Кто такие?
Новые сообщения
Количество постов 3
Автор
Сообщение

ЧП ТОРГОВО-ТРОНСПОРТНА КОМПАНІЯ СОФІЯ
Ми займаємось перевезенням,експедицією та дистрибюцією продуктів харчування з Волинської,Львівської,Полтавської,Одеської,Дніпропетровської,Донецької Вінницької,АР Крим та Київської областей України по всій території України та Росії.Потрібна розширена база перевізників надаємо перевагу платникам ПДВ. ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПОЧАТИ ПРАЦЮВАТИ З НАМИ,ПОТРІБНО НАДІСЛАТИ НА НАШ MAIL ВАШІ УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ(свідоцтво про державну реєстрацію,свідоцтво платника ПДВ або єдиного податку,ліцензію та довідку З ЄДРПОУ(для платників ПДВ)).ПІСЛЯ ЇХНЬОГО АНАЛІЗУ НАШІ МЕНЕДЖЕРИ НАДІШЛЮТЬ ВАМ НА ВАШ ЕЛЕКТРОННИЙ АДРЕС УМОВИ СПІВПРАЦІ З НАШИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТА ДОГОВІР.МИ ПРИСТУПИМО ДО РОБОТИ З ВАМИ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ПО ПОШТІ ДВОХ ЕКЗЕМПЛЯРІВ ДОГОВОРУ ТА КОПІЙ УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТІВ ЯКІ БУДУТЬ ЗАВІРЕНІ МОКРИМИ ПЕЧАТКАМИ ТА ПІДПИСАМИ КЕРІВНИКА
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Вообще прикольные ребята, типа мы тут экспедисия, перефозчики, дата регистрации в ларди вообще 15 дней, может кто-то что-то о них слышал?


Еще

В хорошую экспедицию можно попасть либо по знакомству,либо за взятку с рекомендацией.Там перевозчик никогда обижен не будет.А эти обьявления-всё равно что листовки на столбах! Сапёр ошибаетса только один раз. :) Раз пошли обьявления,значит дармовозы начали вымирать.

Сергей.


Еще
Сергей.

Знаю про них только то, что они окупировали "ОБОЛОНЬ".
"Скамейки" катаются с термосами. А ОБОЛОНЬ всегда платила в оба конца и по неплохим тарифам. Вот на Оболонь просто так не влезешь.

Спокойствие и только спокойствие


Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0