Нерівномірна робота двигуна Рено Преміум 420 дці.
Новые сообщения
Количество постов 8
Автор
Підкажіть знаючі люди , в чому проблема. Коли оберти двигуна падають до холостих, то щось трохи неправильно він працює, послухайте на відео цей момент і порадьте , де шукати. Розхід нормальний, запуск чи холодний чи гарячий в нормі, помилок немає, на дисплей не звертайте уваги, все зроблено.

Еще

Питання актуальне.

Еще

Як на мене торцують шестерні в передній кришці спробуйте скиньте ще відео на 0505078060 ігорь вайбер в них багато було таких машин

Еще

Да і на холостих теж є цей звук

Еще

Як на мене торцують шестерні в передній кришці спробуйте скиньте ще відео на 0505078060 ігорь вайбер в них багато було таких машин
    Торцують - це підклинюють?

Еще

Я думав, що проблему треба шукати в форсунках чи насосі, а це механічна проблема, може, ще хтось стикався з подібним?

Еще

Отже, маємо дві версії --- або знімаємо форсунки, або передню кришку. Сьогодні поміряв обратку з форсунок - 550 мл за хвилину, це катастрофа, форсунки треба на стенд, але заводка, розхід, їзда, все добре, допускаю, що якась морковка пропускає, корекція по дозаторах 32-33 %, це також багато, але чи може стукати форсунка тільки при скиданні обертів? Тепер по шестернях. Коли качає компресор, то дуже шумно, якщо підгазовувати, то і звуку не чути, коли нагріється двигун, то інколи є звук, інколи нема, інколи працює як бензиновий, тихо, інколи ніби підтроює, треба щось робити, а не можу розікласти по поличках і не знаю, з чого почати, не хочеться розібрати не те що треба. Прошу допомоги.

Еще

Відпишуся, може комусь пригодиться. Почали з форсунок, зняли трубки форсунок, відкрутили обратку з головки і дали тиск в обратку, з форсунок забулькало. Форсунки на стенд, п"ять форсунок лиють в обратку. Замінено п"ять мультиплікаторів, все інше в нормі. Поставили форсунки і машина заспівала.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0