trucksnearme
Просмотр сообщений Gulitskiy S. P., CHP

Доброго дня всім.Хто порадить яку групу оподаткування краще вибрати для міжнародних перевезень,та з якими будуть більше співпрацювати.Другу групу ,третю без ПДВ,чи з ПДВ.Чи взагалі ТОВ?Дякую.

Всім доброго дня.Підскажіть де можна зробити сертифікати(заводські) для міжнародних перевезень на полуприцеп-цистерну(MAGYAR,TURBUD).Дякую.

Возьму любое авто на экспедирование 5% от фракта. Татьяна 0661292975:0971461047.Звоните договоримся.
Цистерна 30 куб.3 шт.

какие документы надо для перевозки груза из молдавии в украину.я частный предприниматель,и за границу никогда не возил.

Тема: автономка

заблокировалась автономка(Ebersprecher)на МАН 19.403.есть способ разблокировки без компютера,но немогу найти блок(одним словом здоровую серую релюху)управления.

ребята подскажыте у какого телевизора хорошиы ТВ приемник.я знаю что они все китай но там есть лучшие и хужые.

мост через днестр тернополь-франковск перекрыт. а бути точніше то міст перекритий якщо їхати з каменець-подільського на хотин.треба обїжати або через товсте або новодністровськ.СУКИ!!!