Автостопом по Украине
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение


Стережіться чоловіка на фото. Його підозрюють у вбивстві та грабежах
вчора 17:50

Цього усміхненого чоловіка підозрюють у вбивстві мешканки Вінницької області. Фото розповсюдив вінницький карний розшук і розповів, що чоловік представляється дальнобійником, прибивається до перевізників та одиноких жінок, щоб обібрати.

Розшукуваному – 38 років. Він уродженець Тернопільської області. Автостопом пересувається по території України.

- Входить у довіру до водіїв-далекобійників, розповідає про себе вигадані історії. Наприклад, що він зі Львова, його автомобіль зламався. Найчастіше називає себе Олегом, Степаном та Ярославом, - сказано в розшуку. - За наявною інформацією, цей чоловік може знаходитися на території Тернопільської, Львівської, Хмільницької, Вінницької, Кіровоградської, Черкаської областей.

Видимо, в цих регіонах вже наслідив цей чоловік крадіжками речей у перевізників. А у Вінницькі області, як припускають вінницькі розшуківці, він вчинив тяжкий злочин.

Розшукуваного підозрюють у вбивстві пенсіонерки в селі Куна Гайсинського району. Там на початку вересня сусіди знайшли жінку мертвою в неї вдома зі зв’язаними назад руками та проломленим черепом. Люди потім розповідали, як до 79-річної пенсіонерки прибився якийсь чоловік. Сказав, зламав десь під селом машину, а їсти нічого. Бабця запросила його до себе. Стареньку знайшли закатованою, коли її гостя слід вже простиг.

Що чоловік із розшуку може втиратися у довіру одиноких жінок, розповіли у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції. Нібито, він і їм розповідає історію від імені дальнобійника про поламану машину. Проситься чимось допомогти, випитує про заощадження і якщо обікрасти не виходить - грабує.

Управлінням карного розшуку обласної міліції просить вінничан допомоги встановити місцезнаходження Кізлика Ярослав Володимировича. Його прикмети: зріст 170 сантиметрів, худорлявий з русим волоссям. Розмовляє українською. Може бути одягнений у коротку сіру куртку з білими смугами на плечах та спині або чорну шкірянку, темно-сині джинси та чорні туфлі.Будь-яку інформацію про підозрюваного можна повідомити на „102” за телефонами: (0432) 59-38-27, 59-33-22 чи на мобільні (067)903-86-98, (067) 975-02-73, (098) 727-88-14.


Еще
Серёга
Ну, хочешь "Жигули"? Представляешь, такой маленький, а уже - "Жигули"!
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0