Можливо шараїв стане менше.
Новые сообщения
Количество постов 2
Автор
Сообщение

Щодо проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання зобов’язань експедиторами»

Шановні учасники Асоціації!

За результатами наради, яка відбулася в Міністерстві інфраструктури України 14.04.2015 під головуванням Першого заступника Міністра В. Шульмейстера за участі Народного депутата України Кужель О.В., нею зареєстрований у Верховній Раді України законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання зобов’язань експедиторами» реєстраційний №2275а від 03.07.2015 (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=55880).

Проектом Закону передбачається вирішення питання щодо гарантування виконання зобов’язань експедиторами за виконані перевезення вантажів автомобільним транспортом та запроваджується норма, відповідно до якої експедитор повинен мати підтвердження стабільного фінансового становища на суму 50000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Еще
Люба

50000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - це мабуть, ще й мало. Треба 50000 мінімальних заробітних плат. Дуже хочеться, щоб ринок "пройшов люстрацію", щоб недобросовісні експедиції зникли назавжди з ринку, щоб не було питань - "а за скільки поїдете?", "а чого так дорого"???
Звичайно, як домогосподарка з малою дитиною на руках робе вид, що експедирує міжнародний транспорт - то вона зроду не знає, скільки коштує одне більш-менш нормальне колесо, пневмобалон, гальмівний диск і т.д.
Так само хочеться очищення від дармовозів, яких нажаль, ще дуже багато...


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0