trucksnearme
View posts Buzko N.I., FOP

Хочу написати своє фе ,мені невідомо звідки було завантаження з Чехії до м.Обухів але виглядає на мою думку і думку багатьох перевізників що фракт за 27000грн це просто виглядає як дармовий рейс не можу зрозуміти цього перевізника він що незнає як користуватись калькулятором , скільки коштує папка на вантажний автомобіль я просто дивуюсь цьому перевізнику .

Табуретникам "ліцензію " в допомогу!!!!

Thread: Дозвола

Куплю чисті дозвола Польща Чехія Словаччина

Thread: Шини

Продам шини пару мішелін 315/60/22,5 руль проїхали 2-3 тис км стан нової 2018р 0673142028; продам два колеса 295/60/22,5 ведуча вісь ханкук нова 2018р

Шановні перевізники!!!
 Не погоджуйтеся на ціну меншоя за 20 грн. Я розумію Українці не з тих дружніх народів, обєднюємося в критичних випадках. 
Але подумайте за своє майбутньє!!!! Не їздіть за даром!!! Подивіться ціни на таксі !!! Вони є вищими ніж перевезення велиго вантажу!!!! Ми не продаємо цукрову вату, чи повітряні кульки!!! Ми перевозимо великі, важкі вантажі!!!! 
Невже ви не хочете отримувати гідну зарплатню !!???  І ми не БАНК , щоб їздити в кредит!!! Банкі не перевозять вантажів, а ми не надаємо кредитів !!! Виконали перевезення, отримайте за це кошти !!!! Поважайте і Бережіть себе !!!Давайте будувати правельну Україну!!!!
ПОГОДЖУЮСЬ НА ВСІ 100000% Пора вже почати себе і свою працю поважати ,а тих хто демпінгує ціну в БАН-ку!!!!

:victory:Шановні перевізники!!!
 Не погоджуйтеся на ціну меншоя за 20 грн. Я розумію Українці не з тих дружніх народів, обєднюємося в критичних випадках. 
Але подумайте за своє майбутньє!!!! Не їздіть за даром!!! Подивіться ціни на таксі !!! Вони є вищими ніж перевезення велиго вантажу!!!! Ми не продаємо цукрову вату, чи повітряні кульки!!! Ми перевозимо великі, важкі вантажі!!!! 
Невже ви не хочете отримувати гідну зарплатню !!???  І ми не БАНК , щоб їздити в кредит!!! Банкі не перевозять вантажів, а ми не надаємо кредитів !!! Виконали перевезення, отримайте за це кошти !!!! Поважайте і Бережіть себе !!!Давайте будувати правельну Україну!!!!
Надеюсь этот призыв не касается 20 ти тонников.
ПІДТРИМУЄМО НА ВСІ 10000%

Всім потрібні водії , багато вже в Європі працють зарплата в тричі більша ніж ви пропонуєте ,якщо всі перевізники дружньо встали і не їздили дармовозом повірте зарплата була однакова ; черги на кордонах розмитнення , замитнення а це все час і гроші , краще зробити один рейс плідно чим два даром .

Продам шини Мішелін 295/60/22,5 вудуча вісь практично нові рік виробництва 2018; 315/60/22,5 руль пробіг шин 2-3 тис км інформіці 0673142028 Віталій 

Продам шини Мішелін 295/60/22,5 вудуча вісь практично нові рік виробництва 2017-2018; 315/60/22,5 руль пробіг шин 2-3 тис км інформіці 0673142028 Віталій 

Thread: Дозвола

Куплю чисті польські дозвола 0673142028

Продам чіп не був вжитку дійсний ще 3р 0673142028

Доброго дня під скажіть як краще їхати Київ -Мелітополь

Один км пробігу 1,1€ це за євро 5

Звернути увагу на пневморесори нові, старі просівші , це є перша основна причина

Увага оферіст 0731724181 Житомир -Львів а подорозі забрати колеса заплативши за них .

Якщо вам нарахували «бежині гроші « за ремонт самі винуваті для чого їздити металолом за кордон і ще в Німеччину

Продам до Мана паливний бак 600л стан на добру 4 ; 0673142028 Віталій