изъятие талона техосмотра
Новые сообщения
Количество постов 34
Автор
Сообщение

Народ! Кто сталкивался с таким явлением откликнитесь. У меня небольшая трещина на лобовом стекле за это автотехинспекция предложила изъять техосмотр еле "уговорил" за 150гр.кто сталкивался стакой проблемой ведь поводы могут быть разные и где найти информацию за что изымают техосмотр.


Еще

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 17 грудня 2008 р. N 1086
Київ
Про затвердження Порядку тимчасового вилучення посвідчення водія, талона про проходження державного технічного огляду і ліцензійної картки на транспортний засіб та їх повернення
Відповідно до статей 2651 та 2653 Кодексу України про адміністративні правопорушення Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок тимчасового вилучення посвідчення водія, талона про проходження державного технічного огляду і ліцензійної картки на транспортний засіб та їх повернення, що додається.
2. Міністерству внутрішніх справ привести у двомісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність з цією постановою.

Прем’єр-міністр України Ю. ТИМОШЕНКО


Інд. 31

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 17 грудня 2008 р. N 1086


ПОРЯДОК
тимчасового вилучення посвідчення водія, талона про проходження державного технічного огляду і ліцензійної картки на транспортний засіб та їх повернення
1. Цей Порядок визначає процедуру тимчасового вилучення посвідчення водія, талона про проходження державного технічного огляду і ліцензійної картки на транспортний засіб та їх повернення.
2. Тимчасове вилучення посвідчення водія, талона про проходження державного технічного огляду і ліцензійної картки на транспортний засіб здійснюється уповноваженою особою підрозділу Державтоінспекції (далі - уповноважена особа).
3. Посвідчення водія тимчасово вилучається за наявності підстав вважати, що водієм вчинено правопорушення, передбачене Кодексом України про адміністративні правопорушення, за яке може бути накладено адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортним засобом.
4. У разі вчинення правопорушення, за яке передбачено накладення адміністративного стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортним засобом, складається протокол про адміністративне правопорушення у двох примірниках і тимчасово вилучається посвідчення водія, про що робиться запис у протоколі.
5. До винесення судом постанови у справі про адміністративне правопорушення та набрання нею законної сили уповноважена особа видає водієві тимчасовий дозвіл на право керування транспортним засобом строком не більше ніж на три місяці з дати вилучення посвідчення. Форма зазначеного тимчасового дозволу затверджується МВС.
6. Тимчасово вилучене посвідчення повертається водієві:
за заявою водія у разі, коли суд не прийняв у тримісячний строк рішення про позбавлення водія права керування транспортним засобом або не розглянув у встановлений законом строк справу про адміністративне правопорушення;
після виконання водієм постанови суду про накладення адміністративного стягнення або подання до підрозділу Державтоінспекції копії постанови суду про закриття справи (крім випадків, коли справу про адміністративне правопорушення закрито на підставі порушення за тим самим фактом кримінальної справи);
у разі винесення судом постанови про позбавлення водія права керування транспортним засобом після закінчення визначеного строку позбавлення права керування транспортним засобом та успішного складення в Державтоінспекції теоретичного і практичного іспиту для отримання права на керування транспортним засобом відповідної категорії.
7. Талон про проходження державного технічного огляду може бути тимчасово вилучений з одночасною забороною експлуатації транспортного засобу за наявності несправностей у гальмовій системі, рульовому управлінні, тягово-зчіпному пристрої, зовнішніх світлових приладах у темну пору доби або якщо такий засіб не укомплектований відповідно до призначення чи має інші технічні несправності, з якими відповідно до встановлених правил його експлуатація забороняється, або переобладнаний з порушенням відповідних правил, норм і стандартів, або є таким, що своєчасно не пройшов державний технічний огляд.
8. У разі тимчасового вилучення талона про проходження державного технічного огляду уповноважена особа складає у двох примірниках протокол про адміністративне правопорушення та проводить на місці виявлення такого правопорушення перевірку технічного стану транспортного засобу, за результатами якої складає акт перевірки зазначеного засобу у двох примірниках. Другі примірники протоколу та акта видаються під розписку водієві, який притягується до адміністративної відповідальності.
Про тимчасове вилучення талона про проходження державного технічного огляду уповноважена особа робить відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
9. У разі неможливості усунення технічних несправностей транспортного засобу на місці виявлення правопорушення уповноважена особа вживає у межах своїх повноважень необхідних заходів до тимчасового затримання транспортного засобу (шляхом його блокування або доставлення на спеціальний майданчик) в установленому законодавством порядку.
Подальша експлуатація транспортного засобу дозволяється після повернення тимчасово вилученого талона про проходження державного технічного огляду власникові транспортного засобу або уповноваженому ним представникові після усунення виявлених технічних несправностей та подання до підрозділу Державтоінспекції, в якому зберігається талон, акта перевірки технічного стану транспортного засобу, виданого уповноваженим на проведення перевірки технічного стану суб’єктом господарювання, а також сплати накладеного за вчинене правопорушення штрафу.
Форма акта перевірки технічного стану транспортного засобу затверджується МВС.
10. У разі усунення технічних несправностей транспортного засобу на місці виявлення правопорушення уповноважена особа складає акт перевірки технічного стану транспортного засобу та не вилучає талон про проходження державного технічного огляду, про що робить запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
11. Вилучене посвідчення водія або талон про проходження державного технічного огляду, перші примірники протоколу про адміністративне правопорушення, за яке передбачене тимчасове вилучення талона, та акта перевірки такого засобу передаються для зберігання до відповідного підрозділу Державтоінспекції в установленому МВС порядку.
12. Ліцензійна картка на транспортний засіб тимчасово вилучається уповноваженою особою у разі експлуатації транспортного засобу, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів або вантажів, водієм, у дорожньому листі якого відсутні відмітки про проходження щозмінного передрейсового медичного огляду та перевірку технічного стану транспортного засобу, без посвідчення водія відповідної категорії, а також у разі направлення в рейс одного водія під час здійснення пасажирських перевезень на автобусному маршруті протяжністю понад 500 кілометрів.
13. Під час тимчасового вилучення ліцензійної картки на транспортний засіб уповноважена особа складає на місці виявлення правопорушення відповідний акт у трьох примірниках, один з яких видається під розписку водієві. Форма акта затверджується МВС.
14. Акт про тимчасове вилучення ліцензійної картки на транспортний засіб та вилучена ліцензійна картка надсилаються у триденний строк до відповідного органу ліцензування господарської діяльності щодо надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом в установленому МВС та Мінтрансзв’язку порядку.
15. Перші примірники протоколу про вчинення адміністративного правопорушення та акта про тимчасове вилучення ліцензійної картки на транспортний засіб надсилаються до підрозділу Державтоінспекції за місцем реєстрації транспортного засобу чи тимчасового його обліку.
16. Порядок зберігання та повернення вилучених ліцензійних карток визначається органом ліцензування господарської діяльності щодо надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.
____________

© Інформаційно-аналітичний центр «ЛІГА», 1991 - 2009
© ТОВ «ЛІГА ЗАКОН», 2007 - 2009


Еще

у моего водителя изымали.причина-подозрение на то,что он фальшивый.Протокол не оформили,просто изъяли.Водитель уволен сразу же,так как даже не позвонил.талон был настоящий:)


Еще

Собака – единственное существо на свете, которое любит ТЕБЯ больше, чем себя (Джонс Биллингз)

автотрансинспекция???
это гаи или что???


Еще


автотрансинспекция???
это гаи или что???

не автоТРАНСинспекция а автоТЕХинспекция вроде как подразделение гаи кстати стоят на выезде с луганской объездной в сторону Счастье. Не я один там попадался


Еще

А как понять пункт "другие неисправности при которых запрещена эксплуатация"


Еще


А как понять пункт "другие неисправности при которых запрещена эксплуатация"

неправильная работа бортовой техники. Т.е. допустим если не работает стрелка масла, то по идее уже нельзя управлять. Сюда же попадает неработающий звуковой сигнал, кстати :)

Если повторился, извините. Тяжело читать на мове, еще только учу :)


Еще
С уважением,
Сергей
--------------------
Мы просто обязаны оберегать и защищать самое ценное, что подарил нам Всевышний
Блог о тахографах для людей! :)


имхо развод!

ну тут от гайца зависит... Если тварь, да еще и умная, то знает, что трещина на лобовом стекле - "механическое повреждение, полученное в результате..." А тут подставляем что угодно, вплоть до ДТП, о котором водитель обязан сообщить. Ну именно такого маразма не встречал, но тИЁретически...
А про звуковой сигнал все правда - он должен работать, без него движение запрещено. Хотя по своей практике лучше бы его не было. Я когда тахи ставлю-калибрую, то на многих машинках рулевая колонка разболтана, т.е. не поднимается-опускается как надо, а водители любят вокруг машины пройтись колеса попинать. Так вот когда случайно нажимаем гудочек - водитель в 95% случаев находится перед капотом. А это жестоко! :)))


Еще
С уважением,
Сергей
--------------------
Мы просто обязаны оберегать и защищать самое ценное, что подарил нам Всевышний
Блог о тахографах для людей! :)

Запрещено движение и запрещена эксплуатация - понятия разные. Читайте правила.


Еще


Запрещено движение и запрещена эксплуатация - понятия разные. Читайте правила.


Эм... Подробнее пожалуйста. Как можно двигаться на автомобиле, не эксплуатируя его?


Еще
С уважением,
Сергей
--------------------
Мы просто обязаны оберегать и защищать самое ценное, что подарил нам Всевышний
Блог о тахографах для людей! :)Запрещено движение и запрещена эксплуатация - понятия разные. Читайте правила.


Эм... Подробнее пожалуйста. Как можно двигаться на автомобиле, не эксплуатируя его?


Элементарно. В случае с неисравным сигналом или сколом стекла эксплуатация запрещена, но можно двигаться до ближайшего места стоянки или ремонта.


Еще


Народ! Кто сталкивался с таким явлением откликнитесь. У меня небольшая трещина на лобовом стекле за это автотехинспекция предложила изъять техосмотр еле "уговорил" за 150гр.кто сталкивался стакой проблемой ведь поводы могут быть разные и где найти информацию за что изымают техосмотр.У меня тоже за это грозились забрать. Я им показываю сетки на фарах от камней и спрашиваю может еще рабицу на лобовое надеть ? На этом и разошлись.
А вообще читал в книжке 100 аргументов против штрафов, что эксплуатация запрещена без стекла вообще, а наличие трещины как раз подразумевает наличие оного.
Да и как на наших дорогах можно содержать лобовые стекла в целостности, просто в голове не укладывается.


Еще
Запрещено движение и запрещена эксплуатация - понятия разные. Читайте правила.


Эм... Подробнее пожалуйста. Как можно двигаться на автомобиле, не эксплуатируя его?


Элементарно. В случае с неисравным сигналом или сколом стекла эксплуатация запрещена, но можно двигаться до ближайшего места стоянки или ремонта.

Полностью согласен эксплуатация и движение - понятия разные.
Если мне на трессе от встечного автомобиля камнем разбило лобовое стекло( появилась трещина). Я неимею права доехать домой и там его заиенить.? Все ямы в Украине засыпаны смесью (щебень + грязь). Какое изьятие талона тех осмотра ? Основания? Даже при коммунистах такого беспредела небыло?
Наверное скоро будет гражданская Война?


Еще

А скорость в этих случаях правилами случайно не определена? :)
Если мне не изменяет память, то двигаться за крайней правой полосе со скоростью 20км/ч. Поправьте, если ошибаюсь.
Кому объяснить как проверить скорость в течении определенного периода времени на грузовике? Желательно завтра(сегодня отдыхаю) и по телефону, а то вдруг форум гаишники читают иногда :)


Еще
С уважением,
Сергей
--------------------
Мы просто обязаны оберегать и защищать самое ценное, что подарил нам Всевышний
Блог о тахографах для людей! :)

а как его отдать ,?отдирать что ли от лобовухи,ну ну пусть по пробуют!,и что значит проверить машину(это же частная собственность!)
или у него имеются приборы и сто на месте??? про квалификацию я вооще молчу!
товарищи не давайте себя в обиду!


Еще


А скорость в этих случаях правилами случайно не определена? :)
Если мне не изменяет память, то двигаться за крайней правой полосе со скоростью 20км/ч. Поправьте, если ошибаюсь.
Кому объяснить как проверить скорость в течении определенного периода времени на грузовике? Желательно завтра(сегодня отдыхаю) и по телефону, а то вдруг форум гаишники читают иногда :)Поправляю. Ошибаетесь. Читайте правила.


Еще


а как его отдать ,?отдирать что ли от лобовухи,ну ну пусть по пробуют!,и что значит проверить машину(это же частная собственность!)
или у него имеются приборы и сто на месте??? про квалификацию я вооще молчу!
товарищи не давайте себя в обиду!

Про частную собственность тут несколько расплывчато получается. Все зависит от сотрудника гаи. Предоставить транспортное средство сотруднику милиции - есть такое?


Поправляю. Ошибаетесь. Читайте правила.

Дело в том, что сдавал и учился на права в РФ, там все немного жестче. Даже штрафы за превышение скорости начинаются от 10км/ч, а не 20, как в Украине...
Если можно - скопируйте как есть. Или перепечатайте, у Вас же под рукой, раз говорите...


Еще
С уважением,
Сергей
--------------------
Мы просто обязаны оберегать и защищать самое ценное, что подарил нам Всевышний
Блог о тахографах для людей! :)а как его отдать ,?отдирать что ли от лобовухи,ну ну пусть по пробуют!,и что значит проверить машину(это же частная собственность!)
или у него имеются приборы и сто на месте??? про квалификацию я вооще молчу!
товарищи не давайте себя в обиду!

Про частную собственность тут несколько расплывчато получается. Все зависит от сотрудника гаи. Предоставить транспортное средство сотруднику милиции - есть такое?


Поправляю. Ошибаетесь. Читайте правила.

Дело в том, что сдавал и учился на права в РФ, там все немного жестче. Даже штрафы за превышение скорости начинаются от 10км/ч, а не 20, как в Украине...
Если можно - скопируйте как есть. Или перепечатайте, у Вас же под рукой, раз говорите...


п.31.5 ...двигаться кратчайшим путем к месту стоянки или ремонта, соблюдая меры предосторожности... О скорости ни слова.


Еще


п.31.5 ...двигаться кратчайшим путем к месту стоянки или ремонта, соблюдая меры предосторожности... О скорости ни слова.

Ну тогда проблем нет - гаишники посылаются открытым текстом и все счастливы :)


Еще
С уважением,
Сергей
--------------------
Мы просто обязаны оберегать и защищать самое ценное, что подарил нам Всевышний
Блог о тахографах для людей! :)
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0