ЕВРО-2012.
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение

Україна долучилася до чемпіонату Європи з футболу на правах господаря на минулих вихідних, тому жителі чотирьох міст вже встигли відчути атмосферу першості.

Аби футбольний форум не приніс вам несподіваних незручностей під час робочих буднів, публікуємо офіційну інформацію щодо обмежень руху в українських містах.

Київ

До 7 липня буде перекрито Майдан Незалежності та вулицю Хрещатик від Інститутської до Богдана Хмельницького.

У дні проведення матчів на НСК «Олімпійський» – 11, 15, 19 і 24 червня – буде перекрито рух транспорту в радіусі 1,5 км – за кілька годин до та після матчу.Рух транспорту буде обмежено на:

- вул. Червоноармійська (Велика Васильківська) на відрізку від вул. Федорова до бул. Шевченка;
- вул. Федорова на відрізку від вул. Червоноармійській (Велика Житомирська) до вул. Предславинської;
- вул. Димитрова на відрізку від вул. Червоноармійська (Велика Васильківська) до вул. Анрі Барбюса;
- вул. Анрі Барбюса на відрізку від вул. Федорова до вул. Димитрова;
- провулок Лабораторний на відрізку від вул. Літньої до Федерації футболу України;
- вул. Фізкультури на відрізку від вул. Антоновича до НСК «Олімпійський»;
- вул. Жилянська на відрізку від вул. Антоновича до вул. Шота Руставелі;
- вул. Саксаганського на відрізку від вул. Антоновича до вул. Еспланадної;
- вул. Шота Руставелі; - вул. Еспланадна; - вул. Рогнідинська;
- Бесарабска площа; - вул. Скоропадського;
- бул. Лесі Украінки на відрізку від вул. Госпітальної до пр. Щорса в обох напрямках;
- пр. Госпітальний; - вул. Госпітальна.

У той же час напрям одностороннього руху на вул.Федорова (на ділянці від вул. Антоновича до вул. Червоноармійська (Велика Васильківська) змінюється на протилежний, тобто напрямок руху транспорту від вул. Червоноармійська (Велика Васильківська) до вул. Антоновича.

У дні проведення матчів перекриття вищезгаданих ділянок вулично-дорожньої мережі будуть здійснюватися з 10:00 та на 3 години після закінчення.

Донецьк

Під час всього чемпіонату навколо «Донбас Арени» буде організований транспортний периметр безпеки, який спроектовано відповідно до вимог УЄФА. Він діє за рахунок тимчасового перекриття руху транспорту на:

- проспекті Миру (на ділянці від вулиці Набережній до вулиці Артема);
- вулиці Челюскінців (на ділянці від проспекту Титова до проспекту Миру);
- проспекті Титова (на ділянці від вулиці Артема до вулиці Челюскінців).

При цьому рух транспорту по вулиці 75-річчя ФК «Шахтар» перекриватися не буде.

Транспортний периметр безпеки навколо «Донбас Арени» працюватиме за 10 годин до матчу і 2 години після матчу. Жителі міста на власних авто зможуть в будь-який час проїхати до місця проживання і розміщенням, які розташовані в межах периметра безпеки. Для цього потрібно буде пред'явити паспорт з відміткою про реєстрацію або будь-який інший підтверджуючий документ.

Львів

Всього на час проведення турніру в місті перекриють для руху транспорту 51 вулицю. З метою вільного пересування людей, у Львові створено пішохідна зона в межах проспекту Свободи та частково вул. Коперника, Дорошенка, Січових Стрільців, Гнатюка, Лесі Українки, Вірменська, Валова, Кн. Романа, пр. Шевченка та ін.

Вона діятиме в період з 28 травня до 5 липня 2012 року. Через неї заборонено рух автомобільного транспорту (крім спеціального і міського громадського транспорту, акредитованих транспортних засобів), приміського, міжміського пасажирського транспорту на період роботи офіційної фан-зони Львова.

Також у місті функціонує пішохідна зона малого автотранспортного кільця, в якій забороняється рух автомобільного транспорту (крім спеціального і міського громадського транспорту, акредитованих транспортних засобів), приміського, міжміського пасажирського транспорту на період роботи офіційної фан-зони Львова з 00:00 годин в дні проведення матчів – 9, 13, 17 червня – до 12:00 у дні після матчів – 10, 14 і 18 червня – в межах пішохідної зони малого автотранспортного кільця.

Водночас, встановлюється обмеження руху транспорту на території, прилеглій до стадіону «Арена-Львів». З 6:00 годин в дні проведення матчів – 9, 13 і 17 червня – до 3:00 годин наступних після матчів днів – відповідно 10, 14 і 18 червня – буде обмежено рух транспортних засобів.

Харків

Як повідомляє прес-служба ДАІ МВС України в Харківській області, під час проведення матчів Євро-2012 в Харкові буде обмежено рух в 1,5-кілометровій зоні навколо стадіону «Металіст» і в центрі міста.

Напередодні старту чемпіонату міськвиконком затвердив межі транспортного периметра стадіону «Металіст». Це пр. Гагаріна – площа Руднєва – пр. Московський – вул. Польова – вул. Золотий – пр. Гагаріна.

Час функціонування транспортного периметра:

- з 6:00 9 червня до 2:00 10 червня;
- з 6:00 13 червня до 2:00 14 червня;
- з 6:00 17 червня до 2:00 18 червня.

У дні матчів – 9, 13 і 17 червня – рух усіх видів транспорту в межах транспортного периметра стадіону «Металіст» буде повністю закрито, за винятком транспорту, акредитованого УЄФА та органами місцевого самоврядування, а також спецтранспорту.

У бік аеропорту «Харків» з 1 по 20 червня буде організовано односторонній рух транспорту по вул. Польовій на ділянці від перехрестя з вул. Плеханівській до вул. Золотого та по вул. Золотого від вул. Польової до перехрестя з вул. Гагаріна у напрямку від вул. Плеханівській до пр. Гагаріна.

Рух великовантажного транспорту буде обмежено:

- з 6:00 9 червня до 2:00 10 червня;
- з 2:00 13 червня до 2:00 14 червня;
- з 6:00 17 червня до 2:00 18 червня.

Вантажівки будуть направлятися по окружній дорозі в об'їзд міста.


Еще
Наша страница в сети Фейсбук: https://www.facebook.com/MaksimenCo
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0