закончились дозволы на Беларусь? или очередная утка?
Новые сообщения
Количество постов 14
Автор
Сообщение

ходят слухи что уже сегодня нет дозволов на въезд украинских машин на тер. РБ даже платных.
Кто вкурсе ли очереная утка?


Еще

www.smap.gov.ua

Судя по остаткам (вернее их отсутствию) универсальніе дозвола действительно закончились, а вот информация еще июльская:

Інформація щодо введення змін до обмежень по оформленню та видачі дозволів Білорусії у 2010 році

Шановні перевізники!

Згідно наказу Державної адміністрації автомобільного транспорту від 21 липня 2010 року № 137 та з метою ефективного використання українськими перевізниками іноземних дозволів у 2010 році, з 22 липня 2010 року вносяться деякі зміни до обмежень по оформленню і видачі іноземних дозволів у 2010 році, затверджених наказом Державної адміністрації автомобільного транспорту від 30.12.2009 № 175, а саме:

Вводяться деякі зміни до обмежень по оформленню і видачі дозволів Білорусії. З урахуванням цих змін оформлення, видачу та використання цих дозволів дозволяється проводити наступним чином:

1. Дозволи Білорусії універсальні (без оплати дорожніх зборів) дозволяється видавати тільки на автотранспортні засоби, повна маса яких перевищує 10 тонн, які слідують з вантажем до Білорусії або транзитом по її території.

2. Дозволи Білорусії універсальні (з оплатою дорожніх зборів) дозволяється видавати тільки на автотранспортні засоби, повна маса яких перевищує 10 тонн, без обмежень по завантаженню АТЗ.

3. Дозволи Білорусії в/з третіх країн (без оплати дорожніх зборів) дозволяється видавати тільки на автотранспортні засоби, повна маса яких перевищує 10 тонн, які слідують з вантажем до Білорусії з третіх країн .

Враховуючи викладене, просимо Вас прийняти до відома дану інформацію та враховувати її при виконанні перевезень на підставі зазначених дозволів.


Еще

На границе торгуют "с рук", правда втридорога.

Евгений, "Укринтерэкспедиция"


Еще

Ну вот и приехали... :)

Во как белорусы защищают работу своих перевозчиков.
По теме: Кто знает когда будут распределять дозвола универсальные без оплаты дорожных зборов?


С уважением,
Дмитирй


Еще

хтьбы платные сейчас давали.
а тут уже бесплатные делят


Еще

Только позванил на границу (Верхний Теребежов) Платные разрешения закончились!
Выдают в из 3-х стран , но .....дальше отказался коментировать о последствиях.


Еще

15.09.2010
Щодо закінчення дозволів Білорусії (універсальних з оплатою дорожніх зборів) квоти 2010 року

Шановні перевізники!

Інформуємо Вас про те, що станом на 15.09.2010 року квота дозволів Білорусії (універсальних з оплатою дорожніх зборів) на 2010 рік була повністю використана.

У відповідності з домовленістю з білоруською стороною українській стороні має бути надана додаткова квота дозволів Білорусії (універсальних) на 2010 рік в кількості 8500 штук, про що повідомляється в листі Міністра транспорту та комунікацій Республіки Білорусії від 20.08.2010 № 03-01-07/6177. Однак ці дозволи можуть бути передані українській стороні тільки після підписання відповідного Указу Президента Республіки Білорусія. В разі отримання від білоруської сторони вказаних дозволів, інформація буде надана Вам додатково.

Враховуюче викладене та з метою попередження утворення черг на кордоні у зв’язку із закінченням зазначених дозволів Білорусії, Державна адміністрація автомобільного транспорту дозволила проводити оформлення та видачу українським перевізникам у відділах та відділках ДП „СМАП” дозволи Білорусії (в/з третіх країн) з резерву Міністерства транспорту та зв’язку України.

Оформлення і видачу перевізникам зазначених дозволів дозволено проводити відповідно до чинного порядку (по факту прибуття автотранспортних засобів), в межах обмежень, введених в дію наказом Державної адміністрації автомобільного транспорту від 14.09.2010 № 224 (тільки на завантажені АТЗ).

Крім того, повідомляємо, що кількість вище зазначених дозволів Білорусії (в/з третіх країн) з резерву Міністерства транспорту та зв’язку України досить обмежена і з урахуванням темпів використання цих дозволів встановлено, що прогнозований термін закінчення цих дозволів становить орієнтовно 20-21 вересня поточного року.

Враховуючи викладене, а також з метою запобігання у виникненні конфліктних ситуацій у пунктах пропуску на державному кордоні України, просимо Вас прийняти до відома дану інформацію та не планувати виконання перевезень на підставі зазначених дозволів після вказаного терміну, якщо білоруська сторона не передасть нам в цей час додаткову квоту зазначених дозволів. Здійснення перевезень територією Білорусії після зазначеного вище терміну можливо лише на підставі дозволів ЄКМТ.


Еще

Спасибо,уважаемые,белорусы защищаются,а нас кто защетит?Р
азве это страна?


Еще

сегодня шла машина дозвол дали, но мозги водителю вынесли.


Еще

говрят бесплатно, а сдирают за них втридорога.
Есть они но непро нашу честь.


Еще

работа пошла дальше дозволы выдают, конечно левые но никто не наказывает и работать по ним дают.


Еще

Дозвола вз третьих стран. всего их около 300шт на все переходы(на неделю работы). По звонку знакомому смаповцу, смогу получить за 100зел "пока".
Нас е_ _т а мы крепчаем, вернее, а мы сдыхаем...


Еще
Анатолий


Ну вот и приехали... :)

Во как белорусы защищают работу своих перевозчиков.
По теме: Кто знает когда будут распределять дозвола универсальные без оплаты дорожных зборов?


С уважением,
Дмитирй


Вы наверное и не догадывались, что дефицит дозволов нашим доблестным СМАПом создается??? чтобы обдирать нас до НГ и торговать из-под полы, а потом в конце года опубликовать количество неиспользованных дозволов.... При чем тут белорусы?? Дозвола еще летом закончились, спасибо им хоть платные были какое то время.

--
Алекснадр
Ждем подписи бацьки.


Еще

ну если верить инфе по дозволам, то почему-то они враз закончились и для Казахстана и на Прибалтику и Турцию и т.д.
Считаю что скорей всего что предыдущее сообщение попало в точку.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0