Visualización de mensajes Voronina N. A., FL-P
Tema: Паром

Подскажите есть паром с Ильичевска в Варну который берет грузовые автомобили.
На сайте укрферри есть телефон позвони, расскажут - они хотят чтоб твои деньги перекочевали из твоего кармана к ним - я думаю скрывать ничего не будут.

Укрферри с ильичевска на варну не берут грузовики.

грузові не беруть...

Уважаемые перевозчики!
прежде, чем становиться под ТИР к Швыдун А.В,, хорошо подумайте, а ни уменьшится ли у вас количество заказов на перевозки.

Как Швыдун А.В. может влиять на наши заказы?

а ви хто? і на яких підставах це написали?...ми вас знать не знали і не знаємо...вам мабуть робити не має чого? ВИ У НАС СТОЯЛИ ПІД ТІРом???Bigfut-trans ()

Берем под ТИР
т. 0954564081 Александр

Умови не помінялися...

Із Сум на Баку (Азербайджан)...відправляють вантаж...ОБЕРЕЖЖЖЖЖНО!!!!через всілякі експедиції...ставочка "мане ЖАДНИХ" (як ми)...обіцяють "золоті" гори...50% по завантаженню+ 50% по розвантаженню...вантаж до 5 менрів по довжені кузова...два таких собі піддончика...ширина 0,70 і 0,50...довжина до 5 метрів..
ми даємо машинку...робимо подачу 500км...і тут усе починається ...ставку ріжуть!!!!машину не вантажать...голова тріщить...а вони шукають другу машинку собі спокійнісінько....коли ми написали і виставели про це на сторінку заявок....то нас від Ларді відключили та посварили...А потім через декілька годин нам почали звонити перевізники і розповідати таке ж саме...тільки ми уже були тут треті....ОБЕРЕЖНО!!!не окажіться в черзі четверті та пяті...і т.д.цей вантаж відправляють вони уже два тижні...та шукають таких собі ЛОХІВ...
будьте ОБЕРЕЖНІ!!!ВАНТАЖ ІЗ СУМ ДО БАКУ!!!! відправляють як дозавантаженням так і окремою машинкою!!!

Із Сум на Баку (Азербайджан)...відправляють вантаж...ОБЕРЕЖЖЖЖЖНО!!!!через всілякі експедиції...ставочка "мане ЖАДНИХ" (як ми)...обіцяють "золоті" гори...50% по завантаженню+ 50% по розвантаженню...вантаж до 5 менрів по довжені кузова...два таких собі піддончика...ширина 0,70 і 0,50...довжина до 5 метрів..
ми даємо машинку...робимо подачу 500км...і тут усе починається ...ставку ріжуть!!!!машину не вантажать...голова тріщить...а вони шукають другу машинку собі спокійнісінько....коли ми написали і виставели про це на сторінку заявок....то нас від Ларді відключили та посварили...А потім через декілька годин нам почали звонити перевізники і розповідати таке ж саме...тільки ми уже були тут треті....ОБЕРЕЖНО!!!не окажіться в черзі четверті та пяті...і т.д.цей вантаж відправляють вони уже два тижні...та шукають таких собі ЛОХІВ...
будьте ОБЕРЕЖНІ!!!ВАНТАЖ ІЗ СУМ ДО БАКУ!!!! відправляють як дозавантаженням так і окремою машинкою!!!

Выиграли суд, денег нет. 0676132311 Ольга Юрьевна

Если решение суда вступило в законную силу, то получите исполнительный лист в суде и отправьте в отдел государственной исполнительной службы по месту регистрации должника. Это если по Закону.

Вся эта процедура уже сделана, но исполнительная ничем не помогла ответили, что у "фирмы" нет имущества и пустые счета. У нас же другая информация, что фирма работает

Якшо маєте інформацію шо фірма працює то можливо вони відкрили кор.рахунки в іншому банку.ця інформація є в ДПі обовязково.То за такі дії під час стану арешту майна мають ознаки кримінального злочину щодо посадових осіб підприємства.дер виконавець має всі права в разі винекнення подібних обставин звернутись до органів правопорядку із заявою.

якщо потрібно...то допоможем... юристи за фахом з практикою в цій діяльності т.0984079590 Єніта Анатоліївна та Андрій Олександрович

ТОВ "СИСТЕМА-3 ОПТИМА" ...не платит ...подали документы в суд 12.05 2014г

Воронина у Вас все нормально?По десять раз копировать сообщения.И страничку свою откройте для просмотра.Что Вы там прячете крамольного?

наші партнери усе знають і вони заходять без запрошення...а ось - не прохані гость...нам не потрібні...тому що від них тільки одні проблеми...
оце така позиція...на жаль...це така правда в практиці...
за не малий термін праці в цій галузі,ми маємо з ким працювати...

[quote name=’Воронина Н. А., ЧП’ firm_id=’19884923161’ post=’577947’ date=’14.05.2014 21:15’][quote name=’Воронина Н. А., ЧП’ firm_id=’19884923161’ post=’577911’ date=’14.05.2014 20:23’]

:stop::stop:
И снова ЧП Воронина, она же ЧП Швыдун!!!!!!!!!! ПРОСТО ТУПО НЕ ОТВЕЧАЕТ ИЛИ СБРАСЫВАЕТ! СКОЛЬКО ЭТО БУДЕТ ПРОДОЖАТЬСЯ?? СКОЛЬКО ЕЩЕ ПЕРЕВОЗЧИКОВ ПОСТРАДАЕТ ОТ ЭТОЙ АФЕРИСТКИ????????????!!!!! К АДМИНИСТРАЦИИ САЙТА ОБРАЩАТЬСЯ БЕСПОЛЕЗНО!
И, КСТАТИ, НАТАЛЬЯ АДАМОВНА, ПРОСТО СМЕШНО ЧИТАТЬ ОТ ВАС КАКИЕ-ЛИБО КОММЕНТАРИИ О ТОМ, ЧТО ВАМ НЕ ПЛАТЯТ! И ЕЩЕ, СЛОВО "АФЕРИСТКА" ПИШЕТСЯ ЧЕРЕЗ "Е".

Інно...ти що на сонці перегрілась??? ти що за бридоту написала....ти 8 травня вислала документи для проплати...вони потрапили до бухгалтерії...по заявці 3-5 днів термін проплати...в тебе з математикою зовсім погано...а з головою ще хуже....прибери оцю гидоту...а то проплату будиш отримувати по 50 грн.в місяць...і до повного погашення...ти що собі дозволяєш???зовсім з головкою худо...

зараз ЧП ВОРОНІНА Н.А...була ЧП ВОРОНІНА Н,А.....і буду ЧП ВОРОНІНА Н,А...і ні від кого ховатися не збираюся...як працювали так і будемо працювати...тобі усе ЗРОЗУМІЛО!!!
мабуть у тебе Інно...приступи МЕГРЕНІ СКРИТОЇ ФОРМИ...у мене просто закінчелися слова...

:rtfm::stop::blink:]Плехтяк Ю....ну...ну...може нехай Мксим та Паша розкаже...хто з нас ЧУМА....
то ти за наклепи...ще довго будеш розраховуватися....ти уже заплатив за груз??? який яко-би у тебе украли???
та і ми ж тете теж кинули...так???хотів отримати кошти від нас і від замовника...чучало.ти ползуче...так тобі т треба...ти ще довго мене не забудиш...таких як ти...треба просто стріляти на місці...щоб гадості не робив...і людей не підставляв..
і запамятай..."ЯКЩО МЕНІ ПЛЮЮТЬ В СПИНУ,,,ЗНАЧИТЬ Я ЇДУ ПОПЕРЕДУ ТЕБЕ!!!"

[quote name=’Плихтяк Ю. Ю., ЧП’ firm_id=’14519598911’ post=’577791’ date=’14.05.2014 16:17’]

И снова ЧП Воронина, она же ЧП Швыдун!!!!!!!!!! ПРОСТО ТУПО НЕ ОТВЕЧАЕТ ИЛИ СБРАСЫВАЕТ! СКОЛЬКО ЭТО БУДЕТ ПРОДОЖАТЬСЯ?? СКОЛЬКО ЕЩЕ ПЕРЕВОЗЧИКОВ ПОСТРАДАЕТ ОТ ЭТОЙ АФЕРИСТКИ????????????!!!!! К АДМИНИСТРАЦИИ САЙТА ОБРАЩАТЬСЯ БЕСПОЛЕЗНО!
И, КСТАТИ, НАТАЛЬЯ АДАМОВНА, ПРОСТО СМЕШНО ЧИТАТЬ ОТ ВАС КАКИЕ-ЛИБО КОММЕНТАРИИ О ТОМ, ЧТО ВАМ НЕ ПЛАТЯТ! И ЕЩЕ, СЛОВО "АФЕРИСТКА" ПИШЕТСЯ ЧЕРЕЗ "Е".

Інно...ти що на сонці перегрілась??? ти що за бридоту написала....ти 8 травня вислала документи для проплати...вони потрапили до бухгалтерії...по заявці 3-5 днів термін проплати...в тебе з математикою зовсім погано...а з головою ще хуже....прибери оцю гидоту...а то проплату будиш отримувати по 50 грн.в місяць...і до повного погашення...ти що собі дозволяєш???зовсім з головкою худо...

зараз ЧП ВОРОНІНА Н.А...була ЧП ВОРОНІНА Н,А.....і буду ЧП ВОРОНІНА Н,А...і ні від кого ховатися не збираюся...як працювали так і будемо працювати...тобі усе ЗРОЗУМІЛО!!!
мабуть у тебе Інно...приступи МЕГРЕНІ СКРИТОЇ ФОРМИ...у мене просто закінчелися слова...

[quote name=’Воронина Н. А., ЧП’ firm_id=’19884923161’ post=’577911’ date=’14.05.2014 20:23’][quote name=’Плихтяк Ю. Ю., ЧП’ firm_id=’14519598911’ post=’577791’ date=’14.05.2014 16:17’]

]Плехтяк Ю....ну...ну...може нехай Мксим та Паша розкаже...хто з нас ЧУМА....
то ти за наклепи...ще довго будеш розраховуватися....ти уже заплатив за груз??? який яко-би у тебе украли???
та і ми ж тете теж кинули...так???хотів отримати кошти від нас і від замовника...чучало.ти ползуче...так тобі т треба...ти ще довго мене не забудиш...таких як ти...треба просто стріляти на місці...щоб гадості не робив...і людей не підставляв..

Плехтяк Ю....ну...ну...може нехай Мксим та Паша розкаже...хто з нас ЧУМА....
та і ми ж тете теж кинули...так???хотів отримати кошти від нас і від замовника...чучало.ти ползуче...так тобі т треба...ти ще довго мене не забудиш...таких як ти...треба просто стріляти на місці...щоб гадості не робив...і людей не підставляв....

воронина-швидун ЦЯ ЧУМА-ЩЕ З ТИХ!!!

[quote name=’Ожоганич Віктор Юрійович, ФЛ-П’ firm_id=’14256243061’ post=’508987’ date=’01.02.2014 22:28’]

Уважаемые коллеги,
настоящим, считаю необходимым проинформировать Вас о том,
что с сегодняшнего дня 28.01.2014 по таможенному оформлению товаров,
ввозимых из Украины,
введены 100% риски, как это было в августе 2013 года, напоминаю:
риск содержит следующие меры:

1. Постановка в СВХ
2. 100% досмотр с выгрузкой
3. Отправка документов подтверждающих таможенную стоимость и СТ-1 в
Центральное ТУ (Москва)
4. Внесение обеспечения, на время проверки документов, исходя из всех
платежей -пошлины и НДС. Т.е. в сумму для уплаты НДС необходимо включать
сумму пошлины (т.е. без учета тарифных преференций).
5. Таможенная очистка, с учетом сказанного, занимает 10-15 рабочих дней.

Дополнительно сообщаю, что по товарам, оформленным с этим риском в августе
2013 года, решения не приняты, деньги не возвращены.

Прошу использовать эту информацию при планировании отправок и в части
гарантий заказчикам.

######################################################################

Доброго времени уважаемые коллеги.Пожалуйста подскажите, кто конкретно в теме,распространяется ли данное указание на украинские грузы следующие по России транзитом, то бишь на международные перевозки под TIR-ом? Ответ нужен весьма срочно!!! Заранее благодарим за подробный ответ

на транзит думаю нет. это только на растаможке. на таможенных переходах спокойно пока.

на переходах усе спокійно і черг ніяких не має...а ось на терміналах....усе як і в серпні у монулому році...так що хорошого мало...триматимуть сказали по повному...машини зараз у Белгороді на розмитненні уже 5 суток стоять і навідь не було ніякого огляду...скільки стояни ніхто не знає...а якщо і знає то ніхто нічого не говорить...
ребята,подскажите пожалуйста как обстановка на свх шебекино?
[/quote
погано...ми там стоємо...

Уважаемые коллеги,
настоящим, считаю необходимым проинформировать Вас о том,
что с сегодняшнего дня 28.01.2014 по таможенному оформлению товаров,
ввозимых из Украины,
введены 100% риски, как это было в августе 2013 года, напоминаю:
риск содержит следующие меры:

1. Постановка в СВХ
2. 100% досмотр с выгрузкой
3. Отправка документов подтверждающих таможенную стоимость и СТ-1 в
Центральное ТУ (Москва)
4. Внесение обеспечения, на время проверки документов, исходя из всех
платежей -пошлины и НДС. Т.е. в сумму для уплаты НДС необходимо включать
сумму пошлины (т.е. без учета тарифных преференций).
5. Таможенная очистка, с учетом сказанного, занимает 10-15 рабочих дней.

Дополнительно сообщаю, что по товарам, оформленным с этим риском в августе
2013 года, решения не приняты, деньги не возвращены.

Прошу использовать эту информацию при планировании отправок и в части
гарантий заказчикам.

######################################################################

Доброго времени уважаемые коллеги.Пожалуйста подскажите, кто конкретно в теме,распространяется ли данное указание на украинские грузы следующие по России транзитом, то бишь на международные перевозки под TIR-ом? Ответ нужен весьма срочно!!! Заранее благодарим за подробный ответ

на транзит думаю нет. это только на растаможке. на таможенных переходах спокойно пока.

на переходах усе спокійно і черг ніяких не має...а ось на терміналах....усе як і в серпні у монулому році...так що хорошого мало...триматимуть сказали по повному...машини зараз у Белгороді на розмитненні уже 5 суток стоять і навідь не було ніякого огляду...скільки стояни ніхто не знає...а якщо і знає то ніхто нічого не говорить...

тд "Каскад" тел 0987109929 Евгений и "директор" 0675209900 Игорь
оплаты нет и мороз полный, документы прислать не могут...
к сожалению информации о них не нашла, если кто-то работал с данной "фирмой" напишите

мы с ними работаем и всегда все нормально...

Есть 10-ка 51 м.к., 18 е.п., тент (штора-борт) Загрузка: зад, бок, со снятием стоек. Сбросьте условия starter-s1@yandex.ru

Возьму машины под TIR, выгодные условия
делаем таможенные свид.
0954564081 и 0986390515 Олег

Сбросьте условия starter-s1@yandex.ru

нічого не змінилося при оформленні ( під ТІР,або там./свід.)
т. 0984079590 Єніта, Олег, з 9.00год. до 17.00год., в робочі дні

усе так як і було...тільки звиртайтеся будь ласка на указані тел.ном.......

Сбросьте условия starter-s1@yandex.ru

добрий день є 20-ка скиньте умови Lukanuk_Vasya@mail.ru