Доплаты в Пенсионный фонд возвращаются
Новые сообщения
Количество постов 3
Автор
Сообщение

Что-то похожее уже было!!!

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про внесення змін до законів України
"Про Державний бюджет України на 2010 рік"
та "Про загальнообов’язкове державне
пенсійне страхування"


Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести зміни до таких законів України:
2. Підпункт 4 пункту 8 розділу XV "Прикінцеві положення"
Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне
страхування" ( 1058-15 ) (Відомості Верховної Ради України,
2003 р., NN 49-51, ст. 376) викласти в такій редакції:

"4) фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, які
обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний
податок), та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у
провадженні ними підприємницької діяльності, на період дії
законодавчих актів з питань особливого способу оподаткування
сплачують страхові внески в порядку, визначеному цим Законом.

Сума страхового внеску встановлюється зазначеними особами
самостійно для себе та членів їх сімей, які беруть участь у
провадженні такими особами підприємницької діяльності та не
перебувають з ними у трудових відносинах. При цьому сума
страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного
податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна
становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну
особу та не більше розміру страхового внеску, обчисленого від
максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих
працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб
рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу
(прибутку), загального оподатковуваного доходу, з якої сплачуються
страхові внески".

II. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.


Президент України В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ, 8 липня 2010 року
N 2461-VI


Еще

19.07.2010 22:22
Єдиний податок: доплати в ПФ повертаються!
Парламентарі легалізували доплати до Пенсійного фонду підприємцями - платниками єдиного та фіксованого податку.

Відтепер фізособи - СПД, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок), та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, сплачують пенсійні внески.

При цьому сума страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до ПФУ, повинна становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу (294,82 грн.) та не більше розміру страхового внеску, обчисленого від максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих
працівників (на сьогодні - 13320 грн.).

Таким чином, якщо підприємець сплачував єдиний податок за ставкою 200 грн. йому доведеться щомісячно доплачувати до ПФУ: 294,82 грн. - 84 грн. (42%, що відраховуються до ПФУ з єдиного податку) = 210,82 грн.

Закон не уточнює чи потрібно сплачувати внески підприємцям, працюючим за трудовим договорам, пенсіонерам чи інвалідам. Звідси випливає що на всіх поширюватимуться єдині правила гри.

Закон України "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" та "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" від 08.07.10 р. № 2461-VI. Набрав чинності 17.07.10 р.
http://optima-tax.com.ua/news.php?language=ukr&Category=news&id=506Відкрите звернення Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу до громадськості, органів влади, політичних партій та крупного бізнесу

Нам чиновники - наші з вами наймані працівники - говорять: платіть податки, внески в пенсійний фонд, тощо.

Відповідаємо: ми розглядаємо сплату законних податків, як громадський обов'язок і готові до його виконання, але лише і виключно у тому випадку, коли податки у повному обсязі почнуть сплачувати усі ті, хто, зловживаючи своєю близькістю до державних органів влади, дотепер уникає цього.

Перш ніж закручувати гайки внизу - наведіть порядок у себе вгорі.

Ми звертаємося до крупного бізнесу – переведіть свої кампанії, зареєстровані на Кіпрі, Віргінських островах та в інших оффшорах, в Україну, сплачуйте податки тут. Відмовтесь від псевдорозбивки своїх мегамаркетів та інших крупних підприємств на дрібні СПД.

Ми звертаємося до керівництва політичних партій – зробіть прозорим для виборця фінансування партій і виборчих кампаній, оформіть легально працівників та агітаторів, здійснюйте фінансування виключно безготівково з рахунків партій та виборчих фондів, сплачуйте податки. Інакше ви знову і знову будете спостерігати обридливе «тушкування» обранців народу. Як наслідок, сьогоднішня Верховна Рада абсолютно не відображає результатів останніх виборів в Україні і не є адекватним виразником інтересів цього народу. Ми вимагаємо розпуску або саморозпуску «клубу за інтересами» в більшості своїй безпринципних людей, який мав б за визначенням працювати як парламент великої європейської держави.

У переддень місцевих виборів нами буде опубліковано чорний список політичних партій, які на думку малого та середнього бізнесу не заслуговують на підтримку виборців.

Ми звертаємося до державних органів влади – зробіть наступне: а) забезпечте виконання вищезазначеного партіями та крупним бізнесом, б) звільніть чиновників-хабарників, нехай суд вирішує їхню долю, в) ліквідуйте гігантські, небачені у цивілізованому світі "ножиці" між максимальною та мінімальною зарплатнею, між найбільшою і найменшою пенсією, г) відмовтеся від державних маєтків, дач, резиденцій, дорогих службових авто, спецготелів та санаторіїв, продайте їх на відкритому аукціоні, чим суттєво поповните бюджет та зменшите витрати на їх утримання. Створіть нарешті умови, коли багатий платить за бідного, а не навпаки, як зараз. Лише один приклад: високопосадовці взагалі не сплачують внесків у пенсійний фонд з суми, що перевищує 13200 грн., натомість отримують необмежені пенсії, г) відмовтеся від спроб зарегулювати і тим самим загнати в тінь малий і середній бізнес, д) уменшіть втроє-вп'ятеро кількість міністерств та відомств, а у тих, що залишаться, скоротіть на порядок кількість працівників, їх функції передайте саморегульованим асоціаціям підприємців та профспілкам

Ми звертаємося до всіх трьох – крупного бізнесу, партій і органів влади - які переплелися в одне ціле: схаменіться і подумайте, нарешті, хоча б з урахуванням інстинкту самозбереження.

Заявляємо: ми не крали державне майно і не купували його за безцінь. Без жодної допомоги з боку держави ми забезпечили роботою себе і своїх працівників. Ми утримуємо сім'ї, ростимо дітей, сплачуємо податки.

В той же час – і ми відповідально про це заявляємо - весь нелегальний бізнес «кришується» чиновниками та політиками.

Так далі бути не може.

Або ви з нами всі разом шануєте права і свободи кожного, спільно і солідарно дотримуєтеся загальноприйнятих у цивілізованому світі обов'язків перед державою і народом - або ми згадаємо про свій конституційний обов'язок, що випливає зі статті 5:

Ми – народ, який відповідно до Конституції є єдиним джерелом влади, який наймає цю владу для того, щоб вона виконувала Конституцію і ефективно захищала наші права. Якщо вона цього не робить – маємо повне право і обов'язок замінити недбалого, лінивого а то й злодійкуватого найманого працівника на іншого.

Думка про те, що ми будемо покірливо й мовчазно сприймати нові й нові утиски – ілюзія.

Чим швидше ви її позбавитеся, тим краще для вас.

Прийнято одноголосно на засіданні

Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу

у м.Києві 18.08.2010р.


Подписываюсь под каждым словом обращения.


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0