trucksnearme
Експедитори - для кого ми, перевізники, працюємо ?
Новые сообщения
Количество постов 4
Автор
Останнім часом примітив, що дуже багато експедицій володіють мінімумом інформації про вантаж, маршрут, місця замитнення та розмитнення - тобто тією інформацією, без якої тяжко якісно та швидко виконати перевезення. Багато хто з них починають нервуватись, коли починаєш вникати в деталі. Ось сьогодні, наприклад, мене "вбила" одна експедиція.-ТОВ "АСКО ПЛАСТ" (Дніпро). Її працівник Олена (067)641-73-51виставила перевезення по маршруту м. Люблін - м. Київ. Там довантаження 1,5 тн,5 є.п. і чомусь спосіб завантаження верхній. Для Польщі це є нетиповий спосіб завантаження. Я хотів скомпонувати даний вантаж з ще одним і подзвонив Олені. На моє запитання Олена відповіда, що "це є бажання клієнта, а вона лишніх питань клієнту не ставить". Тупо і конкретно !!! Тоді виникає наступне питання - а де ж ми, перевізники ??? Для кого ця інформація, для кого можливі варіанти - все, щоб виконати перевезення.  Я ж хотів обговорити можливі різні варіанти, а тут...Тобто ми, перевізники, нічого не маємо знати - або так, або ніяк ! Я усвідомлюю, що замовник має таке право, але ж і ми перевізники (див. вище).Я так зрозумів, що Олена працює виключно на клієнта, але ж з нами ! А яку інформацію Олена донесе нам ?
     Я рахую, що так не повинно бути - експедитор, це звязкова ланка між клієнтом та перевізником, важлива ланка, а не просто посередник з отримання коштів.
Прошу долучитись та висловити свої думки з цього приводу. Дякую !

Еще

Вы путаете экспедиторов с табуретками.

Еще

а еще часто любят указывать что "РЕФ" и загрухка "ВЕРХ, БОК" , на вопрос об процессе погрузки отвечают " а за сколько поедете ?" , да как я могу сказать за сколько , если не знаю тонкостей погрузки . Скажу Вам так , в этом бизнесе все больше делетантов и меньше профессионалов

Еще

Иногда люди не знают даже,по какой загрузке звонят, у меня была загрузка на автоцистерну,звонит диспетчер и говорит,а у меня тент, вам подойдет?

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0