trucksnearme
View posts CHP "Regina"Все що треба знати про єРєФанців - вони навіть руки не можуть скласти як всі!!! 

Україна понад усе!

Олександр

Три людини загинули під час пожежі в кабельному колекторі в технічній будівлі, що належить Службі зовнішньої розвідки в Москві. Про це РІА Новини повідомило джерело в екстрених службах.Співрозмовник агентства уточнив, що ще сімох вдалося врятувати. Загальна площа пожежі склала одну тисячу квадратних метрів.Офіційного підтвердження даної інформації поки немає. 

Україна понад усе!

Олександр

В Україні запроваджуються електронна ідентифікація, електронний підпис та електронна печатка.

Про це йдеться у законі«Про електронні довірчі послуги»,
який сьогодні підписав президент Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.

«Документ спрямований на реформування національної нормативної бази у сфері електронного цифрового підпису
шляхом імплементації законодавства Євросоюзу,
розбудову єдиного простору довіри на основі системи електронних довірчих послуг»,
- наголошується у повідомленні.

Закон також полегшує транскордонне використання онлайн-послуг,
«створює умови для безпечної електронної ідентифікації і автентифікації,
а також взаємного визнання ключових компонентів транскордонних цифрових послуг,
таких як електронна ідентифікація, електронні підписи, електронні документи та послуги,
визначає основні принципи державного регулювання у сферах електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації».

http://vgolos.com.ua/news/prezydent_pidpysav_zakon_pro_elektronni_pidpysy_ta_klyuchi_289419.html
 

Україна понад усе!

Олександр 

Україна понад усе!

Олександр

В останній час президент Росії Володимир Путін прикладає відчайдушні зусилля для того, щоб санкції з Росії були зняті.
При цьому він повністю ігнорує те, якими були причини цих санкцій. І не бажає робити жодних кроків для виведення російських військ із анексованого українського Криму і частини окупованого Росією Донбасу.Але Кремль грає у дуже небезпечну для себе гру.

Американська демократія є набагато сильнішою, ніж це думає Путін. І коли Москва вдається до своїх чергових політичних авантюр, вона щоразу тільки кардинально погіршує для себе існуючу ситуацію.На Заході не сприймають російську гіпертрофовану войовничість за ознаку відродження «Великої Росії», як би путіністам цього не хотілося. Там це сприймається, як ознака хронічної слабкості режиму Путіна, силові демарші якого лише виснажують економіку та ресурси країни, що і без того ослаблена недоречними ініціативами її лідера.

Кожного тижня Путін шукає нові способи, щоб полякати світ. А оскільки Росією править вузьке коло наближених до Путіна осіб і олігархи, то для них Захід став дуже корисним «ворогом».Якого дуже зручно звинувачувати у зростаючій бідності населення, погіршенні умов життя, державних послуг та інфраструктури.


Путінська Росія стала «заповідником беззаконня»

Для цього необхідно поставити під свій тотальний контроль російське телебачення та пресу. Що стало майстерним відволіканням народних мас від сумних реальностей повсякдення.


Плакат на мітингу у Владивостоці, 7 жовтня 2017 року


Росія часів Путіна перетворилася на «заповідник беззаконня», де корупція створила кафкіанські стандарти сприйняття того, що відбувається.
А режим від імені суспільства насаджує «політичну культуру» всіляко націлену на збереження цієї системи.

Ключем до розуміння путінського режиму служить той факт, що Московська імперія не є державою в класичному розумінні.З’явившись на світ при монголах як організоване злочинне угруповання, що допомагало загарбникам здійснювати тогочасний рекет і «кришування» на захоплених територіях, за 500 наступних років історія Московії не зазнала істотних змін.

Окріпнувши і звільнившись від опіки своїх колишніх босів, московське угруповання стало відточувати навички рекету і кримінальної діяльності на оточуючих його територіях.

Висунута при цьому як обґрунтування теза про «Третій Рим», помножена на ординську ментальну спадковість, стала причиною патологічної манії величі, що характеризує Москву як угруповання неадекватне і надзвичайно небезпечне.

Цивілізований світ має справу з мафіозною імперією, але продовжує її сприймати, як якусь легітимну російську державу.Однак без припливу дармових грошей за нафту, Путін перетворив Росію на найбільшу в світі державу-ізгоя, яка буде поступово гаснути і втрачати шматки у вигляді Курил, Сахаліну, Камчатки, Примор’я і так далі. А «стабільність» поступово перетворюється на «комфорт» у холодильнику в морзі.

Путінська система спромоглася об’єднати в собі найбільш мерзенні якості совка. А головне, що вона не здатна враховувати історичних уроків минулого.А там все дуже просто: вторгся СРСР до Афганістану – розорив свою економіку.

Захопив силою Крим – зробив Росію злиденною і отримаєш безперервні санкції.


Апетити Кремля до гегемонії не зупиняються на Україні

Москва, повертаючись до мілітаристських стандартів ХІХ століття, опирається на емоційні шовіністичні стереотипи минулих часів.Не враховуючи того, що сьогодні силу мають не ті, хто лякає своїх сусідів танками та ядерною зброєю, а хто володіє потужними фінансовими активами.

Аналізуючи путінську експансіоністську політику, необхідно брати до уваги, що апетити Росії до гегемонії не зупиняються на Україні.Вони поширюються не тільки на інші держави, що свого часу були силою зігнані під «дах» СРСР, чи на країни, котрі входили до так званого соціалістичного табору, а й на всю територію Європи.Плакат із зображенням президента Росії Володимира Путіна та Адольфа Гітлера на мітингу у Владивостоці, 7 жовтня 2017 року


Крім того, Кремль з усіх сил прагне вивести об’єднану Європу з під безпекової парасольки Америки і вбити клин в єдність трансатлантичного оборонного альянсу.

Росія стала найбільшою загрозою безпеці та єдності Європи.

У той час, коли Російська Федерація пробує обжитися в своїй новій глобалістській інтервенційній ролі, перед Європейським союзом виникає ще один серйозний виклик.Наскільки нині є надійною і прогнозованою єдність НАТО, коли один із його членів – Туреччина – відкрито пробує загравати з Москвою, а в деяких випадках її поведінку на міжнародній арені взагалі важко передбачити.Російська ганстерократія є найбільшою загрозою для сучасного світового порядку.

А московський імперіалізм, за своєю суттю, невіддільний від загарбницької історії Росії.Оскільки ця імперія могла існувати лише весь час підживлюючи себе загарбницькими завоюваннями.Тепер же Путін хоче повернути в московське рабство всі незалежні держави, котрі входили колись до Радянського Союзу, плюс ті країни, які зможе ще захопити.Москва буде настільки небезпечною, наскільки Захід їй це дозволить

Враховуючи те, що шлях України до членства в НАТО може бути ще досить тривалим, можливо у цьому сенсі українському керівництву варто було б виступити з ініціативою підписати взаємні оборонні угоди з такими країнами, як Сполучені Штати, Велика Британія, Польща, Литва, Латвія, Естонія, Швеція, Фінляндія, Румунія, Чехія і Угорщина.

З військової точки зору це б дозволило Україні покращити свою стратегічну та політичну позицію в Європі, незважаючи на те, що вона не є членом Євросоюзу та НАТО.Росія буде настільки небезпечною, наскільки Захід дозволить їй такою стати.

Гігантську за своїм розміром Російську Федерацію, економіка якої не дотягує до економік середніх європейських країн, треба поставити на місце.Не може бути жодної толерантності і вагань щодо її протиправної поведінки.

Якщо Москва не хоче відступитися від України, то санкції щодо неї мусять різко зростати доти, поки їх відчують на собі не тільки пересічні росіяни, а й впливові персони у високих кремлівських кабінетах.

Відстала технологічно й економічно розорена Росія, подібно хронічному алкоголіку, вимагає до себе більше поваги. Що викликає скепсис.Адже громадянам Росії потрібне краще життя, а не імперська псевдовелич, яку культивують у Кремлі.

Путін тим і небезпечний для росіян, що життя простих людей для нього чиста абстракція, яка не варта уваги за провальними глобальними «проектами», які висуває він і його оточення.При цьому він просто не здатен усвідомити того, як ментально далеко вже відійшла незалежна Україна від колишньої радянської імперії.Українці воліють жити у своїй незалежній державі і жодним чином не збираються піддаватися залякуванням Кремля.

Україна повертається в сім’ю європейських народів і хоче жити своїм мирним життям без управління з Москви, що було під час століть російської колонізації.

Путінський кримінальний режим, що складається з колишніх працівників КГБ і нових олігархів, становить небезпеку не тільки для України.Разом з ісламістськими релігійними фанатиками він є найбільшою загрозою для всього світу.

І ця загроза з Росії постійно зростає.

Віктор Каспрук – незалежний політолог 

Україна понад усе!

Олександр

Олена Степова

Комуністи (як би вони не були розфарбовані, оголублені, обукраінені або осердечені) за всю виборчу історію України так привчили народ продаватися, що жителі Донбасу до сих пір не бачать провини або проблеми в тому, що вони продали світ, життя, Україна навіть не за гроші, а ілюзорні обіцянки, які в більшості своїй самі собі і вигадували.

Гречка - до сих пір двигун суспільного настрою на Донбасі. Але, на Донбасі чи що ?! Людина-совок рівномірно розподілений по всій країні, від Сходу до Заходу. І "вибирають" до сих пір в ВРУ за гасла, обіцянки, струс повітря і гречку. І ця одна з важливих проблем нашого суспільства.Роздача гречки стала культовою виборчої дресурою і дала свої плоди.

Активно використовують метод батога і пряника, і терористи ОРДіЛО.

Як батога - голод, безробіття, комендантська година. Як пряника - роздача гуманітарки.

І, що найстрашніше, жителі Донбасу, та частина, яка мала і має проросійське або антиукраїнський настрій, до сих пір не розуміють, що вони зробили. До сих пір ненавидять нас за те, що ми не розуміємо їх світлих поривів "ми просто хотіли, як краще", "нам же Росія обіцяла", що стали живильним середовищем для війни. В їх голови не вкладається, що вони, манкурти і колаборанти, зрадники Батьківщини. Вони просто хотіли, як краще. Вони просто були проти Порошенка. Вони просто були проти українського.

Вони просто були за Росію.Якщо ти не задоволений життям, законами, порядком і країною, це не дає приводу піднімати над містом прапор іншої країни. Їдь! Адже мільйони людей мігрують по світу в пошуках кращого життя. Міняй владу і ставай тим, кращим, до чого ти прагнеш. Подавай приклад іншим! Міняй себе, місто, світ, прибираючи сміття, саджаючи дерева і квіти, саджаючи корупціонерів і казнокрадів, але не продавай свою землю окупантам в обмін на гречку. Мені шкода, що обнулення моралі на Донбасі настільки глибоко, що земляки не розуміють цих прописних істин.Їм потрібен цар. Хороший цар, щоб бив і знущався, але давав хоч щось безкоштовне. І вони будуть терпіти.

У ОРДіЛО третій рік йде масове поповнення терористичних організацій, мирних організацій, громадських організацій. У ОРЛО це "Мир Луганщині", в ОРДО "Донецька республіка". Масовість вступають досягає до 600 чоловік в день.Причин для такої громадянської активності багато. Терористи, записуючи всіх громадян ОРДіЛО в терористичні формування, намагаються сховатися в масовості. Це зроблено під вимоги РФ провести на Донбасі загальну амністію. Мовляв, як судити народ, якщо люди 100% піднялися проти влади. Це у владі щось не так, якщо народ масово бунтує проти неї.Йде підготовка ОРДіЛО до реінтеграції в Україні.

Йде підготовка ОРДіЛО до виборів. І брати участь в них будуть терористи і терористичні формування, замасковані під партії і політичні організації. Довгостроковий проект Росії по одонбасіванію України проходить всі заплановані стадії.Загальна амністія, як примус до миру. Масовість вступу людей в терористичні формування, як маніпулятивний обнулення соціуму - тут все проти України і української влади, тут все за представників "республік".Політологи і соціологи України, реінтегратори і махінатори, які вважають, що реінтеграція, це всього лише підняття державного прапора над деокупувати областями, не беруть до уваги чинники зміни соціуму, високою асоціальності жителів Донбасу і деструктивних впливів Росії на свідомість населення окупованих територій. Це всього лише програш. Але не бачити проблеми, ще не означає, що її немає.

Масове вступ населення в терористичні формування та безкарність за це, загальна амністія, участь у виборах представників "Миру Луганщини" і "Донецької республіки", "Молодої гвардії", Юнарміі ", і інших терористичних формувань, спричинить масштабні зміни в соціумі." Ми домоглися "," ми дотиснули укропів "," укропи гратимуть по російським правилам "," на виборах ми не дамо шансу жодній укропской партії "," після реінтеграції ми покажемо укропам, що таке терор ", - вже зараз саме так реагують соцмережі окупованих теріторій на політичний розворот "Новоросії" в сторону реінтеграції в Україні. Сумнівів, як бачите, у населення немає. Вони знають, що Донбас - це Україна і їм доведеться "повернуться".

Але, помста, жага крові, ненависть, навіяна необхідність сатисфакції, безкарність, породили у "народу Донбасу" масове бажання, використовуючи вибори і громадські організації, створені в ОРДіЛО за час окупації реваншуватися.

І це станеться! Російськолюбні шовіністи, терористи з кров'ю на руках, мирні громадяни, з кров'ю на совісті - адже вони стали каталізатором війни, виходячи на антиукраїнські мітинги і закликаючи російські війська - українофоби, царьови, бондаренки, азірови, курченки, ахметови і інші рего-комі, отримають карт-бланш на Донбасі під час виборів. А терористи, отримавши амністію, а мирні зазивальщікі Путіна, відчувши безкарність, будуватимуть свій світ, світ в Україні без України. Так, саме так зараз вони обговорюють свою перемогу. "Ми - українці, просто влада Порошенко нас не зрозуміла і кинула проти нас війська, а ми за Україну, але без українців" - пишуть у соцмережах "республіканці".

Що не вдасться проштовхнути політично, куплять гречкою. Донбас так і не навчився відокремлювати зерна від плевел і любити не тільки себе, а й оточуючих, включаючи Батьківщину. Так, і Україна для більшості яки живуть там, всього лише місце проживання, але ніяк не "ненька". Чужинці!

І Захарченко-Плотницкие для них не терористи, а місцева влада, герої, які виступили проти "хунти". І російські війська-іхтамнет, все ще "визволителі". І продаються, легко, невимушено, адже буде амністія, час все спише, війна все приховає, що нам було робити, ви нас кинули, ми були в окупації, нам було страшно... да, мало які виправдання висловлять гречкоїди."Що тут такого, - дивуються вони, у відповідь на претензії проукраїнськи налаштованої частини Донбасу, - ми просто написали заяву і взяли продукти, це ж не в ополчення вступити, ми зброю в руках не тримали".

Так, ось тільки позиція Донбасу на березень 2014 року, визначалася картинкою масовості. І Слов'янськ вибрали для захоплення через масову підтримку терористів, як владою міста, так і населенням.Росія знову готує світу картинку "тут все" для маніпуляцій, продавлювання загальної амністії бойовикам і виборів за їхнім сценарієм, - це заява проукраїнської частини Донбасу, яку ніхто не чує, ні тут, ні там.

У Дебальцевому за вступ в заборонену в Україні партійну організацію "Донецька Республіка" окупованій території видають продуктові набори і люди товпляться в черзі, щоб в черговий раз продати Батьківщину.

Склад продуктового набору, виданого днями Дебальцевським залізничникам, які зважилися вступити в сепаратистську організацію. У пакетах були виявлені смоктальна карамель, чай, кава, печиво, згущене молоко, соняшникова олія, тушонка, зелений горошок, макарони і крупи українського виробництва (!). Це взагалі викликає здивування.Як виготовлені в Харкові продукти, надані фондом Захарченко для членів партійно-терористичної організації "Донецька республіка", потрапили на окуповану Росією територію, де блокада, де все українське заборонено?

Є ще одне питання: як блокадникі з української сторони примудряються не помічати фури фонду Ахметова, які знову зачастили в ОРДО?

Реінтеграція по-данецькі, або одонбасіваніе України по-масковські - вже зараз чітко чути перші такти п'єси яка розігрується для російських "Іскандерів".

І, дивлячись на те, у що русяві перетворили колись квітучий край, "народ Донбасу" все одно готовий продаватися.

За гречку, січку і льодяник! 

Україна понад усе!

Олександр

Інформація про заборону в'їзду громадян на приватних автомобілях на територію ЄС з 2018 року без документа про технічний огляд не відповідає дійсності, повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури.
Кілька днів тому з такою заявою виступив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.Тепер же міністерство пояснює, що відповідний законопроект, в якому врахована необхідність імплементації положень Директиви Євросоюзу, знаходиться лише на стадії розробки. При цьому Мінінфраструктури має намір найближчим часом направити законопроект на розгляд до Верховної Ради і сподівається на його схвалення до 2018 року.
Лавренюку доручено провести публічне обговорення запровадження обов'язкового техогляду машин із залученням громадськості та журналістів. 

Україна понад усе!

Олександр 

Україна понад усе!

Олександр

Підприємства транспорту в січні-серпні 2017 року збільшили перевезення вантажів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року 3,6% - до 414,1 млн т.
Про це свідчать дані Державної служби статистики (Держстат) України.

За інформацією відомства, вантажообіг підприємств транспорту зріс на 8,5% - до 225 млрд тонно-кілометрів.

За даними «Укрзалізниці», якими оперує Держстат, вантажоперевезення залізничним транспортом збільшилися на 0,1% - до 223 млн тонн.
У тому числі перевезення вантажів у внутрішньому сполученні і на експорт скоротилися на 2,6% - до 183,8 млн т.

За номенклатурою вантажів залізничні перевезення нафти і нафтопродуктів збільшилися на 39,1% - до 2,5 млн тонн, зерна і продуктів перемолу - на 29,4%, до 23,7 млн ​​тонн, будівельних матеріалів - на 22%, до 27 млн тонн, брухту чорних металів - на 16,4%, до 1,9 млн тонн, цементу - на 1,4%, до 4,1 млн тонн.

Разом з тим перевезення лісових вантажів скоротилися на 36,1% - до 1,9 млн тонн, коксу - на 30,8%, до 3,4 млн тонн, хімічних і мінеральних добрив - на 21,3%, до 2,2 млн тонн, чорних металів - на 20%, до 13,4 млн тонн, кам'яного вугілля - на 20,5%, до 29,7 млн ​​тонн, залізної та марганцевої руди - на 7,6%, до 43,3 млн тонн .

За даними Держстату, перевезення вантажів водним транспортом скоротилися на 11,4% - до 3,6 млн тонн. У загальних обсягах перевезень вантажів водним транспортом зарубіжні склали 47%.

Обсяги закордонних вантажоперевезень знизилися на 18,2%.

Вантажоперевезення автомобільним транспортом зросли на 5% - до 112,3 млн т.

Транспортування вантажів трубопровідним транспортом збільшилася на 14,4% - до 75,1 млн т. У тому числі перекачування нафти виросла на 6,4%, газу - на 17,2%. Транзит нафти збільшився на 2,9%, газу - на 23,4%. Перекачування і транзит аміаку скоротилися на 32,4% і 32,5% відповідно.

Вантажоперевезення авіаційним транспортом збільшилися на 1,8% - до 0,1 млн тонн.

За даними Держстату, підприємства транспорту в 2016 році збільшили перевезення вантажів у порівнянні з 2015 роком на 3,8% - до 624,5 млн т.
Вантажооборот зріс на 2,4% - до 323,5 млрд тонно-кілометрів.
Пі. Сі.  Хтось щось помітив? 

Україна понад усе!

Олександр

Белое братство возвращается ! Кто то реально верит , что придёт ОН или ОНА и всё наладится. Бояре нас хорошие ,им только плохой царь вешает. Он как всевидящее око . Только где то борьба с коррупцией-раз и всех разогнал. А может он реально восмикрылый- пятичлен?
Дмитрий, більшість людей( 92% ) вважає, що якщо хочеш смаженої картоплі - достатньо попросити маму...


...мамо все зроблять!!! 

Україна понад усе!

Олександр

Відібравши Крим у українців, насправді Пуйло відібрав його і у багатьох росіян... 

Україна понад усе!

Олександр

Письмо жителя Донецка западноукраинским "зрадофилам":
так ли плох для нашей страны президент Порошенко

На протяжении практически всего пройденного времени президентского срока Петра Порошенко приходится слышать,
что он плохой президент, обещаний предвыборных не выполнил, страна в глубокой яме,
в общем, гаранта нужно срочно менять.

Различные политики, общественные деятели, волонтеры и прочие диванные воины в "фейсбуках", "твиттерах"
и других социальных сетях сеют в народе панику и усугубляют и без того омраченное войной с российскими агрессорами состояние украинцев.
Давайте же спокойно и без истерики проанализируем, что выполнил и чего не выполнил Порошенко, обсудим претензии, высказываемые в его адрес, и ответим на вопрос: нужна ли Украине на данном этапе смена высшего руководства власти.

Примечательно, что в последнее время в соцсети Facebook активизировались  "зрадофилы" именно из Западной Украины.
По их словам, Порошенко "предал Евромайдан", приведший его к высшей государственной должности; сотрудничает с агрессором - Российской Федерацией, недостаточно развивает украинский язык, погряз в коррупции, что затормозило процесс вступления Украины в Евросоюз и НАТО.
И вообще, мол, чего нянчиться с этим Донбассом - его пора давно отрезать, отгородить стеной от остальной Украины:
там ведь одни "сепары" живут.

Мне как жителю Донбасса, покинувшему родной дом и живущему в Днепре, подобные претензии читать смешно.  Как известно, Евромайдан начался из-за того, что Янукович отказался подписывать Соглашение об ассоциации с ЕС, а усугубились противостояния по той причине, что "легитимный" осмелился еще и на силовой разгон протестующих, причем неоднократно. Сейчас у нас полиция и другие силовые структуры, конечно же, не идеальные, но во время митингов таких вопиющих превышений служебных полномочий, как в последние месяцы правления Януковича, согласитесь, не наблюдается. Сотрудничество с Российской Федерацией если не прекращено полностью, то сведено к минимуму и осуществляется отнюдь не в военной сфере. При этом не забывайте, что украинская экономика до Евромайдана была более чем на две трети связана именно с Москвой, угадайте, кто бы больше пострадал при резком разрыве отношений? На сегодняшний день процент наполнения украинского госбюджета за счет товарооборота с РФ в разы ниже, чем при Януковиче и его предшественниках. И наоборот, сотрудничество с развитыми странами мира увеличивается с каждым днем. И где здесь вы видите "зраду"?

По государственному языку и осознанию себя гражданами Украины наши соотечественники тоже заметно прогрессируют. Достаточно только посмотреть, с каким энтузиазмом праздновали они День независимости страны 24 августа. На традиционно считающихся пророссийскими территориях (в Мариуполе, Славянске, Краматорске, Северодонецке, Лисичанске) и многих других городах в этот день можно было видеть огромное количество людей с сине-желтыми флагами. Несмотря на войну и все кризисы, несмотря на навалившиеся на всех проблемы, у людей светились лица, они верят в победу Украины над агрессором, верят в ее экономическое развитие, понимают, что у страны есть будущее.

Донбасс поет песни на украинском языке и помогают воинам ВСУ держать позиции на линии разграничения, в Харькове (ранее считавшемся одним из главнейших рассадников прокремлевского сепаратизма) на матче сборной Украины собрались десятки тысяч наших граждан с национальной символикой. То же самое можно сказать и о других русскоязычных городах - Днепре, Одессе, Кировограде и т. д. Они все осознали себя украинцами, они не побежали помогать оккупантам, и даже самые маргинальные личности перестали требовать: "Путин, введи войска". 

Посчитайте, сколько жителей Донбасса и Крыма не приняли "русский мир", бросили свои дома и переехали на ЭТУ территорию. И несмотря на колоссальные неудобства, которые эти люди вынуждены испытывать, они живут здесь, при "плохом" Порошенко, и многие из них даже не думают о том, чтобы "куда-то свалить из страны", и это несмотря на послабление мер контроля при пересечении границы.

Да и в оккупированных городах Крыма и Донбасса достаточное количество людей, которые ждут возвращения Украины. Кто-то - потому что увидел кровавый "русский мир" со всеми его прелестями воочию, а кто-то изначально был за Украину, просто не хотел уезжать и также ждет "плохую" украинскую армию и "зрадника" Порошенко.

У нас есть Соглашение об ассоциации, мы получили безвизовый режим, к нашему мнению прислушиваются в ООН, Европарламенте и других важнейших международных организациях. Мы регулярно проводим встречи с западными партнерами, совместные учения со странами НАТО, наша армия растет и крепнет.

Различные критики Порошенко, причем как "зрадофилы", так и "ватники", приводят "блестящий аргумент": в НАТО нас не возьмут, поскольку у нас есть спорные территории. Да не несите вы ересь, не повторяйте "рыговскую" пропаганду.  В Альянсе НЕ СУЩЕСТВУЕТ ни одной нормы, препятствующей вхождению туда страны со спорными территориями. Мало того, Великобритания, страна-основатель, на момент создания этой организации имела спорные с Аргентиной Фолклендские острова. Можно привести и другие примеры стран-членов Альянса, имеющих до сих пор спорные территории. Так что процесс вступления Украины в НАТО зависит от нас самих, и чем меньше мы будем ныть и чем больше работать в этом направлении, тем эта цель быстрее будет выполнена.

Мы остановили продвижение оккупантов вглубь страны - одной из сильнейших армий мира. По сценарию Кремля, уже в 2017 году на политической карте мира не должно было быть Украины. По задумке оккупантов, уже в 2015 году Киев должен был пасть под натиском "доблестных ихтамнетов" и разделить судьбу оккупированных Донецка и Луганска. Этого не произошло - враг остановлен на берегу Северского Донца и на подступах к Донецкому аэропорту. С ошибками, трагедиями, огромными потерями, людскими жертвами, но остановлен. Конечно же, заслуги Порошенко и его команды в этом нет: они просто так, рядом постоять пришли.

Одной из главных претензий, выдвигаемых Петру Порошенко, является экономический кризис в Украине: высокие коммунальные тарифы, высокие цены, дефицит рабочих мест и т. п. Безусловно, говорить о том, что у нас в стране нет проблем, мы не станем. Равно как и не будем лепить из высших руководителей Украины святых или ангелов, которые все делают правильно и никогда не ошибаются. Но, тем не менее, давайте признаем тот факт, что за эти три года в Украине вместе с проблемами и кризисами мы увидели и что-то хорошее. Пусть это все не сразу заметно, но мы заявили о себе всему миру как самодостаточная и гордая страна, а не чей-то сателлит или сырьевой придаток.

При Порошенко русскоязычные, украиноязычные соотечественники встали рядом, взяли оружие и вышли на борьбу с путинской агрессией. Добавим, что вместе с ними воюют и крымские татары, а также представители других народов, проживающих на территории нашей страны. При Порошенко стало реальным, что на День Победы можно увидеть ветеранов Советской армии и ветеранов УПА, жмущих друг другу руки. Не будем приписывать все заслуги именно ему, но это стало реальностью именно при его правлении. В отличие от бьющих себя в грудь декларативных патриотов он проделал колоссальную работу, проанализировать и оценить которую нашим соотечественниками еще предстоит.

Еще один распространенный упрек в адрес Порошенко - это отсутствие свободы слова в Украине. Но не стоит забывать о том, что в ЛЮБОЙ стране, как только там начинается война, ситуация с массовой информацией меняется в сравнении с мирной жизнью. А современной войне еще и сопутствует война информационная. Говорить во время войны можно не обо всем. Ведь есть информация, которую против твоей страны может использовать враг. И даже несмотря на вышесказанное в современной Украине свободы слова гораздо больше, чем во многих других странах мира, особенно, если обратить внимание на постсоветские.

У нас Порошенко не критикует только ленивый. Это могут делать и политики, и общественные деятели, и писатели, и поэты, не говоря уже об украинских юмористах, которые постоянно пародируют президента и даже снимают о нем мультфильмы. Один "95 квартал" чего стоит! А представьте, если бы то же самое произошло в Беларуси с Лукашенко, долго ли просуществует такая передача?

Что касается России, то там вроде как была развита целая плеяда юмористов и сатириков, в предвоенные годы выходило огромное количество передач - от КВН до Comedy Club. И где они теперь? Да целиком и полностью легли под путинский ФСБшный клан. Ну, еще есть те фигляры, которые легли и под Кадырова. И теперь пародии на кремлевского царя и его ставленника в Грозном юмористы уже согласовывают с ними же. Позор!

Вы представьте себе, чтобы Володя Зеленский или Братья Шумахеры перед тем, как пародировать Порошенко или его губернаторов, согласовывали бы тексты выступлений с ними, правителями.

Ну и, конечно же, ситуация со свободой слова в Украине при Порошенко не идет ни в какое сравнение с тем, что устроили пропутинские боевики на оккупированном Донбассе. Там за "неправильную" пародию на Плотницкого и Захарченко можно как минимум "на подвал" загреметь...

Выслушав мои аргументы, ответьте, пожалуйста, так ли все плохо на сегодняшний день, и сделают ли лучше жизни украинцев оппоненты действующего президента, столь пафосно его критикующие и предлагающие в качестве замены, конечно же, себя любимых?

Итак, давайте же еще раз учтем тот факт, что все мы - украинцы. И где бы мы не проживали - во Львове, Киеве или Донбассе, на западе страны или востоке, - мы едины.

И лучший способ стабилизировать ситуацию в стране и эффективно противостоять внешней агрессии - это научиться видеть хорошее, анализировать, а не быть рабами, которые вечно винят "главного за все беды". 

Юрий Ткаченко, переселенец из оккупированного Донецка.Пі. Сі. Перепрошую, текст мовою оригіналу. 

Україна понад усе!

ОлександрНа російсько-білоруському навчанні "Захід-2017" гелікоптер Ка-52 мимоволі вистрілив ракетами по глядачах,
в результаті чого двоє людей отримали важкі поранення і дві машини було підірвано.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Вони летіли на цілі, залишалося метрів 500, за завданням на бойовому шляху включаються ланцюга озброєння,
вони включили, але там щось коротнуло, і ракети зійшли самі. 
У осколків розліт великий, згоріли як мінімум два автомобіля, двоє людей отримали важкі травми , зараз вони знаходяться в госпіталі ",
- повідомило джерело.

Відзначається, що поранені, швидше за все, були журналістами.

 

Україна понад усе!

Олександр
Ідеологія Нод будується на радикальної антиліберальної, антиамериканської риторики та ідеях відновлення СРСР.
Рух активно підтримує Путіна, анексію Криму, проросійських сепаратистів у збройному конфлікті на Донбасі. 

Україна понад усе!

Олександр