Понаднормовий простій вантажного автомобіля під розмитненням
Новые сообщения
Количество постов 4
Автор
Сообщение

Перевезення Шегени(Україна)-Курськ(Росія,розмит.) -Астрахань(Росія,вигр.).А/м вже 1,5 місяця стоїть під розмит. в Курську.Чи існують в законодавстві норми які це регулюють,чи є якісь міри,в тому плані,чи є якесь обмеження в часі коли а/м можна вважати транспортним засобом а не складом тимчасового зберігання?


Еще

ЦитатаЦитата (Сафари, ООО, 16.02.2012 19:15):
Перевезення Шегени(Україна)-Курськ(Росія,розмит.) -Астрахань(Росія,вигр.).А/м вже 1,5 місяця стоїть під розмит. в Курську.Чи існують в законодавстві норми які це регулюють,чи є якісь міри,в тому плані,чи є якесь обмеження в часі коли а/м можна вважати транспортним засобом а не складом тимчасового зберігання?Здравствуйте, есть много нюансов все надо учитывать и видить Ваши документы по перевозке с клиентом. Если хотите наша компания предоставляет юридические услуги можем с Вами поработать и дать Вам юридическое заключение по даной проблеме, как и что надо делать прпедварительно просмотрев ваши документи (особенно) договор. Обращайтесь. 097 440 6038


Еще

ЦитатаЦитата (Сафари, ООО, 16.02.2012 19:15):
Перевезення Шегени(Україна)-Курськ(Росія,розмит.) -Астрахань(Росія,вигр.).А/м вже 1,5 місяця стоїть під розмит. в Курську.Чи існують в законодавстві норми які це регулюють,чи є якісь міри,в тому плані,чи є якесь обмеження в часі коли а/м можна вважати транспортним засобом а не складом тимчасового зберігання?Читайте договор, который Вы подписывали при данной перевозке. Такой пункт там должен быть. Если ничего не указано про простои, тогда наше Вам сочувствие..


Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/

Звісно, що на простої обов'язково звертається увага, сума вказана. Але справа не в тому, а/м стоїть від 9 січня на митниці, і коли його відпустять - невідомо. Простій оплочується тільки за наявності карти простою, де вказана дата прибуття і від'їзду з митниці, дата від'їзду - НЕВІДОМА. Замовник не проплатив повністю ні саме розмитнення, ні подобово терміналу за простій машин, тобто про вигрузку на свх (за який мав би заплатити замовник) взагалі немає сенсу поки що говорити. Питання : Які норми простою? Що взагалі прийнято вважати простоєм транспортного засобу? Адже це є спірне питання, в данному випадку автомобіль - це транспортний засіб чи склад тимчасового зберігання? Як можна вирішити це питання, як можна як найшвидше забрати машину?


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0