Проблеми з електрикою Рено Преміум 420 дці.
Новые сообщения
Количество постов 3
Автор
Сообщение

Почалося з того, що при включенні аварійки згорів запобіжник автономки і пропало живлення тахографа, магнітоли, круїз, частково щитка. Запобіжник поміняли, автономка працює, відєднали причеп, фонарі, всерівно вибиває і через деякий час самостійно включається ніби вибиває теплове реле.Крайній раз водій включив музику і все вибило --- не працює тахо, спідометр, круїз і не включається самостійно. Підкажіть можливу причину, дякую.


Еще

Машина приїхала, хочу дещо уточнити. Біля АКБ був обірваний провід, зєднали, все запрацювало, але почала погано заводитись і не реагує на педаль газу, плавають обороти,зате працює автономка. Провід розєднали, машина заводиться і їде добре,,а тахо і все інше не працює, ще є обмеження потужності. Чекаю від водія прочитаних помилок. Може, хтось напоавить у прааильне русло пошуку, буду вдячний.


Еще

Може комусь пригодиться. Несправність усунули, не було маси на одному із проводів тахографа, а маси там дві окремі. Маю ще питання. Поставили розширювальний бачок від ДХІ і не показує рівень антифризу ні з рідним датчиком,ні з датчиком ДХІ. Що є причиною?


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0