срочно нужны дозвола на Беларусь !
Новые сообщения
Количество постов 3
Автор
Сообщение

ждем предожения на platforma@i.ua


Еще

Куплю билет на поезд в Беларусь ...


Читайте первоисточник ...
05.11.2010
Щодо введення змін до обмежень по оформленню та видачі дозволів Білорусії у 2010 році

Шановні перевізники!

Згідно наказу Державної адміністрації автомобільного транспорту від 03.11.2010 № 279, з 05 листопада 2010 року вносяться деякі зміни до обмежень по оформленню і видачі іноземних дозволів у 2010 році, затверджених наказом Державної адміністрації автомобільного транспорту від 30.12.2009 № 175, а саме:
Вводяться деякі зміни до обмежень по оформленню і видачі дозволів Білорусії. З урахуванням цих змін оформлення, видачу та використання цих дозволів дозволяється проводити наступним чином:
1. Дозволи Білорусії універсальні (без оплати дорожніх зборів) дозволяється видавати тільки на автотранспортні засоби, повна маса яких перевищує 10 тонн, які слідують з вантажем з України до Білорусії (двосторонні перевезення).
2. Дозволи Білорусії універсальні (з оплатою дорожніх зборів) дозволяється видавати тільки на автотранспортні засоби, повна маса яких перевищує 10 тонн, які слідують з вантажем з України до Білорусії (двосторонні перевезення).
3. Дозволи Білорусії в/з третіх країн (без оплати дорожніх зборів) дозволяється видавати тільки на автотранспортні засоби, повна маса яких перевищує 10 тонн, які слідують з вантажем з України або з третіх країн до Білорусії або транзитом по її території.
Враховуючи викладене, просимо Вас прийняти до відома дану інформацію та враховувати її при виконанні перевезень на підставі зазначених дозволів.


Еще
Александр

15.11.2010

Щодо закінчення дозволів Білорусії (універсальних з оплатою дорожніх зборів) та Фінляндії (універсальних) квоти 2010 року.

Шановні перевізники!

В доповнення до наших попередніх повідомлень про ситуацію з дозволами Білорусії та Фінляндії, додатково повідомляємо, що станом на 12.11.2010 року загальні річні квоти дозволів Білорусії (вантажних) та Фінляндії (вантажних) повністю використані.

Враховуюче викладене та з метою попередження утворення значних черг на кордоні у зв’язку із закінченням зазначених дозволів Білорусії та Фінляндії, Державна адміністрація автомобільного транспорту наказом від 10.11.2010 р. № 285 дозволила проводити оформлення та видачу українським перевізникам у відділах та відділках ДП „СМАП” дозволів Білорусії (універсальних з оплатою ДЗ) з резерву Міністерства транспорту та зв’язку України в межах відповідних обмежень та квотування, а саме:

Оформлення і видачу перевізникам зазначених дозволів дозволено проводити відповідно до чинного порядку (по факту прибуття автотранспортних засобів), тільки на завантажені АТЗ, які здійснюють двосторонні перевезення та транзитні перевезення (тільки до Латвії, Литви, Естонії та Фінляндії із розрахунку 1/3 від добової норми (30 шт.) оформлення дозволів), в наступній кількості за добу:

1) відділ „Нові Яриловичі” (оформлення і видачу здійснювати тільки в ПВД „Нові Яриловичі”) — 12 (дванадцять) дозволів для двосторонніх перевезень і 6 (шість) дозволів для транзитних перевезень;

2) відділ „Виступовичі” (з відділками „Ігнатпіль” та „Вільча”) — 10 (десять) дозволів за три доби для двосторонніх перевезень і 5 (п’ять) дозволів за три доби для транзитних перевезень;

3) відділ „Городище” — 4 (чотири) дозволи за три доби для двосторонніх перевезень і 2 (два) дозволи за три доби для транзитних перевезень;

4) відділ „Дольск” — 4 (чотири) дозволи за три доби для двосторонніх перевезень і 2 (два) дозволи за три доби для транзитних перевезень;

5) відділ „Доманово” — 2 (два) дозволидля двосторонніх перевезень і 1 (один) дозвіл для транзитних перевезень.

Оформлення і видачу зазначених дозволів Білорусії (універсальні з ДЗ) дозволено проводити відповідно до чинного порядку (по факту прибуття автотранспортних засобів), з урахуванням зазначених змін до обмежень та згідно „живої черги”.

При цьому, повідомляємо, що кількість вище зазначених дозволів Білорусії (універсальних з оплатою дорожніх зборів) з резерву Міністерства транспорту та зв’язку України досить обмежена і з урахуванням темпів використання цих дозволів встановлено, що прогнозований термін закінчення цих дозволів становить орієнтовно 22-25 листопада поточного року.

Крім того, повідомляємо, що в період з 16 по 17 листопада поточного року планується проведення чергового засідання Змішаної українсько-білоруської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, на якому будуть розглядатися питання щодо можливості збільшення річних квот дозволів ва 2010 рік.

Що стосується дозволів Фінляндії (універсальних), то загальна річна квота вказаних дозволів (основна та додаткова) повністю використана, а тому виконувати перевезення до Фінляндії на підставі зазначених дозволів не представляється можливим.

Враховуючи викладене, а також з метою запобігання у виникненні конфліктних ситуацій у пунктах пропуску на державному кордоні України, просимо Вас прийняти до відома дану інформацію та не планувати виконання перевезень на підставі зазначених дозволів, якщо білоруська та фінська сторони не передадуть нам додаткові квоти зазначених дозволів. Здійснення перевезень територією Білорусії та Фінляндії в даний час можливо лише на підставі дозволів ЄКМТ.

Інформація за матеріалами http://smap.gov.ua/

С уважением, Дмитрий


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0