Совет
Новые сообщения
Количество постов 9
Автор
Сообщение

Колеги помогите советом. Потерялась табличка с номером двигателя на Магнуме МАК 430, в МРЭО говорят безнмерной сделать невозможно потому что данные в компютере присутствуют, заява о утеряном номере сейчас не катит. Что делать. Заранее благодарен за дельный совет.


Еще

Мусора хотят денег перед новым годом продал ман аналогичная ситуация утеряна табличка мозги дрочили в конце за 50 баксов сняли и покупатель звонил за 50 поставил


Еще

...и ваще там не табличка а наклейка,могли смыть случайно:) в принципе в киеве в НИИ присваивают собственные номера как на двигатели, так и на шасси...только в гаи это не афишируется.


Еще

ищи на прокат

Ох спасибочки посоветовал добрый человек, и на душе легче.


Еще

...и ваще там не табличка а наклейка,могли смыть случайно:) в принципе в киеве в НИИ присваивают собственные номера как на двигатели, так и на шасси...только в гаи это не афишируется.

Нет,там была алюминиевая табличка. Мы два раза клеили пока не потеряли совсем, лучше бы в кармане носил.


Еще

тогда плоти мусорам и не создавай проблем. Простой вопрос решить не можеш.


Еще

Я ездил на прием к начальнику обл.МРЕО он подписал заявление и не взяли ни копейки.Хотя в мрео Районном намекали на 3т.зеленых.Потом прошел экспертизу в ней написали нет следов умышленного механического воздействия.После чего поставил машину на учет.


Еще

Процудера поновлення номера дуже гіморойна, як для інспекторів так і для власників авто. Потрібно потратити багато часу. Дати на лапу 50$, щоб позбутися мороки, це ще дешево, напевно інспектор в хорошому настрої був! Але можна добитися відновлення номера і законним шляхом, вирішувати вам.

__
П О С Т А Н О В А від 7 вересня 1998 р. N 1388

ПОРЯДОК державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів

П.15
На самостійно сконструйовані транспортні засоби та на зареєстровані в підрозділах Державтоінспекції транспортні засоби із знищеними ідентифікаційними номерами їх складових частин (кузова, шасі, рами, двигуна) або на транспортні засоби, ідентифікаційні номери складових частин яких пошкоджені під впливом корозії, знищені (пошкоджені) чи підроблені внаслідок незаконного заволодіння або в разі, коли проведена заміна таких складових частин після дорожньо-транспортної пригоди, наносяться спеціальні індивідуальні номери чи здійснюється дублювання первинних ідентифікаційних номерів складових частин (у разі встановлення відповідності ідентифікаційного номера таким засобам) згідно з вимогами міжнародних і державних стандартів.

У такому разі до реєстраційних документів та Єдиного державного реєстру Державтоінспекції вносяться в установленому МВС порядку відповідні відмітки.

Комбінація символів, порядок їх нанесення та залучення до їх нанесення спеціалізованих підприємств визначається МВС.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0