Пропадає антифриз Преміум 420 дці.
Новые сообщения
Количество постов 32
Автор
Прошу допомоги. Потихенько пропадав антифриз, всюди сухо, сапун вентиляціі солодкий та з емульсією. Зняли піддон, постелили папір, сьогодні другий день--- тільки масло. Що далі? Що слідуюче? На жаль, на питання про те, чи пропадає антифриз при русі чи на стоянці , відповіді не знаю. Дякую.

Еще

Прошу допомоги. Потихенько пропадав антифриз, всюди сухо, сапун вентиляціі солодкий та з емульсією. Зняли піддон, постелили папір, сьогодні другий день--- тільки масло. Що далі? Що слідуюче? На жаль, на питання про те, чи пропадає антифриз при русі чи на стоянці , відповіді не знаю. Дякую.
Стаканчики под форсунками меняй

Еще

Стаканчики под форсунками меняй
Стаканчик однією стороною до обратки, іншою в камеру згорання, як попадає до вентиляціі? І ще. Якщо виною водяна помпа, то як вона себе проявляє?

Еще

Если в картере то гильза или помпа было и то и то

Еще

Нужно опрессовывать систему ОЖ.

Еще

Если в картере то гильза или помпа было и то и то
Сьогодні третій день без піддона --- на папері антифризу немає, рівень  зменшився. Хоча б капля капнула, якщо це гільза або помпа, але нічого. Є думка, що проблема в головці або прокладці під головкою і антифриз збирається біля розподільчого вала, там є ванночки. Хтось таке зустрічав? Міняти для прикладу помпу не проблема, але хочеться бути впевненим, що проблема знайдена і не діяти методом  заміни всього підряд. Які будуть міркування?

Еще

Колеги, не будьте байдужими, йду до машини і не знаю, до чого братися, давайте вирішимо проблему разом.

Еще

Колеги, не будьте байдужими, йду до машини і не знаю, до чого братися, давайте вирішимо проблему разом.
Дай воздух в расширительный бачок 0.5 ладонью можно уплотнить. Желательно на прогретый двигатель 

Еще

Вчора четвертий день, жодної каплі антифризу на папері, долили 350 мл антифризу в бачок, чекаємо. Нагадаю, піддон знятий, постелено папір, рівень зменшується, на папір не капає. Якщо є міркування, зателефонуйте, будь-ласка. 0679938926.

Еще

Вчора четвертий день, жодної каплі антифризу на папері, долили 350 мл антифризу в бачок, чекаємо. Нагадаю, піддон знятий, постелено папір, рівень зменшується, на папір не капає. Якщо є міркування, зателефонуйте, будь-ласка. 0679938926.
Смотри в кабине,радиатор печки,краны патрубки итдтп.на Атего литров 5 ушло пока нашли,при том свиду все сухо,может и у тебя так.

Еще

Сьогодні те саме, рівень зменшився, нічого не капає. Завтра знімаємо кришку розпредвала, дамо тиску і, думаю, все стане зрозуміло. Далі буде.

Еще

Сьогодні те саме, рівень зменшився, нічого не капає. Завтра знімаємо кришку розпредвала, дамо тиску і, думаю, все стане зрозуміло. Далі буде.
Дать воздух в систему охлаждения и переодически проворачивать двигатель на Вольво так нашли протрухшую гильзу

Еще

Весь день простояла машина з тиском одна атм в системі охолодження інічого --- тиск тримається, антифриз не капає.Вирішили ставити піддон ітут почав капати антифриз з масляного насоса, зняли трубку подачі масла в блок ---- тече антифриз. Вивчаємо систему змазки...

Еще

По кількості переглядів тема цікава, продовжуємо. Зняли масляний насос --- повен антифризу, думаю, до пів-літри антифризу повиливалося. Ще кілька капель капнуло атифризу з масляної магістралі, а потім тільки каплі масла. Де шукати слабину, які міркування?

Еще

Ну що, панове, жодних припущень? Допоможіть.

Еще

Как вариант теплообменик..

Еще

Как вариант теплообменик..
Завжди розумів для себе, що тиск масла вищий і, відповідно, масло може попадати в систему охолодження, а навпаки --- ні. Тим більше, тут антифриз в каналі високого тиску масла, але масла немає в сист. охолодження. Сподівалися на помпу або гільзи, а тут головоломка. Може, хтось мав подібну ситуацію?

Еще

Щойно від машини, за добу тиск впав з 1,0 до 0,2 атм, жодноі каплі антифризу на підлогу, тільки масло. Що цікаво, за тиждень часу масло мало б перестатикапати, а його багато. Хто знає відповідь?

Еще

Сьогодні неділя, є вільний час аналізувати. Отже, в перший-другий день після зняття піддона антифриз/ОР/ пропадав інтенсивно --- першого дня 1,5 см рівня в бачку, другий --- 1,0 см, потім по 1-2 мм в день. Складається враження, що при охолодженні двигуна ОР перетікала в систему змащування через тріщину або нещільність і витискала масло з каналів. Нагадаю, що вкінці кінців ОР полилася з масляного насоса і каналу нагнітання масла в систему змазки. Весь час масло інтенсивно капало з маслоприйомника і зливних каналів з головки. Після зняття масл. насоса повного ОР з блока капає по каплі масла/ з каналу високого тиску/ і продовжує інтенсивно капати зі зливних каналів головки. Як ОР попала в масляні канали, де тиск масла до 6-8 атм? Це при тому, що до цього масло в ОР не попадало, антифриз чистий. З чого починати пошук? На сьогодні знято піддон, в маслі емульсії нема.

Еще

Приймаю рішення, бо вже голова болить від мозкового штурму --- починаю з теплообмінника.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0