Облік міжнародних перевезень
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение

Експедитор-резидент надає транспортно-експедиційні послуги з міжнародного перевезення вантажів клієнту-резиденту. Для виконання замовлення клієнта залучає перевізника – нерезидента, а також перевізників-резидентів в Україні. Перевезення здійснюються як за межами України, так і територією України.
1. Як в податковому обліку експедитором відображається операція з постачання перевізником-нерезидентом (резидентом) послуг з перевезення вантажів митною територією України та за її межами? Чи показуємо міжнародне перевезення (всю ділянку маршруту) за ставкою 0% ПДВ, чи все таки ділимо на 0% за межами і 20% територією України? Чи повинні ми поставити суму ПДВ собі в зобов’язання в одному місяці і відшкодувати в іншому, як податкові агенти нерезидента.
2. Який порядок оподаткування ПДВ транспортно-експедиторських послуг з міжнародного перевезення вантажів наданих клієнту – резиденту? Яку податкову накладну повинен виписати експедитор клієнту в одному випадку з вказання винагороди, а також якщо сума винагороди не зазначається?


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0