Путевой лист и мед. обслуживание
Новые сообщения
Количество постов 4
Автор
Сегодня вот услышал такую вещь, будто для предпринимателей отменили обязательное присутствие у водителей путевых листов. И соответственно отметки механика и медициского работника в этих самых листах теперь не нужны.
Но что-то на просторах интернета найти соответсвующие документы, подтверждающие сей факт у меня не получилось.
Может кто-то более осведомлен? Помогите ссылками на законодательные документы ;)

Еще

Это не правда никто путевые листы не отменял!!!
Изменений в Законе о Транспорте не было.
Лицензию отменили, но проверки транспортной инспекции не отменяли ,производятся они в обычном порядке.Одним из пунктов при проверке есть требование предоставить путевые листы с отметкой доктора и механика, предприятия с которым у вас заключен договор на обслуживание.
При чем есть информация от очень информированного источника, что лицензии введут обратно(возможно будут называться по другому).
Вы на такие провокации "не видитесь" :)

Еще

"Я знаю, что я ничего не знаю, но многие не знают и этого" Сократ.

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KP090207.html

Еще

Вы хотите сослаться на эту цитату из постановы?
"Для водія юридичної особи необхідним є також дорожній лист з відмітками про проведення передрейсових медичного огляду водія та огляду технічного стану транспортного засобу."
Вы считаете что путевой лист нужен только водителю юр.особы?Водителю физ. лица путевой лист не нужен?

Ознакомьтесь с Законом Украины незнание Закона не освобождает от ответственности!!!Вы субъект предпринимательской деятельности ,вы перевозчик а юр. лицо или физ.лицо это не имеет никакого значения.
З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про автомобільний транспорт
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 22, ст.105 ) ( В редакції Закону N 3492-IV від 23.02.2006, ВВР, 2006, N 32, ст.273 ) ( Із змінами, внесеними згідно із Законами N 586-VI від 24.09.2008, ВВР, 2009, N 10-11, ст.137 N 2608-VI від 19.10.2010 )
Цей Закон визначає засади організації та діяльності автомобільного транспорту.
Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ДІЯЛЬНОСТІ АВТОМОБІЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ
Стаття 18. Особливості організації праці та контролю за роботою водіїв транспортних засобів
З метою організації безпечної праці та ефективного контролю за роботою водіїв транспортних засобів автомобільні перевізники зобов'язані:
організовувати роботу водіїв транспортних засобів, режими їх праці та відпочинку відповідно до вимог законодавства України;
здійснювати заходи, спрямовані на забезпечення безпеки дорожнього руху;
забезпечувати виконання вимог законодавства з питань охорони праці;
здійснювати організацію та контроль за своєчасним проходженням водіями медичного огляду, забезпечувати їх санітарно-побутовими приміщеннями й обладнанням.
( Абзац п'ятий частини першої статті 18 в редакції Закону N 586-VI від 24.09.2008 )
Контроль за роботою водіїв транспортних засобів має забезпечувати належне виконання покладених на них обов'язків і включає організацію перевірок режимів їх праці та відпочинку, а також виконання водіями транспортних засобів вимог цього Закону та законодавства про працю.
Положення щодо режимів праці та відпочинку водіїв транспортних засобів визначається законодавством.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0