Підкажіть, чи є сенс оскаржувати постанову в суді. (Радивилівській пост, ваговий комплекс))
Новые сообщения
Количество постов 5
Автор
Доброго часу доби.
Значить ситуація така: їду в минулу п'ятницю порожнім Мерсом -Спрінтером 413 по Київ -Чоп зі сторони Бродів через Радивилівській пост. 
Там стоять знаки, які заборонять рух вантажним автомобілям ( тонаж не вказаний), а отже всім з повною масою більше 3,5т. 
Рух вантажівок дозволено тільки через габаритно-ваговий комплекс.
В техпаспорті маса без навантаження Спринтера 2,215т повна маса 4,600т. 
 Звичайно, як і завжди до цього, на вагу Спринтером не заїжджаю, а продовжую рухатись по полосі де висить знак.
Спиняє чудо в поліцейській формі, і каже що я порушив ПДР поїхавши під знак, і не заїхавши на вагу. 
 Пояснюю, що поїхав під знак, тому що мій бус в даний момент важить менше 3,5т, і я нічого не порушую, і якщо хоче то нехай важить. Кажу що це вже смішно заганяти на вагу Спринтери.
Він каже що важити Спринтера не хоче, але  постанову на 255 грн штрафу, винесе. 
Я не погоджуюсь, і наполягаю щоб заїхати на вагу, і переважити Спринтер.
Вага показала 3,17т, що менше 3,5т. І на моє прохання, видали відповідну бумажку з печаткою вантажно-габаритного комплексу. 
В пояснені до постанови, все це описав.
А тепер питання: чи варто подавати на оскарження, є шанси?
Справа не в 255 грн, а в тому що ці вибачте на слові вже "три-два-рази", починають до Спринтерів з Газєльками домахуватись заганяючи їх на вагу, а зерновози і щебневози їдуть колонами з перегрузом. Якщо є шанси, то подам на оскарження, оскільки часто приходиться їздити через цей пост, і буду возити рішення з собою.
Дякую за пораду.

Еще

Доброго часу доби.
Значить ситуація така: їду в минулу п'ятницю порожнім Мерсом -Спрінтером 413 по Київ -Чоп зі сторони Бродів через Радивилівській пост. 
Там стоять знаки, які заборонять рух вантажним автомобілям ( тонаж не вказаний), а отже всім з повною масою більше 3,5т. 
Рух вантажівок дозволено тільки через габаритно-ваговий комплекс.
В техпаспорті маса без навантаження Спринтера 2,215т повна маса 4,600т. 
 Звичайно, як і завжди до цього, на вагу Спринтером не заїжджаю, а продовжую рухатись по полосі де висить знак.
Спиняє чудо в поліцейській формі, і каже що я порушив ПДР поїхавши під знак, і не заїхавши на вагу. 
 Пояснюю, що поїхав під знак, тому що мій бус в даний момент важить менше 3,5т, і я нічого не порушую, і якщо хоче то нехай важить. Кажу що це вже смішно заганяти на вагу Спринтери.
Він каже що важити Спринтера не хоче, але  постанову на 255 грн штрафу, винесе. 
Я не погоджуюсь, і наполягаю щоб заїхати на вагу, і переважити Спринтер.
Вага показала 3,17т, що менше 3,5т. І на моє прохання, видали відповідну бумажку з печаткою вантажно-габаритного комплексу. 
В пояснені до постанови, все це описав.
А тепер питання: чи варто подавати на оскарження, є шанси?
Справа не в 255 грн, а в тому що ці вибачте на слові вже "три-два-рази", починають до Спринтерів з Газєльками домахуватись заганяючи їх на вагу, а зерновози і щебневози їдуть колонами з перегрузом. Якщо є шанси, то подам на оскарження, оскільки часто приходиться їздити через цей пост, і буду возити рішення з собою.
Дякую за пораду.
Табличка розповсюджується на ТЗ з дозволеною масою більше 3,5т, незалежно від фактичної. Нічого тут ви оскаржити не зможете.  
Оскарження можете грунтувати на порушенні своїх прав при розгляді справи, розгляді ваших клопотань, опитуванні свідків, збору і пред'явлення доказової бази тощо. Але для цього треба було вірно діяти під час розгляду справи і винесенні постанови. 

Еще

А спрінтер вантажний чи пасажир ?

Еще

А спрінтер вантажний чи пасажир ?
Вантажний С1
Штраф 255 заплатив.

Еще

Треба уважно дослідити постанову яку виніс поліцай ! Якщо вона винесена з порушенням норм розгляду справи або з порушенням вимог ст.283 КУпАП , тобто нема належних доказів по справі таких як фото або відеофіксації порушення ПДР , або відомості про пристрій яким ця фіксація проводилась не внесені до постанови то такі постанови суд скасовує 100% ! Але якщо Ви самі написали пояснення що дійсно їхали в зоні дії знаку то Ви самі проти себе дали свідчення ! 

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0