Акция протеста перевозчиков города РОВНО
Новые сообщения
Количество постов 3
Автор
Сообщение

Уважаемые перевозчики! Всех кого не устраивает сегодняшняя ситуация на рынке автоперевозок просим присоединить свой голос к нашим требованиям(юристы уже работают!).Приходите или подъезжайте на круг улицы Киевская сегодня с 10-00. Тел. 8-068-108-40-78 Сергей. 8-098-975-68-65 Тарас.Не стойте в стороне! Присоединяйтесь!


Еще

Спасибо - учавстве: ПП Шарафан, ПП Ліс, ПП Трофимчук, ПП Ковальчук.


Еще


Уважаемые перевозчики! Всех кого не устраивает сегодняшняя ситуация на рынке автоперевозок просим присоединить свой голос к нашим требованиям(юристы уже работают!).Приходите или подъезжайте на круг улицы Киевская сегодня с 10-00. Тел. 8-068-108-40-78 Сергей. 8-098-975-68-65 Тарас.Не стойте в стороне! Присоединяйтесь!

Акція відбулась - знайшлись люди, яким далеко небайдуже їхнє майбутнє та майбутнє їхніх родин (мабуть не помилюсь, якщо скажу, що і України вцілому).
Але засмучує той факт, що в цій акції (був присутній на Київській, біля податкової, Нацбанку, рухався з колоною) не було єдності та визначеності наших дій та вимог. Лунали різні вимоги - і до банків, і до владноможців. Пропонувалися різні варіанти вислову недовіри - від маленьких маніфестів під відділеннями банків до перекриття доріг. Моя особиста думка - цепомилка з нашого боку.Адже ми не бачили жодного представника від банків або влади. НАС НЕ ПОЧУЛИ!
Не маю впевненості в тому, що на каналі "1+1" у вечірньому ефірі з’явиться сюжет про сьогоднішні події в Рівному - те що нас знімав оператор зовсім не означає, що сюжет пройде в ефір. Телебачення в нашій країні так само заангажоване, як і інші свери життя, і не мені Вам про це розповідати.
Сидіти та чекати манни небесною або дієвих рішеннь з боку нашого "уряду" не закликаю. Проблема є. І вона є не тільки на ринку перевезеннь - потерпають виробники, торгаші, рекламісти і т.д.Вимагати кредитних канікул,зниження відсоткових ставок, зміни курсу доллара, підвищення фрактів, зменшення вартості пального - все це добре, все це правильно.Кожен (мабуть не помилився) з присутніх сьогодні на Київській має певні зобов’язання перед певними банками. Кожен підписував договір, купував авто, рахував, платив кредити, податки та й просто нормально жив допоки нас не "накрила" криза. Криза взяла за я-ця і горло.Взяла всіх.Не зачепила вона тільки тих, циї файси та прізвища щодня на екранах та шпальтах. Інакше ті люди ( які "у руля корабля";) почали б діяти.Але зюськи - "спасение утопающих - дело рук самих утоапющих".
На підставі вищевикладеного пропоную до 05 лютого 2009 року(здається саме 05.02.09 вирішили провести повторну акцію) зробити наступне:
1.Зібрати групу людей, які можуть і готові взяти на себе організацію проведення акції протесту.
2.Скласти чіткий перелік наших вимог до конкретних органів влади та банківських установ.
3.В наших вимогах викласти думку більшості і спрямувати їх не тільки до фінустанов ( я про те, що потрібно вирішувати не тільки проблему кредитів).
4.По можливості, до акції залучити представників інших свер бізнесу - у них також є проблеми, а "разом і батька легше бити". Розповсюджувати інформацію про наші дії якомога в ширших колах.
5.Перед пачатком проведення наступної акції мати чіткий план наших дій - кожен повинен знати, що ми робимо і в якому порядку.А саме основне - люди повинні бути впевнені в тому, що все це не відгуки майдану 2004, в тому, що результат неодмінно буде.
6.САМЕ ГОЛОВНЕ - наші дії повинні бути такими, що будуть помічені - можливо дійсно варто прислухатись до Віктора, який пропонував перекрити місто. Без порушення порядку та правил Дорожнього Руху - є маса пішоходних переходів, можемо ними скористатися.

P.S. Під лежачий камінь, як відомо, вода не тече.Наші можновладці нас поділили в 2004 році на "помаранчевих" та "біло-голубих", на "схід" та "захід".Їм це на руку. Керувати регіонами та мати на них вприв легше, аніж підкорити всю Україну водночас.Сьогодні я не сподівався побучити на КИЇВСЬКІЙ СТІЛЬКИ ЛЮДЕЙ. Давайте не будемо опускати руки, інакше будуть опускати нас.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0