в Донецьку почали створюватися дрібні сепаратистські організації. "Рух пільних", "Союз народжених революцією", "За Україну без Ющенка", "Ми", "Молодіжний рух патріотів". Вони активно підтримували Януковича, виступали за союз з Росією і федералізацію. Але крім як божевільними маргіналами, організаторів акцій в місті ніяк не називали.


В кінці 2005-го якісь "активісти" створили спільну суспільну організацію і назвали її "Донецька республіка". Її метою було будь-якими способами відірвати Донбас від України. Засновником вигаданої республіки став колишній "віце-прем'єр" ДНР Андрій Пургин. І тут без Росії не обійшлося. Пургин знайшов однодумців в Москві і швидко отримав фінансування свого проекту. Прихильники республіки стали їздити в РФ на тренінги і семінари. Там їх навчили вести пропагандистську війну. І не тільки пропагандистську. Майбутні "республіканці" регулярно організовували тренувальні табори, де вчилися поводитися зі зброєю, стріляти і ненавидіти Україну під прапором уже сьогоднішньої "ДНР".


Через рік ідеологи "руского міра" вже були в обробці російських політформувань. Найтісніші зв'язки маргінали налагодили з організацією "Міжнародний Євразійський рух", на чолі якого стояв Олександр Дугін, головний ідеолог "імперської Росії". Сепаратисти при МЕД створюють свій "Євразійський союз молоді", регулярно проводять військово-патріотичні зльоти на озері Селігер і навіть організовують своє "посольство" в Москві. Там же, в офісі ЄСМ Андрій Пургин і Олег Фролов починають видавати паспорти громадян нової "республіки".

Ось уривок з постулатів "Євразійського союзу молоді":"Євразійський союз молоді покликаний врятувати Росію, побудувати Росію-3. Євразійський союз молоді нічого тобі не винен, нічого не обіцяє. До нас просто приходять кращі. І вони дають нам обіцянки, клянуться Євразії, присягають Третьою Росії".Так зароджувалося підпілля антиукраїнського руху.


Листопад 2006 року активісти "республіки" вийшли на центральну площу Донецька під триколорами і почали збирати підписи за проведення референдуму і заснову "Донецької федеративної республіки". Трохи пізніше прапори республіки і навіть прапори Росії майоріли над скупченнями шовіністів в Києві.


У 2007-му СБУ відкрила кримінальні справи проти керівництва і активістів фейковий республіки, а адміністративний суд Донецького округу заборонив їх діяльність. Здавалося б, пора закінчувати цей цирк. Але не надовго. У березні 2013 справу проти верхівки "Донецької республіки" закрили. А суд зобов'язав СБУ повернути активістам оргтехніку і ті самі російські і донецькі прапори.

Поки охоронці порядку розбиралася в тому, хто винен, сепаратисти продовжували діяти. Тепер уже і через інтернет. А промивати мозок жителям Донбасу регулярно виходили маршами за "русскій мір".


Поки президентом був Віктор Янукович, потреби "качати права" у адептів "російської ідеології" не виникало. Але як тільки президентське крісло під вагою Революції Переваги захиталося, керовані Росією ляльки почали діяти.


Починаючи з лютого 2014 року, Кремль зробив ставку на такі маргінальні проросійські організації. І ця ставка себе виправдала. Поки вся увага можновладців було націлене на Майдан, сепаратистські процеси на Донбасі охоче підігрівалися Росією. І ніким не визнані "міські божевільні" з Донецька відчули себе впевнено, швидко приготувалися до збройного протистояння, і на Донбасі почався контрольований з Росії терор.
Олександр Вэрум


Пі. Сі. В Україні багато проблем.
Але це все справа часу.
Я бачу, як сходить українське сонце і в його променях корчиться і здихає Росія.
Розкрийте очі - це так і це неминуче.
Слава Україні!!! 

Україна понад усе!

Олександр

Решение о временном прекращении занятий в школах и дошкольных учреждениях было принято в связи со снежными заносами и буранами, которые пронеслись почти по всей Украине
И было принято оно ДО сегодняшнего призыва Нафтогаза уменьшить потребление
Но это же так удобно, воспользоваться моментом и накинуть говна на вентилятор, правда,
Підтверджую: четверо вчаться один в діт.садочок ходе... канікули!!!

Замело( півметра снігу ) та холодно! 

Україна понад усе!

Олександр

Розпочалася чергова сесія парламентської асамблеї ОБСЄ.
Мені завжди подобається слухати росіян.
Ми шукаємо російські впливи на українських політиків, а Петро Толстой, голова російської делегації, заявляє про "націоналістичний уряд", який сприяє фашизму.

Ми вважаємо, що для розвитку української мови можна робити більше, а Толстой говорить, що "15 миллион россиян в Украине" вже страждають від "націоналістичної" та "антидемократичної" політики "режиму" та закона про освіту.

Ми до сказу сваримося за-за нюансів ухваленого закона про відновлення суверенітету над Донбасом, а товариш Толстой його беззаперечно засуджує, кажучи що ухваленний документ зриває мирні домовленості та готує ґрунт для військової операції "режиму" по захопленню "республік".

Такі волання російських пропа...ндонів черговий раз нагадують про те, що попри усі проблеми, конфлікти та привиди минулого, ми йдемо вірним шляхом. 

Україна понад усе!

Олександр

За рішенням Стокгольмського арбітражу, «Нафтогаз» домігся компенсації у сумі 4,63 млрд доларів

НАК «Нафтогаз» виграв суперечку з російським «Газпромом».
Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз».

«Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги «Нафтогазу» щодо компенсації
за недопоставлені «Газпромом» обсяги газу для транзиту», - зазначили в прес-службі.

«За рішенням Стокгольмського арбітражу, «Нафтогаз» домігся компенсації у сумі 4,63 млрд доларів
за недопоставку «Газпромом» погоджених обсягів газу для транзиту», - додали в «Нафтогазі».

Зазначається, що Арбітражний суд відхилив вимоги «Газпрому» щодо штрафів за начебто незаконно відібрані Нафтогазом обсяги транзитного газу. 

Україна понад усе!

ОлександрА що там в Криму з туристами?
Знову "аншлаг"... 

Україна понад усе!

Олександр

Кирил Сазонов
Перефразуя Ремарка - на Східному фронті без змін. Мінські домовленості, шкільне і новорічне перемир'я, глибока заклопотаність ООН - все мимо. Тільки за минулу добу зафіксовано 4 обстрілу укріплень ЗСУ російсько-окупаційними підрозділами. Чому не припиняється вогонь? Чому Росія не хоче миру? Просто тому, що вона поки не досягла своїх цілей. Війна не закінчується, коли цього хоче одна сторона. Необхідною складовою є те, що ворог теж не хоче воювати. Або не може - тут без різниці.

Щоб зрозуміти, чому не працюють всі ці численні угоди про перемир'я, припинення вогню і інші прекрасні затії, потрібно дивитися на глобальний процес. Навіщо РФ вторглася в Донбас? Вірніше, варто почати з Криму - навіщо РФ окупувала Крим. Тут спрацювало кілька моментів, але ключовий з них - внутрішньополітичний для РФ. А Донбас став логічним продовженням. Варіант для обміну - російські війська йдуть з Донбасу в обмін на визнання Криму і лояльну позицію Києва до Москви. Тобто ніякого НАТО, ніякої інтеграції в ЄС і боронь Боже - ніякого щільного співробітництва з США.

В ідеалі Кремль хотів взяти під свій контроль всю Україну, або створити "Новоросію" з восьми регіонів, фактично ліквідувавши українську державу в її нинішньому вигляді. Але отримав по зубах від добровольців, створених на голому місці ЗСУ за підтримки волонтерів та місцевого населення. Так, в Дніпрі, Одесі, Харкові та Запоріжжі знайшлися люди, які виходили зустрічати окупанта "хлібом з сіллю", але в меншості. Більшість цієї самої сіллю заряжало рушниці.

Проект швидкої окупації провалився, але амбіції нікуди не поділися.За логікою Кремля, Україна повинна стати або федеральним округом РФ, або зберегти формальну незалежність, але бути сателітом без свободи маневру. А Україна не хоче категорично. Обійшлася без закупівель російського газу, дає по зубам на фронті (яка там до матері лінія розмежування), відловлює агентів впливу в тилу, будує укріплення на кордоні і загрожує візовим режимом. Змінюються підручники і формат телепрограм (незважаючи на божевільні вкладення Кремля в українські ЗМІ), змінюються назви вулиць, змінюється (нехай і повільно) свідомість людей. Прийнято закон 7163, в якому РФ прямо називають агресором, а захоплені території - окупованими. Нехай цей процес швидше нагадує дрейф, ніж "стрімкий домкрат", але він йде. Зовсім не туди, куди хоче Кремль.

Що залишається Росії в цій ситуації? Тільки стріляти. І продовжувати вкидати гроші в боротьбу з українською незалежністю. В першу чергу всередині України. Мирні плани, альтернативні точки зору, що заробляють на війні бариги, люди втомилися від війни, Коцаби і Монтян - напрямків маса. Сама працює пропаганда - правда, перемішана з невеликою порцією потрібної брехні. Але по факту немає впевненості, тому продовжують стріляти. Це не припиниться завтра. Україна не хоче війни, нам її нав'язали. І закінчиться вона або руйнуванням Росії або її граничним ослабленням, або нашої капітуляцією.
Останнє - варіант гіпотетичний.
Навіть не мрійте.


Слава Україні! 
Смерть ворогам!!! 

Україна понад усе!

Олександр
Все що треба знати про сучасних росіянців... 

Україна понад усе!

Олександр

Виникла суперечка, з приводу, чому єврейські емігранти, такі як я, настільки не люблять Росію? Чому ми поливаємо її брудом і насміхається над її населенням? І все це з приводу того, що десь на просторах "Ну зовсім святої Русі", (на всю голову), радісні російські жителі, у великому багатті палять долари, як таке чарівне дійство, покликане змусити долар падати.

Я так розумію, що коротко сказати не вийде і тому давайте по порядку, розкладемо всю цю нашу історію життя, щоб стало зрозуміло. Ви також знаєте, я не стріляю з мелкашек і якщо мене зачепило, то пощади не чекайте, тому людей зі слабкими нервами любителів Росії, прохання піти кудись подалі.


1. Росія це на моє глибоке переконання, сама мерзенна, сволочна країна на земній кулі. Вона є такою сотні років і ніяких надій на її зміну немає і не повинно бути ні в кого. Тому що в тому географічному вигляді, як вона є сьогодні, у неї як держави і у її населення як її рушійною сили, немає жодної, навіть самої слабкої, причини бажати якихось змін. Населення в цій країні має за краще якусь форму болотно-застиглої диктатури, ніж розвитку.  Влада яка змінюється бачиться більшим жахом, ніж корупція застояної на одному місці політичної системи. Колишні наглядачі за концтаборами, перемістилися в усі владні структури і правлять вже не таборами, а всією країною, як одним великим табором, де можна неймовірно заробити і не відповідати ні за що, якщо ділитися з іншими шахраями награбованим. І так з року в рік.


P.S. Еше раз допишу один шматок, якщо він не став зрозумілим з тексту.

Я знаю чудових російських людей. І за одне те, що вони залишилися чистими в такий нечистої країні, вони заслуговують, щоб їх виділили. Але на жаль вони не грали, не грають і грати ролі в Росії не будуть. Їх дуже мало, тих хто не поступився совістю, поглядами, честю і вийшов з гордо піднятою головою. Вони герої в моєму розумінні, так як жити в Росії дуже страшно, якщо маєш свою позицію і не хвалиш її владу. Тому ті 10-14%, що бажають змін і чекають їх - вони заслуговують, щоб в будь-якому такому тексті, їх згадували окремо.

2. Росія, в силу своїх історичних і економічних чинників, які якщо характеризувати, то найпристойніше слово - реакційні, не може жити без втручання в справи сусідів. Тому що допустити, що сусіди почнуть жити краще, ніж метрополія, зламає дуже важливу для стійкості самої метрополії, ідеологічну установку, де тільки за руку з Москвою, які направляються її керованою, "доброю, братською рукою" з Кремля, сусідам дозволено досягти процвітання, на наступному ступені, від метрополії. Тому знайте і не чекайте нічого іншого, поки Москва буде існувати в тому вигляді як вона є сьогодні - Росія і її населення, бандити і збройні сили, безпека і шпигуни, будуть гадити в усіх країнах на кордоні. Домагатимуться перемоги корупції в Україні та підтримувати її будь-якими способами, як найкращий показник, що самі українці нічого путнього побудувати не можуть. Встановлюватимуть проросійські режими в Закавказзі і Центральної Азії. Будуть каламутити воду в Молдавії. Тримати під постійною напругою Білорусь. Нагнітати обстановку в країнах Балтії. Країнам, які не входили в СРСР, теж розслаблятися не треба - вони точно також суб'єкти для шантажу, агресії, підкупу політиків, проведенні недружньої політики і т.д.Тому ніщо так не радує уми російського населення і її керівництво, як пробуксовка реформ в Україні, неважлива економіка в Латвії, політична нестабільність в Грузії і Молдавії, прихід до влади національно-правих сил в Угорщині, проблематичний уряд в Польщі і т.д.


Повторюся, все це тому, що російська людина, вважала і вважає, що він почне жити краще і ситніше, на нещасті інших. А воно так в житті ніколи надовго не буває ні в кого і ніяк. Можна не чекати. Але для цього потрібно мати хоча б мінімальним розумом. Теж саме скажу тим, хто очікує, що головною їхньою перемогою буде падіння Москви - ні, не буде. Ваші проблеми панове, живете ви в Києві чи Ташкенті, Варшаві чи Дамаску, лише підтримуються Москвою, але проблеми ці - ваші рідні, існуючі і процвітаючі на вас самих. Росіяни просто дуже вміло растравлівают те, що лежить на поверхні. Але не треба думати, що зі зникненням російських бандитів, в Дамаску тут же домовляться і до влади прийде уряд сирійських інтелігентів або в Києві зникне корупція і все встане на своє місце саме по собі. Це все такий же обман для дилетантів поза Москвою, як і те, що думають самі російські організатори в Москві.


3. Російські, та й не тільки вони, а й ті з титульних націй, що були колись, регулярно видають перли з приводу того, як їм шкода тих, хто виїхав в еміграцію. Про те, як ми тут, бідолашні, не знайшли свій кут, своє покликання, живемо як ніщеброди і тому ллємо помиї на колишню Батьківщину, по типу методу виходу емоцій. Ми, по поширеній думці в Росії, терпимо нужду, поневіряємося по чужині, бідуємо на державну допомогу, відірвані від рідної землі, культури, мови і т.д. Для євреїв емігрантів додається ще й те, що ми безрідні космополіти, відщепенці і вічно невдячне плем'я, яке росіяни пригріли, коли його гнали з усіх усюд. Але пригрівати не треба було, так як ми такі невдячні і таки потрібно було дозволити зробити з нас абажури, як писала якась Уляна Скобейда в "Комсольской Правді". Загальна назва еміграції, яка повинна охарактеризувати наше життя - це ковбасні емігранти, які виїхали за довгим рублем і ковбасою. А тим часом на Батьківщині мости будуються, нові землі освоюються, гранітні тротуари укладаються, хмарочоси, найвищі в Європі, ростуть як на дріжджах і паради карбують свій крок на площах.


Відповідь на все це досить складна, тому зрозумійте мене правильно і в деталях. Треба зрозуміти, що абсолютна більшість з нас виїхали добровільно. Деякі чекали цього від'їзду десятиліттями і їх називали відмовники за це. Ми хотіли виїхати, тому що в СРСР нам було душно. Душно творчо, душно матеріально. Душно політично. Душно, тому що сморід комуністичної влади, перейшов всі допустимі межі.

Еміграція, складний процес. Особливо у людей творчих професій, прив'язаних до російської мови. Їм складно влаштуватися нормально. Але рано чи пізно, все ми знаходимо свій кут. У кого-то краще, у когось гірше, але це вже настільки не має значення, що ніхто навіть не веде розмов на цю тему. Однак, навіть влаштувавшись, довести нічого російської братії, які як Марія Захарова, лицемірно шкодують виїхавших, неможливо.

У Росії просто тупо не розуміють, що живучи на заході, абсолютно не потрібно для статусу або просування в життя, їздити на супер дорогій машині, володіти власним замком, цілою командою челяді і охорони. Можна щасливо жити в середньому за розміром будинку, харчуючись зі звичайного супермаркету, розрахованого на середній бюджет, їздити на звичайній машині, одягатися в середньостатистичну одяг.І при цьому не випробовувати ні на грам ні жалю, ні ностальгії, ні заздрості перед тими нашими співвітчизниками в  СРСР, так і за кордоном, хто живе матеріально краще.

У тих з нас, хто хоче, життя настільки наповнена ніж те, на сотні порядків, великим і цікавим, ніж просто гроші, що на різницю в марці джинсів або сиру, ти просто не дивишся. І навіть чужий Бентлі, абсолютно не порушує нашу уяву. Все тому, що суспільство влаштоване так, що потрібності в усьому цьому просто немає. Ніякий. Я не беру наші чисто совкові, відрижки в тому, що сусіди по різних квартирах змагаються в дорожнечі улюбленого мерседеса, розміру діаманта на пальці, фірмі оправ від окулярів або крутості мобільного телефону.

Але якщо ми тут, які вже давно живуть, це цілком зрозуміли і прийняли, за рідкісним винятком, з якими я просто не спілкуюся, то в Росії це не зрозуміють і не сприймуть ніколи. Це настільки не піддається нормальному розумінню, пост-радянської людини, що він буде сперечатися з вами до синяви в особі про те, що без звичних душі речей ми вижити не можемо.
Олександр Флінт 

Україна понад усе!

Олександр 

Україна понад усе!

Олександр

Я тут злегка захворів і, щоб не втрачати часу дарма,
вирішив провести над собою нелюдський експеримент

- три дня дивитися телевізор. расійскій.

коментарі, думаю, зайві


так ось, відтепер я абсолютно переконаний в тому, що:

путин - Б-г;

світом править Расія;

її економіка знаходиться на небувалому підйомі;

санкції - небачене благо, послане Б-гом (сиріч Путіним);

Сіріянаш;

Криму залишилося пів-кроку до раю;

з Домбас ні хера не зрозуміло.


при цьому:

українці - казли;

американці - казли;

європейці - казли;

китайці - НЕ казли;

північнокорейці - брати.


тому:

Україна - скоро завалиться;

Америка - скоро здохне;

Європа - скоро крякне;

китайці всім покажуть;

північнокорейці всіх укокошать.


коротко кажучи, телевізор расійській - обернено пропорційно телевізору українському. там 99% перемог,
у нас - 99% зради.


в загальному, різниця менталітетів в наявності. а ще кажуть, що ми адіннарот.

смішно, право слово


в зв'язку з вищевикладеним, маю пропозицію:

в примусовому порядку відправити всіх наших трудівників пера, клавіатури і телекамери
на річне стажування в дружню їм расію (можна навіть за рахунок наших з вами податків, на які не збідніємо).
там їх зарядять нелюдським оптимізмом, навчать любити батьківщину (неважливо яку),
і найголовніше (я сподіваюся) - вони осядуть там і ми більше ніколи їх не побачимо і не почуємо в рідних пенатах

інших варіантів вирішення даної проблеми, на жаль, не спостерігаю...(с)


Пі.  Сі. Не моє, але повністью згоден! :) 

Україна понад усе!

Олександр


... АЮ ... видит :victory:


Олександр, позначте - де Ви на фото? 

Україна понад усе!

Олександр
На наступних виборах ніхто не буде навіть згадувати Йулю... 

Україна понад усе!

Олександр

 Чого ж іще бракує, щоб вивести Україну на твердь? Чого?

 Володимир Яворівський
Невже Йюлі?:triniti: 

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 25.01.2018 15:05):
"Ті ж, хто перебувають у шлюбі багато років,
ніби перестають помічати фізичну присутність один одного, поводяться так,
як якщо б поруч нікого не було, кажуть вголос, не чекаючи відповіді,
і взагалі насолоджуються усіма принадами усамітнення без самотності."

«По морю геть»
Вірджинія Вулф
ну это как говорится: мы в эту яму уже падали, вылезли, пусть другие падают, не будем другим говорить где яма 

Україна понад усе!

Олександр

"Ті ж, хто перебувають у шлюбі багато років,
ніби перестають помічати фізичну присутність один одного, поводяться так,
як якщо б поруч нікого не було, кажуть вголос, не чекаючи відповіді,
і взагалі насолоджуються усіма принадами усамітнення без самотності."

«По морю геть»
Вірджинія Вулф 

Україна понад усе!

Олександр


Мацькалі вже нас всіх повбивали... подумки!!! 

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 21.01.2018 18:03):
Тільки українці здатні на таке!
В конце августа 89 вез камазом арбуз на Таллин, как раз в годовщину пакта молотова риббентропа. На админ. границе Эстонии стояли прибалты с плакатами и тогда я первый раз увидел цепь протестующего народа...

Не надо уподобляться "богоизбранным" россиянам и культивировать свою "исключительность"...
"Якби ви знали, паничі,
Де люде плачуть живучи,
То ви б елегій не творили
Та марне Бога б не хвалили,
На наші сльози сміючись.
За що, не знаю, називають
Хатину в гаї тихим раєм.
Я в хаті мучився колись,
Мої там сльози пролились,
Найперші сльози; я не знаю,
Чи єсть у Бога люте зло!
Що б у тій хаті не жило?
А хату раєм називають!..."Дядьку Віталію, а хто Вам сказав що пан Сергій "титульний"?
Він також українець як і ми з Вами... громадянин.
Свідомий громадянин - хоч для вселяких "чухвонів" це образливе слово... 

Україна понад усе!

Олександр