Мешканці Гадяча перекривають дорогу в місто і не пропускають фури
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение

Учасники акції протесту "Стоп фура" в Гадячі Полтавської області перекривають дорогу вантажівкам, які намагаються проїхати центром міста замість об'їзної дороги. Активісти не пропускають у Гадяч фури, аби вберегти від руйнування міські шляхи.

Про це журналістам повідомили організатори акції, передає УКРІНФОРМ.

"Попри відповідну заборону ДАІ водії вантажівок не дотримуються правил дорожнього руху та замість об’їзної дороги користуються центральними вулицями Гадяча. Мешканці втомилися від того, що фури, які вщент розбили об’їзну дорогу, тепер обрали для поїздок центр міста. Вантажівки створюють постійний шум, розбивають міські шляхи", - зазначили організатори.

Вони також повідомили, що з 9 квітня в центрі Гадяча встановлено кілька наметів, а також організовано громадське патрулювання вулиць. За словами організаторів, намети стоятимуть до того часу і патрулювання продовжуватиметься до тих пір, поки водії фур не привчаться виконувати правила дорожнього руху і оминатимуть центр міста.

"Прогрес уже очевидний. 10 квітня співробітники ДАІ вже зранку чатують на в’їзді в місто Гадяч, забороняючи рух вантажним автомобілям", - похвалились організатори.
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/meshkantsi_gadyacha_perekrivayut_dorogu_v_misto_i_ne_propuskayut_furi_1816658


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0