Опять про НДС
Новые сообщения
Количество постов 5
Автор
Сообщение

Всем доброго времени суток.
Наконец свершилось чудо "выбили" мы право стать плательщиками данного налога.
И вот возник вопрос. Свидетельство плательщика выписано 9.11.2011 г. Как быть с теми деньгами которые приходят к нам на р\с после 09.11.2011 ??? Но АКТы, за эти деньги, подписаны до 09.11.2011г.

Должны ли мы заплатить НДС с этих денег ???? Ведь суммы выставлялись без НДС ???


Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/

ЦитатаЦитата (VECTR & CO, 18.11.2011 16:48):
Всем доброго времени суток.
Наконец свершилось чудо "выбили" мы право стать плательщиками данного налога.
И вот возник вопрос. Свидетельство плательщика выписано 9.11.2011 г. Как быть с теми деньгами которые приходят к нам на р\с после 09.11.2011 ??? Но АКТы, за эти деньги, подписаны до 09.11.2011г.

Должны ли мы заплатить НДС с этих денег ???? Ведь суммы выставлялись без НДС ???


Стаття 187. Дата виникнення податкових зобов’язань

187.1. Датою виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за
готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.


Говоря проще, налоговую накладную Вы можете и обязаны выписать по первому событию. На дату первого события (акта выполн. работ) Вы не были НДС-м, а на дату второго события (оплаты) налоговая накладная не выписывается.

"Выбили" за дорого? :)


Еще

Цитата:
"У разі коли відвантаження товарів/ послуг покупцю відбулося в період, коли платник єдиного податку працював на спрощеній системі оподаткування та не був зареєстрованим платником ПДВ, а оплата коштами отримана після його переходу на загальну систему і реєстрації платником ПДВ, податкові зобов'язання з ПДВ за такою операцією не нараховуються (крім випадків, коли платник податку на додану вартість обрав касовий метод визначення податкових зобов'язань з ПДВ). Якщо ж платником ПДВ застосовується касовий метод визначення податкових зобов'язань, він зобов'язаний задекларувати податкові зобов'язання з ПДВ за фактом оплати та погасити їх у встановленому законодавством порядку."

Джерело: "Податкові вісті" №34, 18 серпня 2011р.
З повагою!


Еще

ЦитатаЦитата (VECTR & CO, 18.11.2011 16:48):
Всем доброго времени суток.
Наконец свершилось чудо "выбили" мы право стать плательщиками данного налога.
И вот возник вопрос. Свидетельство плательщика выписано 9.11.2011 г. Как быть с теми деньгами которые приходят к нам на р\с после 09.11.2011 ??? Но АКТы, за эти деньги, подписаны до 09.11.2011г.

Должны ли мы заплатить НДС с этих денег ???? Ведь суммы выставлялись без НДС ???



Не должны.
Налоговые обязательства по НДС, начинают возникать со дня Вашей регистрации как плательщика НДС. В Вашем случае - с 09.11.11.


Еще
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

Всем огромное спасибо за ответы !!!


Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0