trucksnearme
View posts Kolinskaya O.V., FLP
New posts

ФОП ШИЛОВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
61121, Харківська обл., місто Харків,
ВУЛИЦЯ ТИМУРІВЦІВ, будинок 29-В, квартира 2
ІПН 2426621510

Між мною та ФОП Шиловим 17.08.2018 року було укладено усний договір про перевезення вантажу негайно, на основі частини 1. 206 статті ЦК України, який я негайно виконала направивши свій транспорт, та здійснивши перевезення вказаного у ттн вантажу 18.07.2018 року за маршрутом с.Колбиці Горохівського району- м.Чорноморськ, Одеської області, та отримала ТТН із вказаним вантажем.
Надавши транспортну послугу з перевезення ріпаку в масі 22.600 тони, на суму 24 408 гривень за розрахункои 1080 гривень за кожну перевезену тонну, я отримала підписану вантажоотримувачем товаро-транспортну накладну( прикріплена до претензії), та склавши акт та рахунок( прикріплені до претензії) направила замовнику пакет документів- а саме Акт виконаних робіт( наданих послуг),рахунок та Товаро- транспортну накладну.
Замовник відмовився від підпису акту виконаних робіт та рахунку, посилаючись на те що він є посередником між мною –Виконавцем, та псевдо Замовником , який відмовляється сплачувати кошти за перевезення саме ФОП Шилову, який ніби то потім має перерахувати їх мені.
На мій аргумент що домовленість згідно 206 статті ЦКУ була укладена мною мною,Виконавцем, ФОП Колінською та Замовником ФОП Шиловим, та про третю сторону яка бере участь мені не було повідомлено, Замовник вказав що виплачувати кошти буде лише коли такі надійдуть на його рахунок, а до того за словами ФОП Шилова, та пізніше його працівника Віталія нам варто “Потерпіти та зачекати”.
Мене ця ситуація не влаштувала, та шляхом телефоних розмов протягом 6 місяція я намагалась повернути кошти які утримувались незаконим шляхом, та ні Замовник, ні особа яку він називає замовник не надіслали кошти.
У грудні я отримала дзвінок від працівника ФОП Шилова Віталія, який повідомив що вони готові сплатити 4000 грн ( чотири тисячі гривень), які надійшли на мій рахунок, проте на мій аргумент про сплату залишку боргу, відповідь була звичною- “зачекайте”. Тому такі дії я розцінюю як злочин передбачений ст..190 ККУ, а саме шахрайство виконане у формі Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою. Такі ж дії ФОП Шилов здійснив і відносно ФОП ЮГЛІЧЕКА ВАСИЛЯ МИКОЛАЙОВИЧА, який може підтвердити мої слова, та який також направив претензію до ФОП Шилова, у зв’язку з невиплатою йому коштів за транспорті послуги.
Я вимагаю від ФОП Шилова сплатити 20 408 грн згідно домовленості укладеної між нам , на сьогодні є 3 перевізника яким цей ФОП відмовляється платити кошти, загальна сума вже більше 100 000 грн!!!
Увага, не ведіться на аферистів, обіцяють класні загрузки а вже півроку не платять, кормлять завтракам , Віталій 0983847579, 0660563681, Бюро Информационных Технологий Україна, Харків!

Интересует ли вас работа по Украине кругорейсы, возить пиво оболонь, если интересует пишите.

скиньте будь ласка умови mlushhan@bk.ru

Пропонуємо роботу на тягачі Вольво Євро 5.Напрям Польща, Чехія ,Україна.Бажано Львівська обл.Досвід роботи , свідоцтво курсів дозвіл на Євро 5. Всі деталі за телефонами 0989479044 Андрій.0679769357 Петро.

0938005485 максим. А можна умови співпраці

cкиньте умови будь- ласка на ел.поч. mlushhan@bk.ru

Срочно требуются зерновозы на постоянной основе! Рассмотрим любые варианты.

маю 2 зерновоза тягач+полуприцеп 65-75м3. скиньте умови.mlushhan@bk.ru

ЦитатаЦитата (Картэль, ЧП, 02.09.2013 12:26):
На постоянную работу нужны тягачи с водителями, предпочтение собственникам авто а не крупным компаниям, детали по тел. 0674897434, Вячеслав Леонидович.

добрий день є два тягачі! скиньте будь ласка умови. mlushhan@bk.ru або по тел. 0638005485.

Пропонуємо роботу на тягачі Вольво Євро 5.Напрям Польща, Чехія ,Україна.Бажано Львівська обл.Досвід роботи , свідоцтво курсів дозвіл на Євро 5. Всі деталі за телефонами 0989479044 Андрій.0679769357 Петро.

0938005485 максим. А можна умови співпраці

ЦитатаЦитата (МАХТ-430, ЧП, 07.03.2014 10:20):
г.Ровно. На постоянную работу требуется водитель дльнобойщик с ОР на грузовые а/м 10-20 тн. Работа по Украине, официальное трудоустройство, зарплата сдельная.
Тел. 0995456640 Татьяна

0993803397 Виктор

Максим 0938005485 дубно.

ЦитатаЦитата (Деккер, ЧП, 25.03.2014 12:21):
Пошук добросовісного водія на 20-ти тонник (тент) з офіційним працевлаштуванням та достойною оплатою праці. Авто - Євро 5 , чіп для тахографа, певний досвід роботи та базового технічного обслуговування т/з.
Поїзки Україна- Польща-Словаччина.

А подборну інформацію можна дізнатись. Максим 0938005485.

Thread: Оплата

Здравствуйте я оплатила услугу Украина внутр. 22.08.2013 но до сих пор оплата не прошла,я платила електроним переводом через ,,Укрпошту,, номер счета 97821-21-08 от 21 августа 2013 года .При необходимости могу прислать копию чека.Заранее спасибо.