Отмена постановления №366 КМ Украины.
Новые сообщения
Количество постов 18
Автор
Сообщение

Поздравляю Всех, кто принимал участие в борьбе за справедливость и тех поздравляю, кто не принимал. Постановление признано незаконным, его действие отменено, до вступления решения суда в силу :)...

Юрий


Еще
Юрий

Вот интересно: тех, кто всё-таки успел наплатить энные суммы, под каким соусом и в какой форме Родина пошлёт нах?


Еще


Поздравляю Всех, кто принимал участие в борьбе за справедливость и тех поздравляю, кто не принимал. Постановление признано незаконным, его действие отменено, до вступления решения суда в силу :)...

Юрий


Добрый день, Юрий. Откуда у Вас такая информация? Если не затруднит, скиньте пожалуйста ссылку.

С уважением, Алексей.


Еще


Поздравляю Всех, кто принимал участие в борьбе за справедливость и тех поздравляю, кто не принимал. Постановление признано незаконным, его действие отменено, до вступления решения суда в силу :)...

ЮрийНЕЕЕ господа это только на форумах! А официоза нет, извените!!


Еще


http://youbk.net/home/ukraine/politika/1036--366-.html
http://rkm.kiev.ua/politika/22718/
и так далее. набрал в Google тему форума и вот Вам ссылки :)


Еще

НЕ особо радуйтесь, что до постановления 366.! Кужель и Тимошенко разрабатывают очередной перл!!!!

Проект

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИПОСТАНОВАвід 2009 р. №

КиївПро деякі питання сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування фізичними особами – суб’єктами малого підприємництваЗ метою зменшення впливу наслідків фінансово-економічної кризи на рівень життя фізичних осіб - підприємців Кабінет Міністрів України постановляє:1. У період 2009-2010 років фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (єдиний податок, фіксований податок), та не використовують працю найманих працівників, за умови, що підприємницька діяльність у них є єдиним джерелом доходу, у разі відсутності коштів для сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за базовий звітний період, що дорівнює кварталу, протягом 10 календарних днів із дня закінчення цього періоду подають органу Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку відповідну заяву про звільнення від сплати внесків з підстав недостатності коштів для їх сплати.2. Органи Пенсійного фонду України протягом трьох робочих днів складають реєстр таких заяв та передають до відповідних територіальних органів державної податкової служби для визначення стану платоспроможності таких осіб.

Реєстр фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які подали заяви про звільнення від сплати страхових внесків повинен містити: прізвище, ім’я, по батькові суб’єкта, ідентифікаційний номер, місце проживання та місячну суму страхових внесків, що підлягає сплаті.3. Органи державної податкової служби визначають розмір чистого доходу на кожного члена сім’ї у осіб, зазначених у реєстрі, за кожний місяць кварталу окремо та подають органам Пенсійного фонду України висновки щодо їх фінансового стану помісячно.

Якщо визначений органом державної податкової служби чистий дохід підприємця за місяць перевищує 1,5 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, зазначена особа визнається платоспроможною і сплачує страхові внески на загальних підставах.5. Особи, які за висновками податкового органу визнані такими, що не мають можливості сплатити внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, набувають право сплачувати їх на добровільних засадах за місяці у яких чистий дохід підприємця не перевищував 1,5 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.6. До страхового стажу зараховуються періоди за які сплачено внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі не менше мінімального страхового внеску.


Прем’єр-міністр України
Ю.ТИМОШЕНКО

Все-таки они не угомонятся , деньги на сумочки 25-50 тыс. евро нужно где то брать.


Еще

Реєстр фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які подали заяви про звільнення від сплати страхових внесків повинен містити: прізвище, ім’я, по батькові суб’єкта, ідентифікаційний номер, місце проживання та місячну суму страхових внесків, що підлягає сплаті.


А также размер и рост одежды и размер головного убора с размером обуви...

...для пошива полосатой пенсионной формы в летнем лагере для особожадных. :)P.S. Интересно, кто на выборах будет голосовать за этих ненасытных вороватых монстров???
Александр.


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр

Все-таки они не угомонятся , деньги на сумочки 25-50 тыс. евро нужно где то брать.Ви теж бачили ту програму де показували дочку Сергія ( Підрахуй )))) з сумочкою від Луї Віттон за 50 000 евро ?

)))

З.І.

Дамська сумочка за 50 000 євро - це ж ціна пристойної фури Євро-3 з гарним рефом !У пані Кужель така ж сама!...


Еще


Все-таки они не угомонятся , деньги на сумочки 25-50 тыс. евро нужно где то брать.Ви теж бачили ту програму де показували дочку Сергія ( Підрахуй )))) з сумочкою від Луї Віттон за 50 000 евро ?

)))

З.І.

Дамська сумочка за 50 000 євро - це ж ціна пристойної фури Євро-3 з гарним рефом !У пані Кужель така ж сама!...

P.S
«Чиновникам нужно отчитываться, что они приобрели и где они это взяли – дома, дачи, виллы, машины, обязательно декларировать расходы. Тогда мы увидим, откуда чиновники на государственной службе все такие богатые – на презентации и вечеринки своих детей в бриллиантах приводят. Взять хотя бы пример с исключенной из партии Александрой Кужель, которая дефилировала с сумочкой из красного крокодила за 75 тыс. долларов и всем рассказывала, что это ей подруга подарила. Да самая близкая подруга – и та может максимум за 750 грн. подарить. Все мы прекрасно понимаем, что это откат за услугb, которая принесет стране убытки на миллионы долларов», - прокомментировал депутат Верховной Рады от ПР Владимир Ландик.

Блеск на фоне нищеты http://rg.kiev.ua/page5/article15879/


Еще

Кому интересно, решение суда здесь:
http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=499&st=20

Юрий


Еще
Юрий

А как Вам такое.

Кабмін все ж таки хоче поповнити бюджет Пенсійного фонду за рахунок підприємців

Проект постанови КМУ від 01.10.2009 р. «Про деякі питання сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування фізичними особами — суб’єктами малого підприємництва»

Цитуємо:

«З метою зменшення впливу наслідків фінансово-економічної кризи на рівень життя фізичних осіб — підприємців Кабінет Міністрів України постановляє:

1. У період 2009 — 2010 років фізичні особи — суб’єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (єдиний податок, фіксований податок) та не використовують працю найманих працівників, за умови що підприємницька діяльність у них є єдиним джерелом доходу, у разі відсутності коштів для сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за базовий звітний період, що дорівнює кварталу, протягом 10 календарних днів із дня закінчення цього періоду подають органу Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку відповідну заяву про звільнення від сплати внесків з підстав недостатності коштів для їх сплати.

2. Органи Пенсійного фонду України протягом трьох робочих днів складають реєстр таких заяв та передають до відповідних територіальних органів державної податкової служби для визначення стану платоспроможності таких осіб.

Реєстр фізичних осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, які подали заяви про звільнення від сплати страхових внесків, повинен містити: прізвище, ім’я, по батькові суб’єкта, ідентифікаційний номер, місце проживання та місячну суму страхових внесків, що підлягає сплаті.

3. Органи державної податкової служби визначають розмір чистого доходу на кожного члена сім’ї в осіб, зазначених у реєстрі, за кожен місяць кварталу окремо та подають органам Пенсійного фонду України висновки щодо їх фінансового стану помісячно.

Якщо визначений органом державної податкової служби чистий дохід підприємця за місяць перевищує 1,5 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, зазначена особа визнається платоспроможною і сплачує страхові внески на загальних підставах.

5. Особи, які за висновками податкового органу визнані такими, що не мають можливості сплатити внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, набувають право сплачувати їх на добровільних засадах за місяці, в яких чистий дохід підприємця не перевищував 1,5 розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

6. До страхового стажу зараховуються періоди, за які сплачено внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі не менше мінімального страхового внеску.

Прем’єр-міністр України Ю. ТИМОШЕНКО».

«Дебет-Кредит» за матеріалами www.dkrp.gov.ua

http://news.dtkt.com.ua/show/ukr/article/1616.html

Дина.


Еще
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

У этого проекта такая же судьба, как и у предыдущего тугамента, поэтому не впечатляет. Жулька пытается раздоить электорат всеми способами...

Юрий


Еще
Юрий


поэтому не впечатляет.

Юрий

То ли еще будет - вона ж працює...:(


Еще


ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.10.2009 14:16):P.S. Интересно, кто на выборах будет голосовать за этих ненасытных вороватых монстров???
Александр.

Ви - будете і я буду !

А що є вибір ?

З.І.

Ну можна звісно на голосування не піти , але тоді ВІН - проголосує !
))) ))) )))


можно и за новых(относительно) проголосовать...


Еще
Еще не вечер...

До вторника доплаты в Пенсионный фонд - незаконны
16.10.2009 17:21___ www.ПРАВДА.com.ua

Версия для печати Добавить комментарий [ 0 ]
Частные предприниматели, избравшие упрощенную систему налогообложения, до 20 октября не обязаны платить дополнительные взносы в Пенсионный фонд.

Адвокат компании "Наталия Субота и партнеры" Андрей Нечипоренко объясняет, что начиная с 28 сентября 2009 года и до вступления решения суда в законную силу (21 октября) постановление Кабмина о дополнительных взносах бездействует.

Адвокат называет "безосновательной и недопустимой" позицию министра труда и соцполитики Людмилы Денисовой, которая заявила об апелляции Кабмина на постановление Окружного админсуда и то, что постановление правительства продолжает действовать.

Нечипоренко напоминает, что в резолютивной части решения суда написано: "Остановить действие постановления Кабинета министров (о дополнительных взносах в Пенсионный фонд) до вступления постановления суда в законную силу".

"Такие действия министра труда аморальны и недопустимы для государственного служащего такого уровня", - заявляет адвокат.

Окружний адміністративний суд міста Києва
01025, м Київ, вул. Десятинна, 4/6 тел. 278-43-43


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

12 год. 35 хв.

28.09.2000 р. № 2а-4456/09/2670


Окружний адміністративний суд міста Києва колегією суддів Пилипенко О.С. (головуючий), Арсірій Р.О., Кочан В.М., при секретарі Ісаковій С.К.

За результатами розгляду у відкритому судовому засіданні адміністративної справи

За позовом: 1) Короля Романа Володимировича, 2) Мурзенка Максима Володимировича, 3) Шевченка Романа Володимировича, 4) Сиваченка Діонісія Прокоповича, 5) Оберемко Зої Анатоліївни, 6) Пономарьова Сергія Сергійовича, 7) Наумова Андрія Євгеновича, 8) Ніконова Сергія Олександровича, 9) Уманської міжрегіональної Спілки приватних власників і приватних підприємців, 10) Томасєвича Олександра Васильовича, 11) Дубчак Інни Володимирівни, 12) Ніцевича Михайла Станіславовича, 13) Козар Раїси Петрівни, 14) Зайцевої Валентини Миколаївни, 15) Іріоглоу Марії Олексіївни, 16) Концевого Максима Михайловича, 17) Шафоростової Ганни В’ячеславівни, 18) Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки "Солідарність", 19) Бикова Сергія Петровича, 20) Волосовського Валерія Валерійовича, 21) Васильєва Сергія Миколайовича, 22) Пінчука Олександра Григоровича та інших

До Кабінету міністрів України

Третя особа 1 Пенсійний фонд

Третя особа 2 Головко Олександр Сергійович

Про Оскарження Постанови від 14.04.2009 р. № 366


За участю представників сторін від позивачів 1, 2, 3, 6, 12, 13, 15, 16, 17, 21 не з’явилися, від позивача 4: Сиваченко Д.П. паспорт …, Від позивача 5: Сиваченко Д.П., Від позивача 7: Наумов А.С. паспорт …, від позивача 8: Лесько М.О. за довіреністю від 06.07.2009 р., від позивача 9: Томасєвич О. В., від позивача 10: Томасєвич О. В. паспорт …, від позивача 11: Дубчак І. В. паспорт …, від позивача 11: Томасєвич О. В., від позивача 14: Зайцева В. М. паспорт …, від позивача 18: Ракова О.Ф. голова правління, від позивача 18: Томасєвич О.В., від позивача 19: Томасєвич О.В., від позивача 20: Томасєвич О.В., від позивача 22: Пінчук О. Г. (ордер №10 від 07.07.2009), від позивачів Борщенко Ю.М. посвідчення № 01, Дорош К.А. паспорт …, Кравець Р.Ю. паспорт…, Кравчинський В.А. паспорт …., Судкевич О.О, паспорт…, Михайловський С.В. паспорт …, Жимолстнова С.К. паспорт …, Савченко О.К. посвідчення …, Харжевська О.В. паспорт …, Лапшин В.В. паспорт …, Нечипоренко А.В. паспорт …, Гончарук М.П. паспорт …, Наумов А.Є. паспорт …, Кнець Н. В. паспорт …, Ільницька О.В. паспорт …, Жилюк Н.В. паспорт …, Кожушко О.О. паспорт …, Плющ Л.П. паспорт …, Ячмінь М.С. паспорт …, Ракова О.Ф. паспорт ….

від позивача Секретної А.М.: Томасєвич О.В. за дов. від 28.09.2009р.

від позивача Четверикова Ю.В.: Томасєвич О.В. за дов. від 15.06.2009р.

від позивача Профспілкової організації Чернігівська профспілка "Єдність": Томасєвич О.В. за дов. від 28.09.2009р.

від позивача Лошакова Н.С.: Суткевич О.О. за дов. від 07.07.2009р.

від позивача Янко С.М.: Кравець М.Ю. за дов. від 15.06.2009р.

від позивача Хоцянівської І.В.: Михайлівський С.В. за дов.

від відповідача Станецька О.В. за дов. №29-22/168 від 23.12.2008 р.

від третьої особи1: Гаврильченко О.П. за дов. №381/09/10 від 13.01.2009р.

від третьої особи 2: Головко О.С. паспорт ….

ПОСТАНОВИВ:


1. Адміністративний позов задовольнити повністю.


2. Визнати незаконною та скасувати Постанову Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 р. № 366 "Про сплату внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування" з моменту ЇЇ прийняття.


3. Зупинити дію Постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2009 р. № 366 "Про сплату внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування" до набрання постановою суду законної сили.


4. Судові витрати присудити на користь позивачів за рахунок Державного бюджету України.


Постанову в частині забезпечення позову може бути оскаржено в порядку передбаченому ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до ч. 11 ст. 171 КАС України, резолютивна частина постанови суду про визнання нормативно-правового акта незаконним або таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили, і про визнання його нечинним невідкладно публікується відповідачем у виданні, в якому його було офіційно оприлюднено, після набрання постановою законної сили.
Постанова відповідно до ч. 1 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів з дня її складання в повному обсязі за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 Кодексу адміністративною судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження з наступним поданням протягом двадцяти днів апеляційної скарги. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.


Головуючий суддя О. Є. Пилипенко


Суддя Р.О. Арсірій


Суддя В.М. Кочан
Дата підписання повного тексту постанови: 09.10.2009 р.
http://www.pravda.com.ua/ru/news/2009/10/16/100351.htmАлександр.


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0