Звернення!!!
Новые сообщения
Количество постов 2
Автор
Сообщение

Прем’єр-міністру України М. АЗАРОВУ
Віце-прем’єр-міністру України
з питань економіки С. ТІГІПКУ
Депутатам ВРУ
Від ______________________________
Адреса______________________________

Вимагаємо негайно відкликати законопроект нового Податкового Кодексу № 6509, продовжити термін обговорення і доопрацювання проекту з залученням представників громадських організацій та фахівців..
У запропонованому Податковому Кодексі повноваження податкової служби розширені до обсягів, що порушують конституційні права громадян України. Обшуки приміщень, безапеляційність рішень, ухвалених державною податковою службою (ДПС) та на користь ДПС, примусове стягнення, арешти тощо вкорінюють „презумпцію винуватості” підприємця. Закріплюється обов’язок платника щодо сплати, незалежно від проходження розгляду питання в суді, спірних сум податків. Системно ігнорується принцип рівноправності платників та органів податкової інспекції. Складається враження, що поповнення бюджету в нас планується саме за рахунок штрафних санкцій, що накладають на малий і середній бізнес, а не за рахунок реформування законодавства. Податковий кодекс фактично руйнує право на збереження банківської таємниці. Проголосований кодекс у першому читанні знищує поняття спрощеної системи, як такої взагалі і разом з тим великий прошарок малого та середнього підприємництва.
Важливі недоліки даного розділу: збільшення кількості платежів, велике обмеження видів діяльності, ліквідація права бути платником ПДВ, введення РРО та інше.
Даний податковий кодекс найбільше вдарив по всіх фізичних особах: спрощена система не дозволяє їм бути платниками ПДВ, що для зокрема автоперевізників є дуже важливо. А поняття експедиторських послуг по організації повного комплексу доставки вантажу повністю втрачає зміст надання таких видів послуг. „Не включаються до складу витрат підприємства платежі платника податку на користь комітента, принципала тощо за договорами комісії, агентськими договорами та іншими аналогічними договорами”.
Якщо навіть розглянути варіант загальної системи, яка залишилась не реформованою та є убивчою для підприємців, то там є не менш цікава норма, яка міститься у розділі ІV ст.17 п 17.4 дослівно по тексту: «Не належать до витрат фізичної особи – підприємця вартість придбаного рухомого і нерухомого майна, яке підлягає державній реєстрації, витрати на його використання та обслуговування.»
Дана норма перетворює перевізників на підприємців з 100% доходом. Якщо даний кодекс мав на меті усунути фізичних осіб – підприємців з ринку автоперевезень, цього можна було досягти простою забороною, а не бавитись в демократію. У підприємця крім доходу є ще і витрати, які у даній галузі деколи складають тих же 100%. Вимагаємо дану норму вилучити. П.17.4, ст.17 розділу ІV.
Жодне підприємство - платник податку на прибуток не буде працювати ні з перевізником – єдиником, ні з експедитором. Дана норма порушує конституційне право на працю та рівні умови ведення підприємницької діяльності. Загальна форма оподаткування фізичної особи – підприємця є неприйнятним через великі розміри податків та сплату внесків.
У таких умовах вести бізнес стає просто неможливим. Держава намагається знищити тих підприємців, що ще самі забезпечують себе і найманих працівників роботою, і перетворити на голодних жебраків. Проект Податкового Кодексу № 6509 вимагаємо його негайного відкликання із розгляду Верховною Радою.
З повагою,

Дата

Еще


 

Україна понад усе!


Олександр

Адреса по которым надо распечатать и факсом срочно отослать это обращение:Комітет з питань економічної політики
Секретаріат:

Гужвенко Алла Миколаївна Заступник завідувача секретаріату
Тел:044 255-91-15
Факс: 044 255-92-16
Ел.пошта:
huzhvenko@rada.gov.ua

Комітет з питань податкової та митної політики
Секретаріат:
Шоломіцький Сергій Якович Завідувач секретаріату
Тел: 044 55-28-01
Факс: 044 255-25-56
Голова Верховної Ради України
Горькавий Сергій Кирилович Керівник Секретаріату
Тел: 044 255-38-50
Факс: 044 255-32-17
Ел. пошта: horkavy@rada.gov.ua


Апарат Верховної Ради України
Сітайло Григорій Іванович Перший заступник Керівника Апарату - керуючий справами
Тел: 044 255-27-84 (приймальня)
Факс: 044 255-20-58
Фракція партії регіонів
Секретаріат:


Сапун Сергій Васильович Перший заступник завідувача секретаріату
Тел: 044 255-26-18
Факс:044 255-25-57

Фракція блоку литвина
Секретаріат:

Горовий Андрій Вікторович Завідувач секретаріату
Тел: 044 255-28-69
Факс: 044 255-20-51
Еще


 

Україна понад усе!


Олександр
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0